Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda hajsu...

Wysłane z taboreta G3

za free
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szkoda hajsu...

Wysłane z taboreta G3

za free
Eeeee no cheba żeby.

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

miło było poznać i do następnego :hi:

oywlw4cb.jpg

Mnie również i do następnego

Coś fotka nie działa

Pajda...bardzo ładnie wygląda ten "twój pyszczek" :kox:

a dzięki bardzo :wink:

Opublikowano

psssyt... :decayed:

...było razy 4, ale tera trza iść spać, bo niestety na rano do roboty :huh:

Opublikowano

to psyt :wink:

Opublikowano

Psyyyyt :)

Opublikowano

Psyyyyt :)

łobuzie, sprawdziłeś mój telefon ? :)

Opublikowano

Psyyyyt :)

łobuzie, sprawdziłeś mój telefon ? :)

Pisałem kilkaset postów wcześniej.... Myślałem że tylko ja spamu nie czytam, ale ten był adresowany :)

Raczej KAPA. :)

Opublikowano

Mowa o tej Nokii?! No Multis jaaaaaaaaaaaakiś czas temu pisał, że K.O :P

Opublikowano

W tych modelach wadliwe procki były, flesh nie poszedł. Wszystko wskazuje na procka-Nieopłacalne...

Psyyyt.

Opublikowano

Psyyyyt :)

łobuzie, sprawdziłeś mój telefon ? :)

Pisałem kilkaset postów wcześniej.... Myślałem że tylko ja spamu nie czytam, ale ten był adresowany :)

Raczej KAPA. :)

Nadrabiam ;) musialem przeoczyc :)
Opublikowano

Było było ..tak by go nie bronił :grin: .... ale pisał ;)...pyrsk soczek :)

e00d5bad19076c61c15b9f06b143c9cd.jpg

Na nocce :(

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Powiedzcie mi czy takie felgi wizualnie będą pasowały do B6?

http://olx.pl/oferta/17-5x112-komplet-audi-CID5-IDaMC3H.html

nie, tragicznie one wyglądają na b5 i b6, do nich jeszcze dystans musiałbyś mieć bo tam jest ET 54 albo 56 o ile dobrze pamiętam,

aha i :hi:

Opublikowano

Powiedzcie mi czy takie felgi wizualnie będą pasowały do B6?

http://olx.pl/oferta/17-5x112-komplet-audi-CID5-IDaMC3H.html

nie, tragicznie one wyglądają na b5 i b6, do nich jeszcze dystans musiałbyś mieć bo tam jest ET 54 albo 56 o ile dobrze pamiętam,

aha i :hi:

Rozumiem chciałem się upewnić zanim bym popełnił błąd i zamienił się na moje.
Opublikowano

Powiedzcie mi czy takie felgi wizualnie będą pasowały do B6?

http://olx.pl/oferta/17-5x112-komplet-audi-CID5-IDaMC3H.html

nie, tragicznie one wyglądają na b5 i b6, do nich jeszcze dystans musiałbyś mieć bo tam jest ET 54 albo 56 o ile dobrze pamiętam,

aha i :hi:

Rozumiem chciałem się upewnić zanim bym popełnił błąd i zamienił się na moje.

jak nie chcesz nic większego niż 17 cali to ja bym na twoim miejscu albo przemalował te co masz Avusy na srebrny i będzie ok albo kupił s-line oryginalne

http://allegro.pl/audi-s-line-oryginalne-felgi-aluminiowe-5x112-17-i5539293197.html

http://allegro.pl/felgi-alu-audi-sline-s-line-17-poznan-i5554899835.html

Opublikowano

Powiedzcie mi czy takie felgi wizualnie będą pasowały do B6?

http://olx.pl/oferta/17-5x112-komplet-audi-CID5-IDaMC3H.html

nie, tragicznie one wyglądają na b5 i b6, do nich jeszcze dystans musiałbyś mieć bo tam jest ET 54 albo 56 o ile dobrze pamiętam,

aha i :hi:

Rozumiem chciałem się upewnić zanim bym popełnił błąd i zamienił się na moje.

jak nie chcesz nic większego niż 17 cali to ja bym na twoim miejscu albo przemalował te co masz Avusy na srebrny i będzie ok albo kupił s-line oryginalne

http://allegro.pl/audi-s-line-oryginalne-felgi-aluminiowe-5x112-17-i5539293197.html

http://allegro.pl/felgi-alu-audi-sline-s-line-17-poznan-i5554899835.html

No 18 cali to jeszcze bym przyjął. No chciałem je sam przemalować PlastiLakiem ale boję się że mi nie wyjdzie ale chyba będę musiał spróbować. Ostatnio bawiłem się w malowanie lusterek i ja jestem zadowolony to może z felgami też jakoś by wyszło.
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.