Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: iniech ktoś powie że audi ma bagażnik :facepalm:

20160409_071552.jpg 20160409_071603-1.jpg

Źle żeś poukladal mi 4 19 wchodzą do bagażnika

naciepane z GT-I9195

tylko że on tam 4 gumy i 4 fele osobno :wink:

Ucho wciepnij fotki jak zapodasz

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: iniech ktoś powie że audi ma bagażnik :facepalm:

20160409_071552.jpg 20160409_071603-1.jpg

Jak się w kartonach fele przewozi to później miejsca nie ma. :decayed:

Miałem to samo, cztery felgi + cztery opony i musiałem przedni fotel zdemontować w sedanie żeby to zmieścić. :naughty:

Opublikowano

:hi:


:hi: iniech ktoś powie że audi ma bagażnik :facepalm:

20160409_071552.jpg 20160409_071603-1.jpg

Ucho trza było wrzucić zdjęcie jak fele siadły, a nie jaki masz porządek w aucie :grin:

Opublikowano

No to rezamy dwa auta

Opublikowano

:hi:

:hi: iniech ktoś powie że audi ma bagażnik :facepalm:

20160409_071552.jpg 20160409_071603-1.jpg

U ciebie to nawet w środku miejsca nie ma... Do mnie wchodzą 4 koła i stojak, plyny i dwa trupy...
Opublikowano

Cześć

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

Jak się w kartonach fele przewozi to później miejsca nie ma. :decayed:

Miałem to samo, cztery felgi + cztery opony i musiałem przedni fotel zdemontować w sedanie żeby to zmieścić. :naughty:

A ty wdupane masz :grin:

Nie było czasu na wrzucanie fotk bo rezanie u Morsika było :wink: co nie zmienia faktu że są :D

Opublikowano

ucho.77 dzięki bardzo za ogarniecie tego czujnika i nie tylko [emoji3]

Czujnik wyrezany teraz pora na testy,choć pierwsze nie wypadły za dobrze ale czas pokaże jak będzie dalej.

Szkoda że nikt inny nas nie odwiedził...

Edytowane przez morsik26

Opublikowano

Jak się w kartonach fele przewozi to później miejsca nie ma. :decayed:

Miałem to samo, cztery felgi + cztery opony i musiałem przedni fotel zdemontować w sedanie żeby to zmieścić. :naughty:

A ty wdupane masz :grin:

Nie było czasu na wrzucanie fotk bo rezanie u Morsika było :wink: co nie zmienia faktu że są :D

To wrzucaj Synek :)

Opublikowano

ucho.77 dzięki bardzo za ogarniecie tego czujnika i nie tylko [emoji3]

Czujnik wyrezany teraz pora na testy,choć pierwsze nie wypadły za dobrze ale czas pokaże jak będzie dalej.

Szkoda że nikt inny nas nie odwiedził...

nie chcialem targać młodzieży w taką pogodę, do tego młody mi na 2h usnął i było po ptokach :kwasny:

Opublikowano

ucho.77 dzięki bardzo za ogarniecie tego czujnika i nie tylko [emoji3]

Czujnik wyrezany teraz pora na testy,choć pierwsze nie wypadły za dobrze ale czas pokaże jak będzie dalej.

Szkoda że nikt inny nas nie odwiedził...

nie chcialem targać młodzieży w taką pogodę, do tego młody mi na 2h usnął i było po ptokach :kwasny:
Spoko Stasiu rozumiem jak to z dziećmi jest. Ale jakbyś przyjechał to by się w domu z moimi bawiły
Opublikowano

Pamiętem gościa, nieźle śpiewał i grał na gitarze :wink:

Opublikowano

A dzisiaj... pyrsk :)

Opublikowano

No to zdrowie

Opublikowano

Morsik nie ma sprawy, szkoda tylko że pogoda nie dopisala :facepalm:

Foty w wątku :grin:

Opublikowano

Morsik nie ma sprawy, szkoda tylko że pogoda nie dopisala :facepalm:

Foty w wątku :grin:

wiem widziałem... :naughty:

Opublikowano

Szkoda że nikt inny nas nie odwiedził...
Nie do końca :D

No to zdrowie

Już :D

Weź Panią i dawaj na Tychy


Jak co to daj znać na fona

Opublikowano

Szkoda że nikt inny nas nie odwiedził...

Nie do końca :D

No to zdrowie

Już :D

Weź Panią i dawaj na Tychy

Jak co to daj znać na fona

Nie mam z kim dzieci zostawić. Jutro się możemy zgadać na kawę [emoji12]
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.