Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

I nie wiadomo ile pośmiga ta nowa dwumasa... teraz jest plaga reklamacji dwumasy luka i sachsa... ja bym drugi raz nie pokusiłbym sie o wymiane swojego ori na zamiennik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Pajda szukaj silnik, stary pogonisz na części i coś się zwróci. Szukaj czegoś z końca b7 2.0tdi 8v, ten sam słupek, ta sama glowica a wydajniejsze wtryski. U mnie też dupło, kupiłem silnik za 4,5K a stary sprzedałem na części za 5,5K :decayed: ja wychodzę z założenia że jeśli już raz jest coś grzebane to to za długo nie pojedzie, a jak fabryka złoży to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ja ci napisze że głupio gadasz... Ja bym wolał swoje dobrze i solidnie zreanimować niż kupować h*j wie co ... Nigdy nie wiesz co kupisz...

A jak zrobi solidną kape wszystkiego to lekko zeobi na tym kolejne 200 tysi

Poza tym nakombinuje sie jak koń i co mu dadzą te twoje szybsze wtryski ? Pare koni i Nm więcej .... Ile... ? Bez sensu

Ta twoja fabryka ostatnio składa takie auta jak mojemu znajomemu poskładali. Nówke a1 tsi to po 20 tyś przebiegu robił naprawe na 7 tyś zł... Hahahahahaha to moja astra dłużej polata bez wkładu finansowego ...

Także pajda nie czytaj już forum tylko rób co masz robić i będzie OK...

A jak cie kasa boli to masz na rozluźnienie...

https://youtu.be/RCY23w6aLlM

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ja ci napisze że głupio gadasz... Ja bym wolał swoje dobrze i solidnie zreanimować niż kupować h*j wie co ... Nigdy nie wiesz co kupisz...

A jak zrobi solidną kape wszystkiego to lekko zeobi na tym kolejne 200 tysi

Poza tym nakombinuje sie jak koń i co mu dadzą te twoje szybsze wtryski ? Pare koni i Nm więcej .... Ile... ? Bez sensu

Ta twoja fabryka ostatnio składa takie auta jak mojemu znajomemu poskładali. Nówke a1 tsi to po 20 tyś przebiegu robił naprawe na 7 tyś zł... Hahahahahaha to moja astra dłużej polata bez wkładu finansowego ...

Także pajda nie czytaj już forum tylko rób co masz robić i będzie OK...

A jak cie kasa boli to masz na rozluźnienie...

https://youtu.be/RCY23w6aLlM

I znów się wypowiadasz, a tak na prawdę w d*pie byłeś i gowno widziałeś... Przed wymianą silnika remontowałem górę i kosztowało mnie to dobre 6K, wiesz ile pojeździlem? 11KKM i zerwalo szpilke napinacza... Teraz na nowym silniku który rzekomo miał 80kkm przelotu zrobiłem ponad 100kkm i wymieniłem tylko olej, rozrząd i filtry.

Może da może nie, chodzi o to że słupek z glowica jest P&P i jest to młodszy silnik niż z B6.

Po co porównujesz A1 z tsi skoro tam są jednorazowe silniki, tam są puste wałki rozrządu które od samego patrzenia się wyginają.

Zresztą co Ty możesz wiedzieć o silnikach skoro podnieca Cię R8 V10 na konsoli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mało to poczytaj ile Grześ z SWD wpakował w silnik, bo koleś zrobił mu remont kapitalny, a potem jeździł do Kuby z Orzesza przez pół roku i mu po kolei wymieniał co poprzedni mechanik montował, bo okazało się że poszedł po taności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu według mnie zreanimować to co ma teraz niż kupować drugi silnik w niewiadomo jakim stanie... To że u hammera była historia jaka była to nie znaczy że każdy tak będzie miał... A porównałem a1 dlatego że napisał co fabryka to fabryka... A co tu fabryka ma do gadania... Po tylu latach ... Nówki silnika nie kupi

A jak mało to poczytaj ile Grześ z SWD wpakował w silnik, bo koleś zrobił mu remont kapitalny, a potem jeździł do Kuby z Orzesza przez pół roku i mu po kolei wymieniał co poprzedni mechanik montował, bo okazało się że poszedł po taności...

