Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka kręciłeś się dzisiaj na ul.Nałkowskiej ok 15-stej ?? :naughty:

ja nie ale możliwe, że moja bo ona jeździ więcej ode mnie tym autem, ja tylko w weekendy

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka kręciłeś się dzisiaj na ul.Nałkowskiej ok 15-stej ?? :naughty:

ja nie ale możliwe, że moja bo ona jeździ więcej ode mnie tym autem, ja tylko w weekendy

Ręki nie daje uciąc,ale coś mi smigneło srebrnego z dokładką z tyłu a jeździ szybko? :grin: :grin: :naughty::grin: :grin:

Opublikowano

to psyt :wink:

Opublikowano

ucho zielony pokój gotowy :naughty::D

201411211_whhenwx.jpg

Opublikowano

ucho zielony pokój gotowy :naughty::D

201411211_whhenwx.jpg

pokój gościnny ? :decayed:

Opublikowano

ucho zielony pokój gotowy :naughty::D

201411211_whhenwx.jpg

:thumbup1: piknie synek

Opublikowano

na żywo wyglada dużo fajniej , zdjęcie nie oddaje głębi koloru

tak stanley pokój gościnny dla gościa który nie bedzie w stanie prowadzić samochodu :grin:

Opublikowano

na żywo wyglada dużo fajniej , zdjęcie nie oddaje głębi koloru

tak stanley pokój gościnny dla gościa który nie bedzie w stanie prowadzić samochodu :grin:

Dla szczupłego... kolor uspokajający...
Opublikowano

na żywo wyglada dużo fajniej , zdjęcie nie oddaje głębi koloru

tak stanley pokój gościnny dla gościa który nie bedzie w stanie prowadzić samochodu :grin:

Dla szczupłego... kolor uspokajający...

:grin:

Opublikowano

chce jeszcze jakis duży TV kupić , co polecacie ? jakiej firmy ? samsung,lg czy moze sony ??

Opublikowano

chce jeszcze jakis duży TV kupić , co polecacie ? jakiej firmy ? samsung,lg czy moze sony ??

Zaraz tu bedziesz mial wykłady kto co ma... osobiscie polecam SONY. PANASONIC. samsungi najszybciej padają. Elementy obliczone na styk. Ale za to cena niska.
Opublikowano

Dokładnie też polecam SONY mam już 4 lata i hula :)

Opublikowano

na żywo wyglada dużo fajniej , zdjęcie nie oddaje głębi koloru

tak stanley pokój gościnny dla gościa który nie bedzie w stanie prowadzić samochodu :grin:

Dla szczupłego... kolor uspokajający...

:grin:

:facepalm:

szczupłemu bardziej leży kolor pokoju obok :naughty:

Opublikowano

na żywo wyglada dużo fajniej , zdjęcie nie oddaje głębi koloru

tak stanley pokój gościnny dla gościa który nie bedzie w stanie prowadzić samochodu :grin:

Dla szczupłego... kolor uspokajający...

:grin:

:facepalm:

szczupłemu bardziej leży kolor pokoju obok :naughty:

będzie Ci wszystko jedno...
Opublikowano

ale ja się brzydzę tymi co piją :grin:

Opublikowano

ale ja się brzydzę tymi co piją :grin:

Taką sytuacje dobrze jest zapić...
Opublikowano

przekonałeś mnie,to zdrowie :grin:

Opublikowano

Jeszcze 30 min.....

Wytrzymam...

Opublikowano

chce jeszcze jakis duży TV kupić , co polecacie ? jakiej firmy ? samsung,lg czy moze sony ??

Zaraz tu bedziesz mial wykłady kto co ma... osobiscie polecam SONY. PANASONIC. samsungi najszybciej padają. Elementy obliczone na styk. Ale za to cena niska.

myślę nad takim :

http://allegro.pl/sony-55-led-kdl-55w805b-lodz-i4783803773.html

szwagier ma samsunga :

http://allegro.pl/telewizor-samsung-55-ue55h6400-2x-okul-3d-400hz-pl-i4804584467.html i powiem że jest spoko

Opublikowano

chce jeszcze jakis duży TV kupić , co polecacie ? jakiej firmy ? samsung,lg czy moze sony ??

Zaraz tu bedziesz mial wykłady kto co ma... osobiscie polecam SONY. PANASONIC. samsungi najszybciej padają. Elementy obliczone na styk. Ale za to cena niska.

myślę nad takim :

http://allegro.pl/sony-55-led-kdl-55w805b-lodz-i4783803773.html

szwagier ma samsunga :

http://allegro.pl/telewizor-samsung-55-ue55h6400-2x-okul-3d-400hz-pl-i4804584467.html i powiem że jest spoko

Jeśli będziesz sie stosował do zaleceń producenta odnośnie użytkowania, to polata. Poprostu żeby się sprzedawały samsungi trza cene obniżyć. Inżyniery już tam obliczyli jak trza. Tyle że części tanie i łatwo dostępne.

Na samsungu wygrasz jak sobie znajdziesz z 5cio letnią gwarancją.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.