Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo fantazje trzeba mieć :grin::polew::nabijasie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka :) Mozna wpaść na spota ? :)

Opublikowano

Miszka przecież nikt ci nic nie wytyka

Zapytales wiec każdy powiedział swoje zdanie

Dla ciebie tylko 10mm a dla innych aż 10mm.

Przecież to jest twoja fura to ty podchodząc do auta masz mieć uśmiech na pysku.

Przecież jak ci będzie mało te 90 to możesz wpakować butle z gaśnicy

Opublikowano

Siemka :) Mozna wpaść na spota ? :)

Jak najbardziej [emoji6]
Opublikowano

Miszka przecież nikt ci nic nie wytyka

Zapytales wiec każdy powiedział swoje zdanie

Dla ciebie tylko 10mm a dla innych aż 10mm.

Przecież to jest twoja fura to ty podchodząc do auta masz mieć uśmiech na pysku.

Przecież jak ci będzie mało te 90 to możesz wpakować butle z gaśnicy

a pamiętam jak kiedyś ktoś miał 18" na aucie to był mega koazak, teraz już 19" mało, do tego auspufy, gleby i inne badziewia... :decayed:

... a dalej dwie szyby w prądzie :grin: (tak, wiem, nieliczni mają 4 w prądzie, ale to są przeważnie angliki :decayed: )

Opublikowano

Angliki od Turka

Opublikowano

Angliki od Turka

tylko

i za nim je polak kupił to zostały wyłowione z renu we Francji

Opublikowano

Miszka przecież nikt ci nic nie wytyka

Zapytales wiec każdy powiedział swoje zdanie

Dla ciebie tylko 10mm a dla innych aż 10mm.

Przecież to jest twoja fura to ty podchodząc do auta masz mieć uśmiech na pysku.

Przecież jak ci będzie mało te 90 to możesz wpakować butle z gaśnicy

wiem ale zapytałem o kształt/ grubość a nie o fi - grube czy chude i poleciały wodze fantazji

ja nie pytam czy 90 czy 100 bo wiem, że 100

ale bajera i tak na temat, że chce za rube :facepalm:

Opublikowano

Miszka to może coś takiego,będziesz pionierem :wink:

koncowka-tlumika-podswie_1316.jpg

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Do kompletu

tuba-inside-red.jpg

neon1.jpg


Pogadaj z Multisem to ci rabat na ledy zalatwi :wink:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

:hi: pochwalony

Psyyyyyt żywiec...


Do kompletu

tuba-inside-red.jpg

neon1.jpg


Pogadaj z Multisem to ci rabat na ledy zalatwi :wink:

Ucho se chwali...


Wypraszam sobie,winko z kobietą sącze :D

wykwintne za 3,5 ? :P

jak bylem mlody to mi takie smakowaly hehehehehehehhe :grin:

nielubie wina, wole wóde :decayed:

Uchowi weile nie trza do bani... smak jak każdy inny...

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

...ja tam zawsze uważałem, że auto jak oprych pisał, ma się właścicielowi podobać :wink:.


WP_20150425_002.jpgwiem, ze troszku dupiato wyszło, ale się już mroczyło :decayed:

...Ucho...i tak to wygląda :)

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

Panowie pracuję od pon-pt do 22.00 :kawa: . Może by mi się udało wyrwać coś koło 19.30-20.00. Do której jesteście przeważnie? Rozumiem, że start we wtorki od 19.00 na zielonym dalej z 1 posta aktualne!? Wolę podskoczyć i pogadać w 4 oczka, bo cały czas postować to nie wypada na forum ;)

Pozdro

Opublikowano

Różnie bywa. Teraz powoli zaczyna się grillowanie to będziemy dłużej siedzieć. :wink4::kox:

BTW Wieczór dobry :pali::decayed:

Opublikowano

Polko :thumbup1:

Opublikowano

co tam ciekawego dziewczyny?

Opublikowano

co tam ciekawego dziewczyny?

Nic. IV żywiec wjechał.... Reszta śpi....

Opublikowano

co tam ciekawego dziewczyny?

Nic. IV żywiec wjechał.... Reszta śpi....

a ja herbatke sacze, ale bez podtekstow niema w niej pradu hehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.