Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przewody dobre w stali ...płyn kororowy....a tak serio to nie ma górnej granicy :grin:


380/330 :naughty:


no...ale tu telefon do Mirka może się już przydać ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przewody dobre w stali ...płyn kororowy....a tak serio to nie ma górnej granicy :grin:

380/330 :naughty:

no...ale tu telefon do Mirka może się już przydać ;)

daleka droga do tego, ale kompletuje listę modów :decayed:

wstyd mieć 312mm z przodu, w klekocie tyle siedzi :)

Opublikowano

szukaj z rns'em auta :)

bosssse :)

bix'em

czarna bryka i biała skóra...

heblami się nie martw...dopasujemy cuś by zwalniała padlina :)


nawet jak nie będzie erenessee to by było 2 dinowe radyjo ;)

Opublikowano

szukaj z rns'em auta :)

bosssse :)

bix'em

czarna bryka i biała skóra...

heblami się nie martw...dopasujemy cuś by zwalniała padlina :)

można powiedzieć, że 1,2,3,4, jest

białych skór nie chcę ( nie jestem PIMP :decayed: ) znaleziona specyfikacja jest ok :wink:

PS. ogledziny zlecone :wink:

szukaj z rns'em auta :)

bosssse :)

bix'em

czarna bryka i biała skóra...

heblami się nie martw...dopasujemy cuś by zwalniała padlina :)

nawet jak nie będzie erenessee to by było 2 dinowe radyjo ;)

Ja już wczoraj webasto do benzyny znalazłem :grin:

Opublikowano

to nieźle :kox:


po tyłach jestem widzę....ja też szukam grzania ....może coś namierzę na dniach

Opublikowano

chciało by się brykę zmienić, już 5 lat jeżdżę gratem ( choć nigdy mnie nie zawiódł)

Jednak gdyby udało się tam zrobić z 240PS i 450Nm automatycznie dla dzieci robi się więcej miejsca i bryki nie zmieniam :grin:


ok 220PS :decayed:

Opublikowano

ja będę padło dobijał dalej.....

pożyjemy zobaczymy jak to długo wytrzyma ;)

lampy na dzień dobry do gwertego wysłać musisz...na regenerację....c5 i b6 to ten sam problem miały ;)

kurfa....i koło jakieś trza fajne znaleźć........eslajnowe 19 albo 20 hyhy......

zbieram się ....:hi: bo mi dekiel wali :decayed:

Opublikowano

póki co mam koło :wink: (nie zmieniam co sezon jak te zarobasy :decayed: )

ja też spadam :hi:

Opublikowano

Pany ogarnia ktoś dobrze ETKE? chodzi mi o nr i o różnice przy stabilizatorze przednim z C6 - RS6, 2.0, 3.0. :-)

Sprawdze Ci zaraz.

Sprawdzilem dokladnie w ETCE:

A4 polift, A6 przedlift polift ma te samo, a nawet A8 99-2003 ma lustro sferyczne, fotochrom, biale lub niebieskie.

W takim razie, jesli jeden numer pasuje to wszystkie maja taki sam kształt.

Wymiar 175x100mm

8D0 857 535E

:hi:

Jedziesz na kawe do Jasienicy ??

Troche pozno ale ;)

Nie mam czasu ostatnio na spoty wcale :)

Pany ogarnia ktoś dobrze ETKE? chodzi mi o nr i o różnice przy stabilizatorze przednim z C6 - RS6, 2.0, 3.0. :-)

4F0411309E , jednakowy dla 4-cyl, V10 i RS6

stabilizator.jpg

Dziwna sprawa, wiem, że są przynajmniej 2 różne nr a tu takie kredki :o

Dziękować

Opublikowano

Jest drugi numer z litera H ale nie ma roznic w srednicy 29mm i wystepuje tylko w a6 4 cyl.

te drugie zmiany mnie dobiją.... psyt :decayed:

Pany, jaki sensowny hebel można zapodać do A6 C5 ?

365x335 z rs6 :D

Mozliwosci masz duzo, zwrotnica w polifcie jest na duzym rozstawie takze mozna wlozyc wiele.

ja będę padło dobijał dalej.....

pożyjemy zobaczymy jak to długo wytrzyma ;)

lampy na dzień dobry do gwertego wysłać musisz...na regenerację....c5 i b6 to ten sam problem miały ;)

kurfa....i koło jakieś trza fajne znaleźć........eslajnowe 19 albo 20 hyhy......

zbieram się ....:hi: bo mi dekiel wali :decayed:

jaki problem jest z lampami ?

Edytowane przez danielom

Opublikowano

Jest drugi numer z litera H ale nie ma roznic w srednicy 29mm i wystepuje tylko w a6 4 cyl.

te drugie zmiany mnie dobiją.... psyt :decayed:

Pany, jaki sensowny hebel można zapodać do A6 C5 ?

365x335 z rs6 :D

Mozliwosci masz duzo, zwrotnica w polifcie jest na duzym rozstawie takze mozna wlozyc wiele.

ja będę padło dobijał dalej.....

pożyjemy zobaczymy jak to długo wytrzyma ;)

lampy na dzień dobry do gwertego wysłać musisz...na regenerację....c5 i b6 to ten sam problem miały ;)

kurfa....i koło jakieś trza fajne znaleźć........eslajnowe 19 albo 20 hyhy......

zbieram się ....:hi: bo mi dekiel wali :decayed:

jaki problem jest z lampami ?
Źle świecą ...każdy kto odświeżał te lampy i każde tego typu wie o tym ;)

:hi:

Opublikowano

Aha. To nie zauwazylem, moje sa w stanie perfekt mimo lat.

Opublikowano

Moje też były fajne ,jak dostały nowych soczewek i zostały przepolerowane to się okazało ile światła faktycznie dawać mogą....sąsiad zrobił z bixem też ten zabieg u Grześka i..... flaszke my potem jego wypili bo się zdziwił :)

Opublikowano
:hi: pochwalony
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: Pany, łazi komuś ETKA na windzie 64bit ?

Opublikowano

:hi:

jak dobrze pójdzie to pod koniec przyszłego tygodnia odbieram padło

Opublikowano

:hi:

jak dobrze pójdzie to pod koniec przyszłego tygodnia odbieram padło

i :good:

Opublikowano

To na spota wreszcie wpadniesz. :wink4:

:bry:

Opublikowano

:hi: Witam

:hi:

jak dobrze pójdzie to pod koniec przyszłego tygodnia odbieram padło

:thumbup1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.