Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Dobry!

Coś nam się forum cofnęło do dnia wczorajszego!

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:


Dobry!

Coś nam się forum cofnęło do dnia wczorajszego!

...bo wczorajszego dnia nie było... :kox::decayed:

Opublikowano

Witam

Opublikowano

siemanko

Opublikowano

akjam znalazłeś tą iluminacje tego czujnika deszczu ???

moze to to

Kanał ustawienia 020 deszcz / czujnik światła

Standardowe: 2
+01 = Lekki Motorway (Światło jest aktywowana przy 130 km / h)
+02 = Lekki deszcz (Światło jest aktywowany podczas deszczu)
+04 = Deszcz Close (okna i szyberdach) (funkcja w B7 nie jest możliwe)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/

Edytowane przez oprych

Opublikowano

:hi: pochwalony

Błąd matrixa?

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

akjam znalazłeś tą iluminacje tego czujnika deszczu ???

moze to to

Kanał ustawienia 020 deszcz / czujnik światła

Standardowe: 2

+01 = Lekki Motorway (Światło jest aktywowana przy 130 km / h)

+02 = Lekki deszcz (Światło jest aktywowany podczas deszczu)

+04 = Deszcz Close (okna i szyberdach) (funkcja w B7 nie jest możliwe)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/

synek co ty zaś szukasz, co chcesz zmienić?

Opublikowano

...nooo...czuj się jakby wczorajszego dnia nie było :decayed:

Opublikowano

motyla noga będę musiał się pilnować - Stasiu niby kolega ale wiadomo jak to na forum jest :decayed:

ogarnąłem fotel pasażera - i tu podziękowania do kolegi secio84 dokładnie przyczyna była w tym bezpieczniku o którym pisałeś na PW dałem na wszelki wypadek 20( nie za dużo ? ) - co prawda nie jest on za schowkiem tylko pod tą małą osłoną progu ale ogarnięte zic się rusza - masz u mnie flaszeczkę :banan:

Opublikowano

akjam znalazłeś tą iluminacje tego czujnika deszczu ???

moze to to

Kanał ustawienia 020 deszcz / czujnik światła

Standardowe: 2

+01 = Lekki Motorway (Światło jest aktywowana przy 130 km / h)

+02 = Lekki deszcz (Światło jest aktywowany podczas deszczu)

+04 = Deszcz Close (okna i szyberdach) (funkcja w B7 nie jest możliwe)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/

synek co ty zaś szukasz, co chcesz zmienić?

No akjam szukał nie pamiętasz jak gadaliśmy o oświetleniu wew jak czujnik deszczu działa?

Opublikowano
motyla noga będę musiał się pilnować - Stasiu niby kolega ale wiadomo jak to na forum jest :decayed:

ogarnąłem fotel pasażera - i tu podziękowania do kolegi secio84 dokładnie przyczyna była w tym bezpieczniku o którym pisałeś na PW dałem na wszelki wypadek 20( nie za dużo ? ) - co prawda nie jest on za schowkiem tylko pod tą małą osłoną progu ale ogarnięte zic się rusza - masz u mnie flaszeczkę :banan:

Dokładnie nie pamiętałem dziś nawet schowek zdemontowalem żeby zrobić zdjęcia dla ciebie. I tu masz rację od kierowcy jest w okolicach przełącznika świateł. A od pasażera tam gdzie pisałeś. 20 może być ale jak będziesz miał 15 to daj. Zawsze to bardziej spokojna głową ze nic się nie stanie. :-)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano
motyla noga będę musiał się pilnować - Stasiu niby kolega ale wiadomo jak to na forum jest :decayed:

ogarnąłem fotel pasażera - i tu podziękowania do kolegi secio84 dokładnie przyczyna była w tym bezpieczniku o którym pisałeś na PW dałem na wszelki wypadek 20( nie za dużo ? ) - co prawda nie jest on za schowkiem tylko pod tą małą osłoną progu ale ogarnięte zic się rusza - masz u mnie flaszeczkę :banan:

Dokładnie nie pamiętałem dziś nawet schowek zdemontowalem żeby zrobić zdjęcia dla ciebie. I tu masz rację od kierowcy jest w okolicach przełącznika świateł. A od pasażera tam gdzie pisałeś. 20 może być ale jak będziesz miał 15 to daj. Zawsze to bardziej spokojna głową ze nic się nie stanie. :-)

naciepane z GT-I9195

ale tak jak teraz myślę to chyba trzeba ściągnąć schowek żeby dostać się pod tą osłonę progu :wink:

ja miałem dosłownie 20 min więc schowek out i szukam i widzę tylko wtyczki do dmuchawy, silniczki sterownia klapami i nic w końcu coś mi zaświtało, że kiedyś w b5 coś robiłem i tam były jakieś bezpieczniki i bingo fotelik się porusza o dokładnie tak jak ta emotka :decayed::banan:

Opublikowano

Pajda jutro będę dzwonił do Ciebie. Felgi już w bagażniku. Tyle co wróciłem z robo.

Opublikowano

Pajda jutro będę dzwonił do Ciebie. Felgi już w bagażniku. Tyle co wróciłem z robo.

spoko

a idziesz do robo jutro? może zawitasz na meline :decayed: ,

odpisz mi na PW bo ci coś wysłałem :wink:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5109888230&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.