Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Hi

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Zostawiasz z b5 kółka ?

Będzie na lato

polecą w czerń ?

na biało, albo zostawić tak jak są moim zdaniem.

pierwsze pytanie:

kiedy na program hahahaha

napewno nie białe, albo zostanie jak jest, albo coś ciemnego

PS.

Czy pod te ori felgi bez problemu podejdzie hebel 320 ?

540x405_audi-a-a-a-felgi-sline-x-1403989

0_0_productGfx_1f54e0bc0c301b296dc5e7223

A coś masz do roboty w niej ?

dwie, drobne kosmetyczne rzeczy : popsute zawiasy z podłokietnika, komp nie łączy się z RNSE - podobno jakaś ciulata przejściówka

Nawet 345 się zmieści

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema

Edytowane przez Bulczas

Opublikowano

Zostawiasz z b5 kółka ?

Będzie na lato

polecą w czerń ?

na biało, albo zostawić tak jak są moim zdaniem.

pierwsze pytanie:

kiedy na program hahahaha

napewno nie białe, albo zostanie jak jest, albo coś ciemnego

PS.

Czy pod te ori felgi bez problemu podejdzie hebel 320 ?

540x405_audi-a-a-a-felgi-sline-x-1403989

0_0_productGfx_1f54e0bc0c301b296dc5e7223

A coś masz do roboty w niej ?

dwie, drobne kosmetyczne rzeczy : popsute zawiasy z podłokietnika, komp nie łączy się z RNSE - podobno jakaś ciulata przejściówka

Nawet 345 się zmieści

te sliny okazało się, że to 18" niby dobrze ,ale zimówka do takiego koła to też wydatek.

Trzeba będzie poszukać jakiś innych felg 17" na zimę

Opublikowano

Jak dobrze poszukasz to za 1K skompletujesz nokiany roczne 225/40R18 po 7,5-8mm bieżnika. Więc nie ma tragedii.

Opublikowano

Zostawiasz z b5 kółka ?

Będzie na lato

polecą w czerń ?

na biało, albo zostawić tak jak są moim zdaniem.

pierwsze pytanie:

kiedy na program hahahaha

napewno nie białe, albo zostanie jak jest, albo coś ciemnego

PS.

Czy pod te ori felgi bez problemu podejdzie hebel 320 ?

540x405_audi-a-a-a-felgi-sline-x-1403989

0_0_productGfx_1f54e0bc0c301b296dc5e7223

A coś masz do roboty w niej ?

dwie, drobne kosmetyczne rzeczy : popsute zawiasy z podłokietnika, komp nie łączy się z RNSE - podobno jakaś ciulata przejściówka

Nawet 345 się zmieści

te sliny okazało się, że to 18" niby dobrze ,ale zimówka do takiego koła to też wydatek.

Trzeba będzie poszukać jakiś innych felg 17" na zimę

Chcesz opylić te slajny?
Opublikowano

może uda się zrobić jakieś machnią

Opublikowano

Przestań dziadować i śmigaj jak przystało na statecznego ojca zima na 18" :)

Edytowane przez Kędzior

Opublikowano

może uda się zrobić jakieś machnią

Gut

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Przestań dziadować i śmigaj jak przystało na statecznego ojca zima na 18" :)

za niedługo to na zimę minimum będzie 19" :grin:

Opublikowano

Te cwaniak/Kędzior pokaż swoją zimę ;)

Opublikowano

Przestań dziadować i śmigaj jak przystało na statecznego ojca zima na 18" :)

za niedługo to na zimę minimum będzie 19" :grin:
Najwyżej lekko naciągiesz opony 17 na fele 18 hehe a tak serio to do takiej fajnej fury nie pasuje 17. Zostań przy min 18 :)

Te cwaniak/Kędzior pokaż swoją zimę ;)

W b5 miałem na zimę 17 więc b7 musi mieć wyższą normę hehe o obecnym moim pojeździe nie dyskutuje hehe chyba że jakie są koszta przejechania 100km
Opublikowano

No to jak miałeś 17 to nie kozacz, że inni mają mieć 18 :-P... To jest chore :)

Edytowane przez Arturoo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.