Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tu ino piwo i piwo... :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

28 km pękło :banan:


Tylko ile browara trzeba żeby kalorie uzupełnić :facepalm:

Opublikowano

Albo jeździcie albo pojecie się zdwcysujcie a zamiast 50km zrobicie 80 km ... [emoji12]

Opublikowano

Mario płyny trza uzupełniać :wink:

Opublikowano

Jasna sprawa mam to samo ... Ale w tym tygodniu już prawie 100. Km mam a jutro chce uderzyć w trase ok 70 max 80 km nawet kosztem spotu gliwickiego ale najpierw musze rower odebrac o 10 z serwisu skosic trawe na dzialce i pare innych drobnostek więc wyjade ok 14 pewnie i do 19 powinien być mój rekord

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Jasna sprawa mam to samo ... Ale w tym tygodniu już prawie 100. Km mam a jutro chce uderzyć w trase ok 70 max 80 km nawet kosztem spotu gliwickiego ale najpierw musze rower odebrac o 10 z serwisu skosic trawe na dzialce i pare innych drobnostek więc wyjade ok 14 pewnie i do 19 powinien być mój rekord

Na koniec przyjedź na spota, dojdzie znowu parę kilometrów :decayed:

Opublikowano

6351cf1e97ad25629319916f1f946d40.jpg

No to psyyyyt

Wysłane z taboreta G3

:naughty:

Opublikowano

70 max 80 km
tyle to na dwa tygodnie mogę robić :grin:
Opublikowano

Pucek mam taki zamiar

Opublikowano

:hi:

no dobrze było

Pajda wybacz ale tak jak mówiłem wcześniej byłem z buta i perspektywa spaceru z małą na drugą stronę jeziora...kiedyś to zrozumiesz ale i tak te kilka chwil z Wami - bezcenne :grin:

ale później niespodzianka "Pod Napięciem" podjeżdżam na kole pacze a tu kolega Ucho z Multisem przy barze zamawiają piwko

dobrze było :hi:

Opublikowano

:hi:

no dobrze było

Pajda wybacz ale tak jak mówiłem wcześniej byłem z buta i perspektywa spaceru z małą na drugą stronę jeziora...kiedyś to zrozumiesz ale i tak te kilka chwil z Wami - bezcenne :grin:

ale później niespodzianka "Pod Napięciem" podjeżdżam na kole pacze a tu kolega Ucho z Multisem przy barze zamawiają piwko

dobrze było :hi:

Sie czaisz senek, a tu sami swoi.

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

70 max 80 km

tyle to na dwa tygodnie mogę robić :grin:

weź sie w garść :wink:

:hi:

no dobrze było

Pajda wybacz ale tak jak mówiłem wcześniej byłem z buta i perspektywa spaceru z małą na drugą stronę jeziora...kiedyś to zrozumiesz ale i tak te kilka chwil z Wami - bezcenne :grin:

ale później niespodzianka "Pod Napięciem" podjeżdżam na kole pacze a tu kolega Ucho z Multisem przy barze zamawiają piwko

dobrze było :hi:

dał byś rade,

trzeba było swoją nasawić dzień wcześniej że jest tyski spot i nie było by tematu

Opublikowano

Trasa na kole fajna, można czasem do Was wpaść :wink:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

Trasa na kole fajna, można czasem do Was wpaść :wink:

tylko musicie wcześniej dawać znać - bo jak Was zobaczyłem to myślałem, że to jakie TurDeFrans :grin:

Opublikowano

oj moja d*pa :kwasny:

dzięki panowie ,miło było i ta frekwencja :banan:

franciszek thx za piwko :wink:

201506041_wsnphna.jpg

Na zdrófffko :wink:

Pany podziękował za spocik :hi:

Trasa na kole fajna, można czasem do Was wpaść :wink:

tylko musicie wcześniej dawać znać - bo jak Was zobaczyłem to myślałem, że to jakie TurDeFrans :grin:

:grin:

Opublikowano

Trasa na kole fajna, można czasem do Was wpaść :wink:

tylko musicie wcześniej dawać znać - bo jak Was zobaczyłem to myślałem, że to jakie TurDeFrans :grin:

stwarzamy pozory :grin:

Opublikowano

Trasa na kole fajna, można czasem do Was wpaść :wink:

tylko musicie wcześniej dawać znać - bo jak Was zobaczyłem to myślałem, że to jakie TurDeFrans :grin:

stwarzamy pozory :grin:

podjechali niczym by uciekli od peletonu :kox:

no i Stan się wy***ał więc obstawiałem, że co najmniej połówka padła przed wyjazdem a się okazało, że trzeźwy :grin:

Opublikowano

Zapomniałem, że trzeba wypiąć buty z pedalow ;) no i gleba

Edytowane przez stanley

Opublikowano

Haha SPD ....

Opublikowano

Zapomniałem, że trzeba wpaść buty z pedalow ;) no i gleba

kiedyś musi być ten pierwszy raz :grin:

Trasa na kole fajna, można czasem do Was wpaść :wink:

czasem

ja myślę żę tę trasę trzeba na stałe wprowadzic do naszego grafiku imprez kolarskich :D

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5407767087&reco_id=96e1c4b0-0afd-11e5-9071-fa163efa8923&ars_rule_id=802&ars_socket_id=30&ars_source=ars

szacun za przebieg auta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.