Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to spadam powoli na chatę :hi: Do później :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja w trasie.....pajdowy licznik ciągle gonię :)

Teraz jest ciut szybszy więc mam prościej :D

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: Możecie podać jeszcze raz linka do sprzedawcy który ma te nieori moduły DRL ? z góry dzieki :) ps nie jestem pewny czy tu ktoś wrzucał linka czy na gliwickich :D

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

szukaj u pajdy albo ucha w wątku ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Witam :hi:

Soczewki z b8 oraz nowe żarniki z postojówkami od Tomnika I H7 -ki wymienione :kox::naughty: nareszcie w nocy widza kaj jada :grin:

Michał wymieniłem moduł zegara i antenka wróciła :facepalm:

Opublikowano

:( Pany, takie pytanie techniczne: Czy jak po ładowaniu podłącze ponownie akumulator, będę musiał coś w aucie ustawiać?

Mam na myśli czy mu się coś pochrzani? :huh:

Opublikowano

:( Pany, takie pytanie techniczne: Czy jak po ładowaniu podłącze ponownie akumulator, będę musiał coś w aucie ustawiać?

Mam na myśli czy mu się coś pochrzani? :huh:

Może a nie musi, nie wiem czy kluczyk do auta ci się nie rozkoduje

:hi: Możecie podać jeszcze raz linka do sprzedawcy który ma te nieori moduły DRL ? z góry dzieki :) ps nie jestem pewny czy tu ktoś wrzucał linka czy na gliwickich :D

Wpisz na allegro moduł drl i daj lokalizacja łódź [emoji6]

Witam :hi:

Soczewki z b8 oraz nowe żarniki z postojówkami od Tomnika I H7 -ki wymienione :kox::naughty: nareszcie w nocy widza kaj jada :grin:

Michał wymieniłem moduł zegara i antenka wróciła :facepalm:

Masz nr modułu do zegara? Brales nowke?

Też muszę porządek zrobić z lampami. Jak te adaptery? Podeślij jeszcze raz namiar na adaptery i jakie koszta tych soczewek może być na pw.

Opublikowano

:naughty:

Opublikowano

:( Pany, takie pytanie techniczne: Czy jak po ładowaniu podłącze ponownie akumulator, będę musiał coś w aucie ustawiać?

Mam na myśli czy mu się coś pochrzani? :huh:

Może a nie musi, nie wiem czy kluczyk do auta ci się nie rozkoduje

:hi: Możecie podać jeszcze raz linka do sprzedawcy który ma te nieori moduły DRL ? z góry dzieki :) ps nie jestem pewny czy tu ktoś wrzucał linka czy na gliwickich :D

Wpisz na allegro moduł drl i daj lokalizacja łódź [emoji6]

Witam :hi:

Soczewki z b8 oraz nowe żarniki z postojówkami od Tomnika I H7 -ki wymienione :kox::naughty: nareszcie w nocy widza kaj jada :grin:

Michał wymieniłem moduł zegara i antenka wróciła :facepalm:

Masz nr modułu do zegara? Brales nowke?

Też muszę porządek zrobić z lampami. Jak te adaptery? Podeślij jeszcze raz namiar na adaptery i jakie koszta tych soczewek może być na pw.

Zabieraj adaptery bo ostatni komplet :naughty:

Nowy moduł 150zł

Za uzywke dałem 40 pln-ów

Leci PW :wink:

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

:hi:

No to zaczynamy ze szwagrem wymianę sprzęgła w mojej czarnuli...

Opublikowano

:hi:

z mądrego telefonu

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:( Pany, takie pytanie techniczne: Czy jak po ładowaniu podłącze ponownie akumulator, będę musiał coś w aucie ustawiać?

Mam na myśli czy mu się coś pochrzani? :huh:

Może a nie musi, nie wiem czy kluczyk do auta ci się nie rozkoduje

No fajnie :wink: . A gdyby padł to co trzeba zrobić, bądź gdzie się udać? :(

Opublikowano

:( Pany, takie pytanie techniczne: Czy jak po ładowaniu podłącze ponownie akumulator, będę musiał coś w aucie ustawiać?

Mam na myśli czy mu się coś pochrzani? :huh:

Może a nie musi, nie wiem czy kluczyk do auta ci się nie rozkoduje

No fajnie :wink: . A gdyby padł to co trzeba zrobić, bądź gdzie się udać? :(

na spota :wink:

Opublikowano

:( Pany, takie pytanie techniczne: Czy jak po ładowaniu podłącze ponownie akumulator, będę musiał coś w aucie ustawiać?

Mam na myśli czy mu się coś pochrzani? :huh:

Może a nie musi, nie wiem czy kluczyk do auta ci się nie rozkoduje

No fajnie :wink: . A gdyby padł to co trzeba zrobić, bądź gdzie się udać? :(

na spota :wink:

Byda za tydzień :grin::grin: .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.