Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciężkie te kółka ?

jeśli chodzi Ci o masę...to tak są ciężkie :grin:

I psssyt :decayed:

tak z ciekawości pytałem :wink:

psyt :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciężkie te kółka ?

jeśli chodzi Ci o masę...to tak są ciężkie :grin:

I psssyt :decayed:

tak z ciekawości pytałem :wink:

psyt :decayed:

Ale tak samo pancerne jak np. moje flaty :)

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

ciężkie te kółka ?

jeśli chodzi Ci o masę...to tak są ciężkie :grin:

I psssyt :decayed:

tak z ciekawości pytałem :wink:

psyt :decayed:

Ale tak samo pancerne jak np. moje flaty :)

wolę flaty lub avusy :wink:

Opublikowano

Ja się zastanawiam nad nimi. Ale musiałbym dorwać wszystkie w tym samym "J", bo tylne są szersze. Przodek by mi spokojnie by wszedł (przed malowaniem mialem je zrolowane o 2.5 cm a tylne o 1.5). Wiec perspektywy są :P

...ale wszystko jeszcze wyjdzie w praniu :)

Opublikowano

Ja się zastanawiam nad nimi. Ale musiałbym dorwać wszystkie w tym samym "J", bo tylne są szersze. Przodek by mi spokojnie by wszedł (przed malowaniem mialem je zrolowane o 2.5 cm a tylne o 1.5). Wiec perspektywy są :P

...ale wszystko jeszcze wyjdzie w praniu :)

jakoś tak ciężko auto na nich wygląda, ale ja się raczej na tym nie znam :decayed:

Opublikowano

Ja się zastanawiam nad nimi. Ale musiałbym dorwać wszystkie w tym samym "J", bo tylne są szersze. Przodek by mi spokojnie by wszedł (przed malowaniem mialem je zrolowane o 2.5 cm a tylne o 1.5). Wiec perspektywy są :P

...ale wszystko jeszcze wyjdzie w praniu :)

jakoś tak ciężko auto na nich wygląda, ale ja się raczej na tym nie znam :decayed:

genau jak ja :grin:

Opublikowano

Te Aha. Co tam z twoimi 19kami?

mówił, że będzie max 18" :ph34r:

A 19tką się w wątku chwalił

Opublikowano

To było dawno ..teraz zmian planów ;)

Panie Polek ...rolka nie ma nic do rzeczy ..buda się liczy ;)

80e18977f6510658502ff98a3ecb8b7c.jpg

:kox:

Opublikowano

To było dawno ..teraz zmian planów ;)

Panie Polek ...rolka nie ma nic do rzeczy ..buda się liczy ;)

80e18977f6510658502ff98a3ecb8b7c.jpg

:kox:

wiele bym dał za ori RS B5 :kox:

Opublikowano

i z tego co pamiętam to tam są lacie przód 235/30 i tył 255 /30 i jeszcze jak pochowane :naughty:

Opublikowano

No dokladnie tam jest 255 na 10J z tylu i kompletnie tego nie widac. :)

A jak brac pod powietrze wszystkie z jednym J to wlasnie 10 - ich wkleslosc ryje beret jak dla mnie, bo te 9J na przodzie ryje juz troche mniej. ;)

Opublikowano

Zgadza się ta buda jest prześliczna. Mówcie co chcecie RS4 b5 to najpiękniejsze RS jakie powstało :kox:

No właśnie "kodżak" 10j...tylko jak ten tył jeszcze naciągnąć te 2.5 cm :grin: .Bo ja chce mieć schowane fele. Bo przodek to pikuś jeszcze podciągnąć te pare mm :wink:

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Bry

Naciapane z Z2

Opublikowano

Haj

Opublikowano

To było dawno ..teraz zmian planów ;)

Panie Polek ...rolka nie ma nic do rzeczy ..buda się liczy ;)

80e18977f6510658502ff98a3ecb8b7c.jpg

:kox:

Z prawej łady kolor [emoji7] [emoji1]
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.