Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

Bry

Naciapane z Z2

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

A4 odebrana dzisiaj od Ryśka i w końcu mogę napisać że bo mam mega banana na ryju - Secio dzięki!!. Nie sądziłem że ktokolwiek ogarnie temat z takim podejściem do sprawy i zaangażowaniem tym bardziej, że od 1,5 roku bujałem się po wszelkiej maści szamanach i nikt nie potrafił postawić trafnej diagnozy.

Jeszcze motorownie ogarnę na cacy i będę spełniony, a to nie łatwe w moim przypadku :D

Opublikowano

:hi:

A4 odebrana dzisiaj od Ryśka i w końcu mogę napisać że bo mam mega banana na ryju - Secio dzięki!!. Nie sądziłem że ktokolwiek ogarnie temat z takim podejściem do sprawy i zaangażowaniem tym bardziej, że od 1,5 roku bujałem się po wszelkiej maści szamanach i nikt nie potrafił postawić trafnej diagnozy.

Jeszcze motorownie ogarnę na cacy i będę spełniony, a to nie łatwe w moim przypadku :D

...widziałem Twój dyliżans pod carex'em. No nie powiem ładna i szczerze...byłem w mega szoku, że nie masz RNS-E :grin:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

c

:hi:

A4 odebrana dzisiaj od Ryśka i w końcu mogę napisać że bo mam mega banana na ryju - Secio dzięki!!. Nie sądziłem że ktokolwiek ogarnie temat z takim podejściem do sprawy i zaangażowaniem tym bardziej, że od 1,5 roku bujałem się po wszelkiej maści szamanach i nikt nie potrafił postawić trafnej diagnozy.

Jeszcze motorownie ogarnę na cacy i będę spełniony, a to nie łatwe w moim przypadku :D

co było


:hi:

http://www.x-kom.pl/p/283771-notebook-laptop-156-lenovo-b51-80-i3-6100u-8gb-240-dvd-rw-win10-r5-m330.html

co myślisz ?

Opublikowano

:hi:

A4 odebrana dzisiaj od Ryśka i w końcu mogę napisać że bo mam mega banana na ryju - Secio dzięki!!. Nie sądziłem że ktokolwiek ogarnie temat z takim podejściem do sprawy i zaangażowaniem tym bardziej, że od 1,5 roku bujałem się po wszelkiej maści szamanach i nikt nie potrafił postawić trafnej diagnozy.

Jeszcze motorownie ogarnę na cacy i będę spełniony, a to nie łatwe w moim przypadku :D

Artur juz mnie tak nie zachwalaj grunt ze jest Oki :-)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

:hi:

A4 odebrana dzisiaj od Ryśka i w końcu mogę napisać że bo mam mega banana na ryju - Secio dzięki!!. Nie sądziłem że ktokolwiek ogarnie temat z takim podejściem do sprawy i zaangażowaniem tym bardziej, że od 1,5 roku bujałem się po wszelkiej maści szamanach i nikt nie potrafił postawić trafnej diagnozy.

Jeszcze motorownie ogarnę na cacy i będę spełniony, a to nie łatwe w moim przypadku :D

Artur juz mnie tak nie zachwalaj grunt ze jest Oki :-)

naciepane z GT-I9195

:brawo: Ty!:wink4:
Opublikowano

c

:hi:

A4 odebrana dzisiaj od Ryśka i w końcu mogę napisać że bo mam mega banana na ryju - Secio dzięki!!. Nie sądziłem że ktokolwiek ogarnie temat z takim podejściem do sprawy i zaangażowaniem tym bardziej, że od 1,5 roku bujałem się po wszelkiej maści szamanach i nikt nie potrafił postawić trafnej diagnozy.

Jeszcze motorownie ogarnę na cacy i będę spełniony, a to nie łatwe w moim przypadku :D

co było

:hi:

http://www.x-kom.pl/p/283771-notebook-laptop-156-lenovo-b51-80-i3-6100u-8gb-240-dvd-rw-win10-r5-m330.html

co myślisz ?

Tylko tyle że gwarancja, dalej bede obstawiał swoje.. A za dwa lata kupisz sobie nowy...

Opublikowano

:hi:

A4 odebrana dzisiaj od Ryśka i w końcu mogę napisać że bo mam mega banana na ryju - Secio dzięki!!. Nie sądziłem że ktokolwiek ogarnie temat z takim podejściem do sprawy i zaangażowaniem tym bardziej, że od 1,5 roku bujałem się po wszelkiej maści szamanach i nikt nie potrafił postawić trafnej diagnozy.

Jeszcze motorownie ogarnę na cacy i będę spełniony, a to nie łatwe w moim przypadku :D

Artur juz mnie tak nie zachwalaj grunt ze jest Oki :-)

naciepane z GT-I9195

gadać co było ??

Opublikowano

Pany :hi:

Szukam kogoś na Śląsku kto ogarnie temat malowania, czyszczenia i polerki lamp w B6 (PiterA4 niestety się nie odzywa) oraz przyjrzy się mojemu 1.8 T (telepanie przez 3 sek po odpaleniu).

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

A4 odebrana dzisiaj od Ryśka i w końcu mogę napisać że bo mam mega banana na ryju - Secio dzięki!!. Nie sądziłem że ktokolwiek ogarnie temat z takim podejściem do sprawy i zaangażowaniem tym bardziej, że od 1,5 roku bujałem się po wszelkiej maści szamanach i nikt nie potrafił postawić trafnej diagnozy.

Jeszcze motorownie ogarnę na cacy i będę spełniony, a to nie łatwe w moim przypadku :D

Artur juz mnie tak nie zachwalaj grunt ze jest Oki :-)

naciepane z GT-I9195

gadać co było ??

Tak w skrócie - całe auto było naprężone jak plandeka na żuku :decayed: Sanki poprzesuwane, poduchy silnika źle przykręcone, cała jednostka opierała się odbojem o pas przedni i to powodowało wibracje. Teraz jest jak w Bentleyu, a auto sunie jak po szynach, aż chce sie nim śmigać :wink:

Opublikowano

:hi:

A4 odebrana dzisiaj od Ryśka i w końcu mogę napisać że bo mam mega banana na ryju - Secio dzięki!!. Nie sądziłem że ktokolwiek ogarnie temat z takim podejściem do sprawy i zaangażowaniem tym bardziej, że od 1,5 roku bujałem się po wszelkiej maści szamanach i nikt nie potrafił postawić trafnej diagnozy.

Jeszcze motorownie ogarnę na cacy i będę spełniony, a to nie łatwe w moim przypadku :D

Artur juz mnie tak nie zachwalaj grunt ze jest Oki :-)

naciepane z GT-I9195

gadać co było ??

Tak w skrócie - całe auto było naprężone jak plandeka na żuku :decayed: Sanki poprzesuwane, poduchy silnika źle przykręcone, cała jednostka opierała się odbojem o pas przedni i to powodowało wibracje. Teraz jest jak w Bentleyu, a auto sunie jak po szynach, aż chce sie nim śmigać :wink:

Tak to jest jak się Anglika kupuje od trasa
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.