Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zdrowo jesteś ebniety

chyba Ty :grin:

wiem Soprano i rozumiem Cię, że chcesz kupić jak najtaniej, a sprzedać jak najdrożej to Ci napisałem, że w cenie Twoich jednych foteli mam dwa - jak widać okazję każdy może znaleźć - no hard feelings :wink:

Akjam apropos będzie dziś :palacz::kox:

Opublikowano
:bry: rezacze
Opublikowano

Ja tez jestem tak samo jak ty prezesie

Opublikowano

będę schodził do garażu i :pali: w skórzanym fotelu prezesa :grin:

Miszka pochwal się ile taki komplet :kox::naughty:,jesli to nie tajemnica.

Opublikowano

będę schodził do garażu i :pali: w skórzanym fotelu prezesa :grin:

Miszka pochwal się ile taki komplet :kox::naughty:,jesli to nie tajemnica.

to tajemnica

:polew:

niecały klocek, ale jeszcze kilka fantów z zestawu do pogonienia pójdzie więc finalnie jakieś 700-750 , o ile go wezmę bo ma być igła

Opublikowano

Daleko po to smigasz?

Opublikowano

15km :kox:

Opublikowano

15km :kox:

SO?
Opublikowano

15km :kox:

SO?

do Somalii jest dali jak 15km

Opublikowano

15km :kox:

SO?

do Somalii jest dali jak 15km
gość w temacie ;)
Opublikowano

no to nie ma tragedii a ty się przejmujesz czy ci do fury wejdzie jak nie wejdzie to autobusem puścisz albo taxi

Opublikowano

Jak grzane i pełna elektryka to je tonio.Sprawdz czy są jaski w fotelach :decayed::grin:.

Opublikowano

Miszka widzę że jeszcze po fotele nie byłeś to słuchaj starszych :grin:

fotele zapakujesz bez problemu,niczego nie trzeba wyciągać :naughty: tylko zagłówki zdemontuj z foteli i wszystko ładnie zmieścisz,zabierz ze sobą tylko koc żeby nie poharatać plastików :wink:

Opublikowano

Zdrowo jesteś ebniety

chyba Ty :grin:

wiem Soprano i rozumiem Cię, że chcesz kupić jak najtaniej, a sprzedać jak najdrożej to Ci napisałem, że w cenie Twoich jednych foteli mam dwa - jak widać okazję każdy może znaleźć - no hard feelings :wink:

Akjam apropos będzie dziś :palacz::kox:

:good:

A po fotele i cala resztę jak pojedziesz to zostaw u siebie tylko fotel kierowcy a resztę zamontujesz na miejscu w pół godziny. :cool::wink4:

Edytowane przez akjam

Opublikowano

Miszka widzę że jeszcze po fotele nie byłeś to słuchaj starszych :grin:

fotele zapakujesz bez problemu,niczego nie trzeba wyciągać :naughty: tylko zagłówki zdemontuj z foteli i wszystko ładnie zmieścisz,zabierz ze sobą tylko koc żeby nie poharatać plastików :wink:

a wiesz co Cię czeka ? to są zice z C6 więc trzeba rezać ale to już chyba w nowym roku bo wym za c**ja nie będę miał czasu, jutro w zasadzie ostatni weekend na luzie później co tydzień jakieś wyjazdy ,

no chyba, że sylwester na garażu,wódeczka, grill , muza...- no chyba mnie trochę poniosło :kox::grin:

Opublikowano

Sylwek na bogato, a jak! :naughty:

Opublikowano

jak lotkę z uchem montowaliśmy to w jednym z garaży koleś wpadł do kanału więc sylwek mógłby być ciężki....

pewnie skończyło by się tak że kanapa zamontowana z przodu jak w amerykańcach a z tyłu dwa kubełki :polew:

obrotowe :polew:

Opublikowano

Miszka widzę że jeszcze po fotele nie byłeś to słuchaj starszych :grin:

fotele zapakujesz bez problemu,niczego nie trzeba wyciągać :naughty: tylko zagłówki zdemontuj z foteli i wszystko ładnie zmieścisz,zabierz ze sobą tylko koc żeby nie poharatać plastików :wink:

a wiesz co Cię czeka ? to są zice z C6 więc trzeba rezać ale to już chyba w nowym roku bo wym za c**ja nie będę miał czasu, jutro w zasadzie ostatni weekend na luzie później co tydzień jakieś wyjazdy ,

no chyba, że sylwester na garażu,wódeczka, grill , muza...- no chyba mnie trochę poniosło :kox::grin:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Miszka czytałeś :whistling:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/138732-fotele-i-kanapa-z-b8-do-b6/

Quwa to z B8 zakładał :facepalm:

Opublikowano

Miszka kręciłeś się dzisiaj na ul.Nałkowskiej ok 15-stej ?? :naughty:

Edytowane przez franciszek

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.