Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i popsułem czteropak :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany dobry dokument na tvp 2 :wink:

Opublikowano

Pany dobry dokument na tvp 2 :wink:

znowu polityka.... d*py będą ? :wink:

Opublikowano

Pany dobry dokument na tvp 2 :wink:

znowu polityka.... d*py będą ? :wink:
Ze 2 giga...
Opublikowano

Pany dobry dokument na tvp 2 :wink:

znowu polityka.... d*py będą ? :wink:

:grin: Moja mi karze zamykac oczy jak są zdrowe świnki w (telewizji) :grin::grin::decayed::facepalm:

Dokumencik jak w Rosji wszyscy palą głupa :facepalm: ..

Opublikowano

chuuj tam, przełączam na Perfekcyjną Panią Domu :grin:

Opublikowano

chuuj tam, przełączam na Perfekcyjną Panią Domu :grin:

:lol:

Horneth mógłbym podjechać do Ciebie,muszę załozyc osłony tylnych tarcz hamulcowych,po zmianie na 320/288.

Może mialbys trochę luzu na taką pierdołę,nie mam ciśnienia,także się dostosuje . :naughty:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Fraciszek mógłbyś ale w przyszłym tyg bo musze uporać się z betą najpierw.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

kto będzie na szybkim kebabie ? :decayed:

Opublikowano

A przymierzam sie... jak mi zaś coś z małą nie wyskoczy...

:hi:

Opublikowano

:hi:

kto będzie na szybkim kebabie ? :decayed:

No właśnie miałem pytać. :naughty:

Ja co prawda w robo jestem ale może uda się ogarnąć. :whistling:

Opublikowano

:hi:

Fraciszek mógłbyś ale w przyszłym tyg bo musze uporać się z betą najpierw.

Ok :thumbup1:

Ja tez wpadne,dajcie ulicę gdzie podjechać na tego kebsa :wink: i o której

Opublikowano

Zaczynamy na parkingu podziemnym SCC a później lecimy na kebsa do Petry http://www.yelp.pl/biz/petra-kebab-katowice

:wink4:

Edytowane przez akjam

Opublikowano

Zaczynamy na parkingu podziemnym SCC a później lecimy na kebsa do Petry http://www.yelp.pl/biz/petra-kebab-katowice

:wink4:

co mnie ostatnio rozjebało, wracam z baletu najebany - to normalne, idę spać, rano oczywiście po beknięciu i kupie czuje, że był kebab ale to też jakby norma, po kilku dniach loguję się na kredytówce, a tam transakcja kartą właśnie w Petrze - i tak dowiedziałem się, że można już tam płacić kartą- ot taka mała historia :decayed:

Opublikowano

Zaczynamy na parkingu podziemnym SCC a później lecimy na kebsa do Petry http://www.yelp.pl/biz/petra-kebab-katowice

:wink4:

co mnie ostatnio rozjebało, wracam z baletu najebany - to normalne, idę spać, rano oczywiście po beknięciu i kupie czuje, że był kebab ale to też jakby norma, po kilku dniach loguję się na kredytówce, a tam transakcja kartą właśnie w Petrze - i tak dowiedziałem się, że można już tam płacić kartą- ot taka mała historia :decayed:

:grin:

Opublikowano

Zaczynamy na parkingu podziemnym SCC a później lecimy na kebsa do Petry http://www.yelp.pl/biz/petra-kebab-katowice

:wink4:

co mnie ostatnio rozjebało, wracam z baletu najebany - to normalne, idę spać, rano oczywiście po beknięciu i kupie czuje, że był kebab ale to też jakby norma, po kilku dniach loguję się na kredytówce, a tam transakcja kartą właśnie w Petrze - i tak dowiedziałem się, że można już tam płacić kartą- ot taka mała historia :decayed:

Heh... :grin::grin::grin::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.