Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok

a klient poczty ? wcześniej miałem w operze i outlook'u....

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok

a klient poczty ? wcześniej miałem w operze i outlook'u....

Opera mail. Kilka kont naraz . Oddzielne od opery.
Opublikowano

morgen :hi:

o kurna ... :heat: :heat: :heat:

Opublikowano

ok

a klient poczty ? wcześniej miałem w operze i outlook'u....

Opera mail. Kilka kont naraz . Oddzielne od opery.

oki

właśnie szukałem gdzie w nowej operze jest poczta i doopa :grin:

A teraz pytanie za 100pkt

Kiedyś po formacie ( miałem chyba przez 4 lata Viste) z Kędziorem zainstalowaliśmy win 8.1 od tego momentu nie widzę wi-fi od sąsiada.

Wczoraj z sąsiadem zrobiliśmy format i mam win 7 - sygnału od sąsiada dalej brak.

Dodam, że widzę fc**j innych sieci....

Poza tym, przy formacie zauważyłem, że vista była na osobnej 10cio gigowej partycji, a nowy system jest normalnie na C....

:kwasny:

morgen :hi:

o kurna ... :heat: :heat: :heat:

Andrzejki się udały ? :decayed:

Opublikowano

morgen :hi:

o kurna ... :heat: :heat: :heat:

Andrzejki się udały ? :decayed:

no mega impra w cafe( dawne ame) tańce, wóda itd i film potargany

Opublikowano

Pewnie tak... :decayed:

Opublikowano

ok

a klient poczty ? wcześniej miałem w operze i outlook'u....

Opera mail. Kilka kont naraz . Oddzielne od opery.

oki

właśnie szukałem gdzie w nowej operze jest poczta i doopa :grin:

A teraz pytanie za 100pkt

Kiedyś po formacie ( miałem chyba przez 4 lata Viste) z Kędziorem zainstalowaliśmy win 8.1 od tego momentu nie widzę wi-fi od sąsiada.

Wczoraj z sąsiadem zrobiliśmy format i mam win 7 - sygnału od sąsiada dalej brak.

Dodam, że widzę fc**j innych sieci....

Poza tym, przy formacie zauważyłem, że vista była na osobnej 10cio gigowej partycji, a nowy system jest normalnie na C....

:kwasny:

morgen :hi:

o kurna ... :heat: :heat: :heat:

Andrzejki się udały ? :decayed:
Poszukaj opera mail. Jest osobny program. Co do tematu wifi to temat rzeka. ;)

Jeszcze pokombinuj ze sterami. Albo moze wymuś wpisując po ssid

Opublikowano

ok

a klient poczty ? wcześniej miałem w operze i outlook'u....

Thunderbird ;-)
Opublikowano

ok

a klient poczty ? wcześniej miałem w operze i outlook'u....

Opera mail. Kilka kont naraz . Oddzielne od opery.

oki

właśnie szukałem gdzie w nowej operze jest poczta i doopa :grin:

A teraz pytanie za 100pkt

Kiedyś po formacie ( miałem chyba przez 4 lata Viste) z Kędziorem zainstalowaliśmy win 8.1 od tego momentu nie widzę wi-fi od sąsiada.

Wczoraj z sąsiadem zrobiliśmy format i mam win 7 - sygnału od sąsiada dalej brak.

Dodam, że widzę fc**j innych sieci....

Poza tym, przy formacie zauważyłem, że vista była na osobnej 10cio gigowej partycji, a nowy system jest normalnie na C....

:kwasny:

morgen :hi:

o kurna ... :heat: :heat: :heat:

Andrzejki się udały ? :decayed:

http://www.opera.com/pl/computer/mail

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Panie latasz na 19 niski profil i zawieszenie swoje dostaje... Poszły górne wahacze? Ile na nich zrobiłeś?

PS. Będzie gwint z Eibach na sprzedaż :decayed:

Komplet przód wymieniałem chyba 3 lata temu. POszły górne wahacze i dól delikatnie też cos tam się luzuje. Zrobiłem z 70 tysi na tym... :mysli:

Jaki ten gwint? :naughty: Dawaj szczegóły na PW. :wink4:

Ja ma na Lmi zrobione 130 tys i nic nie widać jeszcze.
Opublikowano

no to psyt pepsi

Opublikowano

:hi:

Pany mam z przodu zwykły zderzak w swoim sztruclu,czy jest możliwość dołożenia dokładki plus kratki z s line?

Mocowania są identyczne?Czy jednak będzie z tym rzezba :decayed:??

Opublikowano

Pytaj ucha. Mistrza flexa ;)

No to psyyyyt...

Opublikowano

Pytaj ucha. Mistrza flexa ;)

Grzesiek jest w trasie,jak się domyślam :).

Ale luzik :wink: nie ma pospiechu.Danke Multis :thumbup1:

Opublikowano

:hi:

Pany mam z przodu zwykły zderzak w swoim sztruclu,czy jest możliwość dołożenia dokładki plus kratki z s line?

Mocowania są identyczne?Czy jednak będzie z tym rzezba :decayed:??

da się

:hi:

po weekendzie

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

:hi:

Pany mam z przodu zwykły zderzak w swoim sztruclu,czy jest możliwość dołożenia dokładki plus kratki z s line?

Mocowania są identyczne?Czy jednak będzie z tym rzezba :decayed:??

da się

:hi:

po weekendzie

Miszka rozumiem,że nie p&p :huh:?

Maniłeś to u siebie?

Opublikowano

:hi:

Pany mam z przodu zwykły zderzak w swoim sztruclu,czy jest możliwość dołożenia dokładki plus kratki z s line?

Mocowania są identyczne?Czy jednak będzie z tym rzezba :decayed:??

da się

:hi:

po weekendzie

Miszka rozumiem,że nie p&p :huh:?

Maniłeś to u siebie?

p&h*j do d*py :D

ale Panie nie ma rzeczy niemożliwych da się to zrobić Ucho to ma w jednym palcu :kox:

Opublikowano

Siema z wieczora :whistling::pali:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.