Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie czy ktoś mi może polecić jakiś warsztat z okolic Katowic(nie taki który skasuje parę setek) bo mam problem z temperaturą silnika (wymieniłem 3 termostaty i czujnik) a auto niedogrzane w zimie a w lato jadąc po autostradzie 70*C , auto gaśnie po odpaleniu (chodzi jak duży fiat na 3 gary i strzela w gaźnik) oraz na ssaniu nie chce zejść z 2,3 tyś obrotów , po przełączeniu się na LPG chodzi lepiej ale obroty spadną dopiero przy przyduszeniu na biegu. Silnik 1,8 125km z LPG

Edytowane przez stasiu1971

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: pochwalony.
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Co tam z padliną ? Motor kupiony?

Opublikowano

:hi:


Witam panowie czy ktoś mi może polecić jakiś warsztat z okolic Katowic(nie taki który skasuje parę setek) bo mam problem z temperaturą silnika (wymieniłem 3 termostaty i czujnik) a auto niedogrzane w zimie a w lato jadąc po autostradzie 70*C , auto gaśnie po odpaleniu (chodzi jak duży fiat na 3 gary i strzela w gaźnik) oraz na ssaniu nie chce zejść z 2,3 tyś obrotów , po przełączeniu się na LPG chodzi lepiej ale obroty spadną dopiero przy przyduszeniu na biegu. Silnik 1,8 125km z LPG

Miszka ma jakiś warsztat w Kato - niech poda CI adres

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

:bry:

Do wszystkich nowicjuszy: Zapraszamy na spoty! :decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Witam panowie czy ktoś mi może polecić jakiś warsztat z okolic Katowic(nie taki który skasuje parę setek) bo mam problem z temperaturą silnika (wymieniłem 3 termostaty i czujnik) a auto niedogrzane w zimie a w lato jadąc po autostradzie 70*C , auto gaśnie po odpaleniu (chodzi jak duży fiat na 3 gary i strzela w gaźnik) oraz na ssaniu nie chce zejść z 2,3 tyś obrotów , po przełączeniu się na LPG chodzi lepiej ale obroty spadną dopiero przy przyduszeniu na biegu. Silnik 1,8 125km z LPG

Miszka ma jakiś warsztat w Kato - niech poda CI adres

chodzi o warsztat LPG czy co bo nie rozumiem, najpierw trzeba podpiąć pod kompa

Franciszek wyślij nr na pw i przygotuj wkrętarkę , wpadnę po 17 ok ?

Co tam z padliną ? Motor kupiony?

nie wiem co robić bo Kudłacz zarobiony, a kupić bez sprawdzenia zwłaszcza, że jest taka możliwość to też głupota :facepalm:

na razie wydaję majątek na wahe bo moja śmiga B5 od teścia 1.6 - a wdupca to tyle co jakie V6 :facepalm:

Opublikowano

20150105_085326.jpg

Arturoo coś dla ciebie, a4 dzis

Mi

Opublikowano

20150105_085326.jpg

Arturoo coś dla ciebie, a4 dzis

Mi

:slina:
Opublikowano

Miszka uj się nie odezwał :facepalm:

:hi:

Opublikowano

Co tam z padliną ? Motor kupiony?

nie wiem co robić bo Kudłacz zarobiony, a kupić bez sprawdzenia zwłaszcza, że jest taka możliwość to też głupota :facepalm:

na razie wydaję majątek na wahe bo moja śmiga B5 od teścia 1.6 - a wdupca to tyle co jakie V6 :facepalm:

Vag w garść...bierz kogoś kto u nas ogarnia tą padlinę...pakujcie sie w jakieś tanie lpg i wio !!!?

Opublikowano

Co tam z padliną ? Motor kupiony?

nie wiem co robić bo Kudłacz zarobiony, a kupić bez sprawdzenia zwłaszcza, że jest taka możliwość to też głupota :facepalm:

na razie wydaję majątek na wahe bo moja śmiga B5 od teścia 1.6 - a wdupca to tyle co jakie V6 :facepalm:

Vag w garść...bierz kogoś kto u nas ogarnia tą padlinę...pakujcie sie w jakieś tanie lpg i wio !!!?

tu dochodzi jeszcze brak czasu gdyby nie to już dawno sam bym tam pojechał

Opublikowano

Wyjeżdżasz o 4 wracasz o 13 :)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Miszka napisz na fona adres to ci to podwioze :) moze byc po 17 stej?.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

panowie macie może blaszki do foteli aby zamontować schowki ???

Opublikowano

To żeś kupił bez blaszek?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.