Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale po 6 AM , Nocki .... :kwasny:


Żona do męża :

-Jadłeś grochówke?

-tak- odbąknął mąż....


Co mówi ksiądz na pogrzebie dziwki?
-
-
-
-
-
-
-wieczne obciąganie racz jej dać panie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Pany mam z przodu zwykły zderzak w swoim sztruclu,czy jest możliwość dołożenia dokładki plus kratki z s line?

Mocowania są identyczne?Czy jednak będzie z tym rzezba :decayed:??

Da sie :wink:

Przod p&p z mala pomoca flexa :grin:

Tyl p&p

Masz opis na forum, lub lektora watku mojego padla :grin:

Opublikowano

Bry

Opublikowano

:hi: Buongiorno

aha, mieliśmy dzisiaj jechać na ST.... to jak ?

Zapraszamy :wink:

:hi:

Pany mam z przodu zwykły zderzak w swoim sztruclu,czy jest możliwość dołożenia dokładki plus kratki z s line?

Mocowania są identyczne?Czy jednak będzie z tym rzezba :decayed:??

Da sie :wink:

Przod p&p z mala pomoca flexa :grin:

Tyl p&p

Masz opis na forum, lub lektora watku mojego padla :grin:

Danke Grzesiek :wink:

Stasiu :thumbup1::eusathink: zacny byłby szpas,ale u mnie jest problem tego typu,że kupiłem za niski samochód :decayed::grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Miałem kupic jakiegoś dzipa :decayed: lub innego suva :decayed: .

Dusi mnie jeden fajny modzik :kox: ,moze za jakis czas się pochwala :decayed:

Opublikowano

to w końcu gdzie dziś spot??????????????

Opublikowano

to w końcu gdzie dziś spot??????????????

W sumie kurwin u nas nie ma gdzie wora posadzic. A zima za pasem...
Opublikowano

Multis antena zamontowana i ładnie ściąga :good:

Ciesze się.

:good:

Opublikowano

Może od razu Petra? :D

Opublikowano

:hi: a miałem do was wpaść dziś ale jak Tychy to odpadam :facepalm: Dawno tych pijackich mord nie widziałem :grin:

Opublikowano

na Kato jestem bez fury :facepalm: ale jak ktoś poleci to chętnie się zawinę :naughty:

Opublikowano

to w końcu gdzie dziś spot??????????????

W sumie kurwin u nas nie ma gdzie wora posadzic. A zima za pasem...

Przed chwilką też z Pajdą gadałem

właśnie z uwagi na temp może dzisiaj jednak KATO (podobno w przyszłym tyg ma być cieplej)

po 15 minutach marznięcia szkoda by się było zbierać z ST

Ja będę z Pajdą o 19 pod SCC :wink:

Opublikowano

na Kato jestem bez fury :facepalm: ale jak ktoś poleci to chętnie się zawinę :naughty:

Kaj mosz fura?

Kto jeszcze z tychow leci?

Opublikowano

na Kato jestem bez fury :facepalm: ale jak ktoś poleci to chętnie się zawinę :naughty:

Kaj mosz fura?

Kto jeszcze z tychow leci?

na bazie bo taki zapierdol że nie ma jak jej zabrać :facepalm: jeszcze do weekendu będzie tam stała :angry:

Opublikowano

To o ktorej synku?

Opublikowano

Grzesiek Patryk możecie jechać ze mną,tylko jest jeden problem muszę się zawinąć po SCC :facepalm:.Do Petry zawitam next time :huh:.

Opublikowano

zbierz mnie z pod Sylwii robo :wink: 18.30??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.