Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja yhym

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:facepalm::grin:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

Siema z wieczora :wink4:

Opublikowano

siemka

dziś wóz poszedł na serwis i się zaczeło olej filtry czyli standart

potem sprawdzenie bo cos kierą trzepie i co tarcze krzywe :facepalm: (heble robione w listopadzie nowe tarcze klocki )

i na koniec doszedł wyciek -> uszczelka przy głowicy :cry:

Opublikowano

siemka

dziś wóz poszedł na serwis i się zaczeło olej filtry czyli standart

potem sprawdzenie bo cos kierą trzepie i co tarcze krzywe :facepalm: (heble robione w listopadzie nowe tarcze klocki )

i na koniec doszedł wyciek -> uszczelka przy głowicy :cry:

mówiłeś, że budą CI trzepie, a nie kierownicą....

uszczelka ktora dokladnie ? z pokrywy zaworow, czy pod głowica ?

Opublikowano

A turbo dalej zdrowe... :zemdlal::thumbdown::decayed:

A tak na serio to trochę kapa z tą uszczelką ale wszystko się ogarnie. :wink4:

Opublikowano

siemka

dziś wóz poszedł na serwis i się zaczeło olej filtry czyli standart

potem sprawdzenie bo cos kierą trzepie i co tarcze krzywe :facepalm: (heble robione w listopadzie nowe tarcze klocki )

i na koniec doszedł wyciek -> uszczelka przy głowicy :cry:

mówiłeś, że budą CI trzepie, a nie kierownicą....

uszczelka ktora dokladnie ? z pokrywy zaworow, czy pod głowica ?

no budą i kierą wszystkim

pod głowicą

Opublikowano

siemka

dziś wóz poszedł na serwis i się zaczeło olej filtry czyli standart

potem sprawdzenie bo cos kierą trzepie i co tarcze krzywe :facepalm: (heble robione w listopadzie nowe tarcze klocki )

i na koniec doszedł wyciek -> uszczelka przy głowicy :cry:

mówiłeś, że budą CI trzepie, a nie kierownicą....

uszczelka ktora dokladnie ? z pokrywy zaworow, czy pod głowica ?

no budą i kierą wszystkim

pod głowicą

Zmień serwis :grin:

Opublikowano

siemka

dziś wóz poszedł na serwis i się zaczeło olej filtry czyli standart

potem sprawdzenie bo cos kierą trzepie i co tarcze krzywe :facepalm: (heble robione w listopadzie nowe tarcze klocki )

i na koniec doszedł wyciek -> uszczelka przy głowicy :cry:

mówiłeś, że budą CI trzepie, a nie kierownicą....

uszczelka ktora dokladnie ? z pokrywy zaworow, czy pod głowica ?

no budą i kierą wszystkim

pod głowicą

Zmień serwis :grin:

chyba auto

Opublikowano

Czyli jutro na Gliwice nie jedziesz?

Ale przecież audi masz zdrowe

Nowe auto i takie cyrki szkoda

Opublikowano

Czyli jutro na Gliwice nie jedziesz? Ale przecież audi masz zdrowe

Nowe auto i takie cyrki szkoda

Do tego czasu zdąży juz kupić nowe wozidlo hehe

Opublikowano

siemka

dziś wóz poszedł na serwis i się zaczeło olej filtry czyli standart

potem sprawdzenie bo cos kierą trzepie i co tarcze krzywe :facepalm: (heble robione w listopadzie nowe tarcze klocki )

i na koniec doszedł wyciek -> uszczelka przy głowicy :cry:

mówiłeś, że budą CI trzepie, a nie kierownicą....

uszczelka ktora dokladnie ? z pokrywy zaworow, czy pod głowica ?

no budą i kierą wszystkim

pod głowicą

kosmetyka :wink:

PS. Jutro jadę po robo do SG. Baśka jakieś krzesła kupiła :facepalm:

to zawitam na spota :)

Opublikowano

No pewnie, że wszystko się zrobi. A koszty takiej roboty uszczelki? :mysli:

Opublikowano

Chopy wie ktoś coś o gwincie TEIN? Gość u nas sprzedaje i mi nabił klina, mam dylematy teraz co pakować na wozidło..

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/307763-zawieszenie-gwintowane-gwint-tein-16stopni-regulacji-twardosci-a4-b6-b7-quattrooska/

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Chopy wie ktoś coś o gwincie TEIN? Gość u nas sprzedaje i mi nabił klina, mam dylematy teraz co pakować na wozidło..

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/307763-zawieszenie-gwintowane-gwint-tein-16stopni-regulacji-twardosci-a4-b6-b7-quattrooska/

Bardzo dobry zawias :wink:

Pajda, nie sraczkuj, nie kupisz narożnika i zrobisz za to auto :decayed:

Opublikowano

Czyli jutro na Gliwice nie jedziesz?

Ale przecież audi masz zdrowe

Nowe auto i takie cyrki szkoda

Jakie nowe pisałem o audi.

Vw chodzi jak ta lala[emoji2] zreszta byl dobrze opity

Chopy wie ktoś coś o gwincie TEIN? Gość u nas sprzedaje i mi nabił klina, mam dylematy teraz co pakować na wozidło..

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/307763-zawieszenie-gwintowane-gwint-tein-16stopni-regulacji-twardosci-a4-b6-b7-quattrooska/

Bardzo dobry zawias :wink:

Pajda, nie sraczkuj, nie kupisz narożnika i zrobisz za to auto :decayed:

Naroznik juz kupiony
Opublikowano

(...)

Pajda, nie sraczkuj, nie kupisz narożnika i zrobisz za to auto :decayed:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.