Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema z wieczora :wink4:

Gratki łociec :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry...

Pyrsk

Opublikowano

:hi:

Horneth GRATULACJE !


20150704_204318.jpg


Psyt

jaki romantyk :grin:

no to psyt woda mineralna


:hi:

Panowie, ktoś zna może tą firmę?

http://www.best-performance.pl

a co tam wymysliłeś ??

Zrobiliby mi program na 140 z wywaleniem DPF'a. A pytam dlatego czy ktoś może coś działał u nich :(

Opublikowano

to psyt, Łomżing :)

Opublikowano

:hi:

Panowie, ktoś zna może tą firmę?

http://www.best-performance.pl

Przeca to jest Wojtka z Jeleniej Góry tzn. Już z Czewy :wink4: Wojtsen :cool:

Opublikowano

Panowie szukam auta dla kumpla do 3000 tyś zł.

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: w automacie i w gazie :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :huh:

Wiem wiem cięzka sprawa,ale moze ktoś coś ....

Podziękował :hi:

w tej cenie to raczej rower w nie auto

i to rower też bez szału :decayed: ot, takie minimum :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Nie koniecznie rower za tyle ... Ja mam kosiarke za tyle i ma tylny napęd i sporo mocy jak na kosiarke ...

Opublikowano

Panowie szukam auta dla kumpla do 3000 tyś zł.

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: w automacie i w gazie :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :huh:

Wiem wiem cięzka sprawa,ale moze ktoś coś ....

Podziękował :hi:

w tej cenie to raczej rower w nie auto

i to rower też bez szału :decayed: ot, takie minimum :decayed:

Panowie ja sobie zdaje sprawę,że za taką flotę nie kupi cukiereczka.

Ale nie każdego stać na droższe auto. :decayed::).

Miałem golfa II i nie narzekałem :wink: latało się nim elegancko :)

Opublikowano

Plany gdzie felgi alu wyprostuje? Tylko nie Deloch bo już od nich wróciły krzywe

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie szukam auta dla kumpla do 3000 tyś zł.

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: w automacie i w gazie :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :huh:

Wiem wiem cięzka sprawa,ale moze ktoś coś ....

Podziękował :hi:

moje B6 ? :decayed:

ja miałem nie pić do odwołania po wczorajszym gryllu, a skończyło się tak że o 9 przyjąłem pierwsze piwko ( tak pijam ale tylko na kaca - czyli dziennie :grin: )

i tak leczyłem się piwem do 16 i przeszedłem na level 2 zimna wódeczka ajjjjjjjjjjjjj :kox:

Opublikowano

:brawo::decayed:

Opublikowano

Turzol wal do aluexpres w TG moje wyprostowali aż miło tylko ugadaj się z gościem na konkretną cene i nich wystawi Ci świstek na usługe z ceną bo lubi zapominać na ile się ugadywał z klientem.

Opublikowano

Panowie szukam auta dla kumpla do 3000 tyś zł.

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: w automacie i w gazie :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :huh:

Wiem wiem cięzka sprawa,ale moze ktoś coś ....

Podziękował :hi:

moje B6 ? :decayed:

ja miałem nie pić do odwołania po wczorajszym gryllu, a skończyło się tak że o 9 przyjąłem pierwsze piwko ( tak pijam ale tylko na kaca - czyli dziennie :grin: )

i tak leczyłem się piwem do 16 i przeszedłem na level 2 zimna wódeczka ajjjjjjjjjjjjj :kox:

Miszka...Ty mój guru :decayed::notworthy:

Opublikowano

pije tą wódę i piję i nic :wink:

Horneth gratulacje :hi:

Opublikowano

Mojemu Kumplowi też tam prostowali ale okazało się, że były popękane (po poprzednim prostowaniu i trzeba było spawać) i nagle policzyli więcej niż była umowa. Poza tym czekał dość długo... każdy fachowiec jest taki sam. Jak zostawiasz coś do roboty to wszystko pięknie a później termin się wydłuża, cena inna (bo nagle coś innego wyskoczyło), etc. Nie wiadomo na co trafisz.

Opublikowano

Miszka Ucho dzięki !

akjam ja czekałem u nich na prostowanie 4 felg i 4 rantów ok 1.5tygodnia tak jak było ustalone ale znów przy lakierowaniu im się wydłużył termin o 3tygodnie...

Opublikowano

No właśnie przy lakierowaniu się mocno przedłużyło :wink4:

Opublikowano

pije tą wódę i piję i nic :wink:

Też nie wytrzymałem presji :grin:

....zdrowie

Opublikowano

Plany gdzie felgi alu wyprostuje? Tylko nie Deloch bo już od nich wróciły krzywe

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

zapytaj arturoo w bielsku miał mega gościa co takie coś ogarnia

Opublikowano

Plany gdzie felgi alu wyprostuje? Tylko nie Deloch bo już od nich wróciły krzywe

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

mam namiar na gościa z Mysłowic jeśli chcesz ( tylko prostowanie, bez malowania)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.