Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artur nowy blok i dlatego nikt jeszcze sobie nic nie robi z niedzieli

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mimo wszystko ...w niedziele to kino ,spacerniak , nie dłubanie...

jak się młodej śpieszy to niech sama wierci...chyba ,że miałeś co obiecane :grin:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Taa

Obiecała że jak nie zrobię to webane będzie :grin:


Pitam, o 4 tej do roboty :facepalm:

Opublikowano

zawsze to jakaś motywacja :)

Opublikowano

Chłopy nikt nie jeździ w okolice Warszawy? Szukam transportu kół z turzolowego garażu na mazowsze.

Czasem jeżdżę ,gdzieś, po coś ....nie masz jak odebrać ? Kurier za 60 to zgarnie :whistling: ...zrobić cztery paczki osobne ,zabezpieczyć i sio.

Gdyby cena nie zadowalała...mogę to zgarnąć ekstra od tyszaków i Ci podrzucić....zupa dla 2,5 to jakieś 500 :kox: + fatyga hmmm...2litry finki nie będzie za drogo chyba :decayed: + jakieś oczywiście drobne na wydatki ....

e75f2c0793b7e59056f470368cdc8f93.jpgd6bfa00aae4372633fa9a57beeab0cba.jpg855b0d01ce7c7906ba993637bf0fe7de.jpg

6e24c2c8e2217af95990d2a07d887acc.jpg528235aaa1861b1b1ff8d90a499aee4e.jpg

4809cad43c55b04105c082dd09a0cbf2.jpgf454932143c7acee35c7c39b5ab75b6f.jpg24825b9f401663c7df062e29488b6de3.jpg

Nie wspominając o ..

77022cd9578f8059bd274ed0bf959258.jpg

Czy też

3954d59077876c4440785bd356e27794.jpg

:naughty: wal na pw jak będziesz zdecydowany :wink:

Zapomniałeś jeszcze przy 2.5 dodać jednej bardzo ważnej rzeczy

mechanik.jpg

Opublikowano

:hi: pochwalony

Wysłane z taboreta G3

Chłopy nikt nie jeździ w okolice Warszawy? Szukam transportu kół z turzolowego garażu na mazowsze.

Czasem jeżdżę ,gdzieś, po coś ....nie masz jak odebrać ? Kurier za 60 to zgarnie :whistling: ...zrobić cztery paczki osobne ,zabezpieczyć i sio.

Gdyby cena nie zadowalała...mogę to zgarnąć ekstra od tyszaków i Ci podrzucić....zupa dla 2,5 to jakieś 500 :kox: + fatyga hmmm...2litry finki nie będzie za drogo chyba :decayed: + jakieś oczywiście drobne na wydatki ....

e75f2c0793b7e59056f470368cdc8f93.jpgd6bfa00aae4372633fa9a57beeab0cba.jpg855b0d01ce7c7906ba993637bf0fe7de.jpg

6e24c2c8e2217af95990d2a07d887acc.jpg528235aaa1861b1b1ff8d90a499aee4e.jpg

4809cad43c55b04105c082dd09a0cbf2.jpgf454932143c7acee35c7c39b5ab75b6f.jpg24825b9f401663c7df062e29488b6de3.jpg

Nie wspominając o ..

77022cd9578f8059bd274ed0bf959258.jpg

Czy też

3954d59077876c4440785bd356e27794.jpg

:naughty: wal na pw jak będziesz zdecydowany :wink:

Zapomniałeś jeszcze przy 2.5 dodać jednej bardzo ważnej rzeczy

mechanik.jpg

Pisał o lawecie...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Chłopy nikt nie jeździ w okolice Warszawy? Szukam transportu kół z turzolowego garażu na mazowsze.

Czasem jeżdżę ,gdzieś, po coś ....nie masz jak odebrać ? Kurier za 60 to zgarnie :whistling: ...zrobić cztery paczki osobne ,zabezpieczyć i sio.

Gdyby cena nie zadowalała...mogę to zgarnąć ekstra od tyszaków i Ci podrzucić....zupa dla 2,5 to jakieś 500 :kox: + fatyga hmmm...2litry finki nie będzie za drogo chyba :decayed: + jakieś oczywiście drobne na wydatki ....

e75f2c0793b7e59056f470368cdc8f93.jpgd6bfa00aae4372633fa9a57beeab0cba.jpg855b0d01ce7c7906ba993637bf0fe7de.jpg

6e24c2c8e2217af95990d2a07d887acc.jpg528235aaa1861b1b1ff8d90a499aee4e.jpg

4809cad43c55b04105c082dd09a0cbf2.jpgf454932143c7acee35c7c39b5ab75b6f.jpg24825b9f401663c7df062e29488b6de3.jpg

Nie wspominając o ..
77022cd9578f8059bd274ed0bf959258.jpg
Czy też
3954d59077876c4440785bd356e27794.jpg

:naughty: wal na pw jak będziesz zdecydowany :wink:

Zapomniałeś jeszcze przy 2.5 dodać jednej bardzo ważnej rzeczy

mechanik.jpg

mam assistantce ;) ...nie stresuję się :)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Siema [emoji63]

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

popraw link do wozu bo nie banga

Opublikowano

:hi:

popraw link do wozu bo nie banga

Już ;)

:thumbup1:

PS. potrzebuje ledy postój przód ? możesz coś polecić z canbus oczywiście

Opublikowano

Napisz do Tomnik'a :wink4:

Opublikowano

Napisz do Tomnik'a :wink4:

Pajda chce tańsze, chińskie :naughty:

Opublikowano

Napisz do Tomnik'a :wink4:

Pajda chce tańsze, chińskie :naughty:

nie ważne jakie , sprane i wytrzymałe :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.