Hammer oczywistą sprawą jest to że musi robić u kogoś zaufanego ... I sprawdzonego i nie ma bata... Robicie z kapy silnika problem na skale światową... Robi w silniku co trzeba sprawdza dwumas i sprzęgło sprawdza turbo i wszystko po kolei ... Co trzeba regeneruje lub wymienia na nowe i musi jeździć... A tak co kupi kolejny silnik i skąd wiesz na co trafi ... Chyba że sami super uczciwi sprzedawcy są na allegro olx itd. ...

Ja bym robił remont tego co ma teraz ... Zregenerował turbo w turbo tecu czy jak im tam kupil dwumas sprzeglo i tyle plus cala reszta pierdołek uszczelek oleje i tak jak pisali zamyka się w ok 6k zł i bangla jak nowe

Wszystko oczywiście u sensownego mechanika a nie byle kogo...

Takie.moje zdanie. Ale wiem ja mam nissana i V10 na konsoli...

A jak mało to poczytaj ile Grześ z SWD wpakował w silnik, bo koleś zrobił mu remont kapitalny, a potem jeździł do Kuby z Orzesza przez pół roku i mu po kolei wymieniał co poprzedni mechanik montował, bo okazało się że poszedł po taności...

Ale kto mu robił ? Trafił na h*jowego mechanika i tyle.... Życie ale co temu winien biedny silnik...

Zrobi u Stasia w ASO i będzie miodzio...[emoji12]

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu według mnie zreanimować to co ma teraz niż kupować drugi silnik w niewiadomo jakim stanie...

Takie.moje zdanie. Ale wiem ja mam nissana i V10 na konsoli...

No więc właśnie :grin: :grin: :grin:

Pisałem byś poszed spać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario idź spać :).... przecież pisze Synek o B7 nie o A1 :-P

Pisze o fabryce którą pajda ma kupić używaną z niewiadomo jakim przebiegiem... Bo dlamnie fabryka to nówka sztuka a takiego silnika chyba nie znajdzie... Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kiego czorta dłubać i wkładać do starego paścia? Powiedz mi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kiego czorta dłubać i wkładać do starego paścia? Powiedz mi?

A co mu da nowy paść kupiony na allegro ? O którym mało wie ? Tu wie co ma... Dobry mechanik ogarnie..

No chyba że w drzewo i tyle...odszkodowanie...[emoji12] ale.musi mieć kase by dołożyć do czegoś nowszego... A już ma rozebrane więc chyba lekko za późno...

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jest za późno

Ej młody...pierdziele idę spać bo na rano cza gonić... A pajda i tak nas nie słucha bo poszedł w kimę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur pomysł był ok ale musi to poskładać i pytanie ile dostanie...a ile musi dołożyć do nowszego... Druga sprawa podejrzewam że pajdzie było by po prostu szkoda go rozbić skoro tyle razem przeszli...

Ja też rano gonie ale do żor na basen do Aquacity...[emoji16]

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dlatego dalej masz to b5 ... Haha

P.S. jestem ciekaw zdania innych ale jak sie zaczyna dyskusja burzliwa to milczą... Koledzy.. A w końcu to forum motoryzacyjne...[emoji1] iwypowiada sie koleś z b5 2.5 at i nissana haha no i hammer....

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...

Przerwę na chwile...

Jaki sub do domu. Magnat 302A. Taga TSW-120, JAMO 210...

Heh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj na forum o rtv agd... A w temacie remontu silnika turboi całej resztykeżor może dać rady bo niczym z forum forda... Wymienił wszystko i dalej nie jechało hahaha

A tak serio to dobranoc. [emoji12]

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...