Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema będzie dziś ktoś ? coś czuję, że nie :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Mnie nie będzie,bo Miszka rozumiesz jak jest

Opublikowano

Ja może się urwe z roboty i wpadnę ale nie jest to na 100% pewne

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

chyba nie będziesz miał po co :kwasny:

Opublikowano

Witam wszystkich :) potrzebuje namiary na kogoś kto wgra polskie menu A4 B8 '10

Opublikowano

Witam wszystkich :) potrzebuje namiary na kogoś kto wgra polskie menu A4 B8 '10

Jaki system? 2G? 3G? Pisz na pw
Opublikowano

Witam wszystkich :) potrzebuje namiary na kogoś kto wgra polskie menu A4 B8 '10 mmi 3g z dyskiem twardym

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie 980zł za listwy S4 dobry prajs?

dobry, poniżej klocka ciężko dostać chyba, że Ci się nie pali to szukaj dalej

Witam :hi:

Panowie 980zł za listwy S4 dobry prajs?

Frans szkoda przepłacać oglądałem w sobotę listwy z pur-u u Egona i nie ma żadnej różnicy do ori

:hi:

Ucho gdybym nie sprzedał swoich s-linowych to raczej bym się nie zdecydował na kupno z s4-ki

Co do Pur-u nie widziałem takich listw na zywca.

Miszka ty tez masz z s4-ki?

Opublikowano

Psyt piwerko na działce rozpalając w piecu bo zimno 10*C tylko u mnie

Stanley dzięki za box bo inaczej ciężko miałbym sie zabrać.

Edytowane przez Horneth

Opublikowano

No to psyt

e4aebc4c77db0804671caf1496999dce.jpg

Opublikowano

Te piwa w plastikach 2.5l w CRO mnie rozwalaly. :D

Opublikowano

No to psyt

e4aebc4c77db0804671caf1496999dce.jpg

wóda wjeżdża po 22 dopiero czy wcale ? :grin:

tak franciszek

Opublikowano

Wczoraj była, dziś piwko [emoji1]

Te piwa w plastikach 2.5l w CRO mnie rozwalaly. :D

1. 85l [emoji6]
Opublikowano

Wieczór :wink4:

Witam :hi:

Panowie 980zł za listwy S4 dobry prajs?

Frans szkoda przepłacać oglądałem w sobotę listwy z pur-u u Egona i nie ma żadnej różnicy do ori

:cool: Nie wierzę... Widziałem kilka dziwnych i widać było gołym okiem, że to jakiś szajs po jakimś czasie...

Witam :hi:

Panowie 980zł za listwy S4 dobry prajs?

Frans szkoda przepłacać oglądałem w sobotę listwy z pur-u u Egona i nie ma żadnej różnicy do ori

Co Ty gadasz - falowanie widać na nich, może gdyby to psiknąć plasti dipem w czarny mat było by lepiej ale różnicę widać

a te 980zeta to taka cena trochę poniżej tego co allegro - dobra ale nie jest to mega okazja

j.w.

Witam wszystkich :) potrzebuje namiary na kogoś kto wgra polskie menu A4 B8 '10 mmi 3g z dyskiem twardym

Przecież miałeś odzew... :facepalm:

Witam wszystkich :) potrzebuje namiary na kogoś kto wgra polskie menu A4 B8 '10

Jaki system? 2G? 3G? Pisz na pw

:guma:

Wczoraj była, dziś piwko [emoji1]

Te piwa w plastikach 2.5l w CRO mnie rozwalaly. :D

1. 85l [emoji6]

Akurat na start :naughty:

Jak tam pogoda na CRO? :wink4:

Opublikowano

Pogoda super 26 stopni i słoneczko [emoji6]

Opublikowano

:good: Zazdraszczam :decayed: Byłem tam 3 tygodnie temu i znowu bym wrócił :naughty:

Opublikowano

:good: Zazdraszczam :decayed: Byłem tam 3 tygodnie temu i znowu bym wrócił :naughty:

To dawaj [emoji6]
Opublikowano

Jakby się tak kasa zgadzała i wolne by było to bym tam już był. :pali:

Opublikowano

Stanley w Czechach w Kauflandzie kumpel kupuje Staropramen po 1,10zł za 0,5 trza jechać :decayed:

Opublikowano

Miszka będzie Twój brat na imprezie? http://katowice.tattookonwent.pl/

:whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.