Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam Panasonica :wink:

LG i Samsung tonie,ale tak jak Multis pisze wszechno obliczone :huh:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lg sie nue wypowiadam. Nie znam. Nie robilem.

Opublikowano

Mam LG 47'' już 5ty rok i śmiga, nic się nie dzieje :)

Opublikowano

chce jeszcze jakis duży TV kupić , co polecacie ? jakiej firmy ? samsung,lg czy moze sony ??

Zaraz tu bedziesz mial wykłady kto co ma... osobiscie polecam SONY. PANASONIC. samsungi najszybciej padają. Elementy obliczone na styk. Ale za to cena niska.

myślę nad takim :

http://allegro.pl/sony-55-led-kdl-55w805b-lodz-i4783803773.html

szwagier ma samsunga :

http://allegro.pl/telewizor-samsung-55-ue55h6400-2x-okul-3d-400hz-pl-i4804584467.html i powiem że jest spoko

LG 55LB870V 55-calowy Smart+ TV (model 55LB870V) to zdobywca nagrody w kategorii European Smart TV 2014-2015

http://www.lg.com/pl/biuro-prasowe/dla-prasy/informacje-prasowe/telewizor-lg-oled-po-raz-trzeci-z-rzdu-uhonorowany-europejsk-nagrod-eisa

Myślę, że skoro zdobył nagrodę EISA to będzie dobry :wink:

jeśli nie Smart TV to może

SONY KDL-55W905A - Europejski telewizor roku 2013-2014.

Jedź też może do sklepu i sprawdź jak wygląda menu itp w naszych LG mi się podoba, rodzice mają Samsunga i tam jest jakaś totalna porażka :kwasny:

swego czasu Sharp i Toshiba zbierały dobre recenzje :wink:

Opublikowano

teraz też mam LG 37" i śmiga

stanley ma taki sam jak ja tv , stan ile my już mamy te tv-ki 5-6 lat ?

Opublikowano

teraz też mam LG 37" i śmiga

stanley ma taki sam jak ja tv , stan ile my już mamy te tv-ki 5-6 lat ?

od 2008

przywiozłeś mi go tuż przed moim weselem :wink:

My dali zaniego 2000zł, a w Saturnie były po 3999zł

http://nowetrendy.pl/index.php/news/id/3856

Opublikowano

teraz też mam LG 37" i śmiga

stanley ma taki sam jak ja tv , stan ile my już mamy te tv-ki 5-6 lat ?

od 2008

przywiozłeś mi go tuż przed moim weselem :wink:

My dali zaniego 2000zł, a w Saturnie były po 3999zł

http://nowetrendy.pl/index.php/news/id/3856

no to był strzał życia wtedy z tymi tv :D

Opublikowano

teraz też mam LG 37" i śmiga

stanley ma taki sam jak ja tv , stan ile my już mamy te tv-ki 5-6 lat ?

od 2008

przywiozłeś mi go tuż przed moim weselem :wink:

My dali zaniego 2000zł, a w Saturnie były po 3999zł

http://nowetrendy.pl/index.php/news/id/3856

no to był strzał życia wtedy z tymi tv :D

ilu osobom jeszcze pochtałeś ? :grin:

Opublikowano

teraz też mam LG 37" i śmiga

stanley ma taki sam jak ja tv , stan ile my już mamy te tv-ki 5-6 lat ?

od 2008

przywiozłeś mi go tuż przed moim weselem :wink:

My dali zaniego 2000zł, a w Saturnie były po 3999zł

http://nowetrendy.pl/index.php/news/id/3856

no to był strzał życia wtedy z tymi tv :D

ilu osobom jeszcze pochtałeś ? :grin:

było ich 6 szt o ile pamiętam , także miałeś szczęscie że sie załapałeś na mega promocje :wink:

Opublikowano

no to psyt :wink:

Opublikowano

Psyyyyt.

Pod te LG . Oby nowe produkcje nie byly gorsze od starszych. Postarzanie produktu....

Szczupły. Na mc dalej kawa z rana za free???

Cisza.....

Psyyyt

Opublikowano

Właśnie wróciłem od kumpla... :decayed::drunk::wink4:

ucho zielony pokój gotowy :naughty::D

201411211_whhenwx.jpg

Dobrze brzmi, nie Miszka? :naughty:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Pakiet zima na aucie, quwa na tych balonach nie da sie jezdzic :facepalm:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Szczupły. Co tak zmiękłeś?

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:hi: Buongiorno


:hi:

Pakiet zima na aucie, quwa na tych balonach nie da sie jezdzic :facepalm:

A ja kupiłem od jednego z forumowiczów koła,bardziej mi zależało na felgach bo opony mam,w poniedziałek zrobiłem przelew,na razie zero odzewu,ale mysle,że w koncu je dostanę :decayed::grin: jednak rózowy kolor do czegoś zobowiązuje :grin: na chwilę obecną nie panikuje :decayed::wink::grin:

Franc

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

:hi:

pajda dzisiaj po 14 dobrze odczytałem pw?

franciszek pasuje Ci dzisiaj przed 14? :)

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.