Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Siemanko :hi:

Kędzior jak już pisałem... Czekam na Twoją relację ;) .

Myślę , deczko zmienisz zdanie [emoji41][emoji3].

Przy foteliku , który możesz pochylić do pozycji półleżącej sytuacja sie skomplikuje jeszcze bardziej :) ... Zaśnie dzieciak ..a Ty rozkładając fotelik dojedziesz nożkami do fotela i tak zostawisz bo nie ma miejsca i powiesz trudno niech ma niewygodnie ,po co teraz zasnęło ??????

Nie wydaje mi się :-P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

PS. Kędzior - rozjebałeś mnie : wystarczy dziecku powiedziec zeby trzymalo nogi jak sie nalezy a nie na fotelu :grin: :grin::decayed::decayed: - nie znam takiego dziecka, przynajmniej nie jak skończy z 18 lat :wink:


dokładnie Stan wystarczy powiedzieć :grin:

Kędzior: przykład z dziś- jedziemy jak co dzień do żłobka

Ja - Nie kop mojego fotela

Sara - dobra

jeb jeb jeb

Ja - Sara chyba Cię o coś prosiłem

Sara - dobra bobeczku

jeb jeb jeb

takie pytanie, czy jak ty byles w jej wieku tez tak robiles czy trzymales grzecznie nozki na dole? :) bo ja jak kopalem to wystarczyło żeby ojciec spojrzał na mnie i już wiedziałęm żeby tak nie robić, i wydaje mi sięże wiekszość z was też tak miało.
druga rzecz, co innego jest to ze dziecku podoba sie kopanie w fotel a co innego brak miejsca na nogi ;)


Siemanko :hi:

Kędzior jak już pisałem... Czekam na Twoją relację ;) .
Myślę , deczko zmienisz zdanie [emoji41][emoji3].
Przy foteliku , który możesz pochylić do pozycji półleżącej sytuacja sie skomplikuje jeszcze bardziej :) ... Zaśnie dzieciak ..a Ty rozkładając fotelik dojedziesz nożkami do fotela i tak zostawisz bo nie ma miejsca i powiesz trudno niech ma niewygodnie ,po co teraz zasnęło ??????
Nie wydaje mi się :-P.

oczywiscie narazie teoretyzuje, wiadomo ze dopiero wyjdzie w praniu.
b5 wozilem siostre i problemow nie bylo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem przy głębokim wózku a4 jest małe ale teraz kiedy zmieniłem wózek na spacerówke i wchodzi mi w poprzek bagażnika nie jest źle.

Żona z tyłu trochę narzeka jadąc za mną bo ma mało miejsca. Nie ukrywajmy A4 do przestronnych aut nie należy bo wsadzając fotelik do Fabii MK1 rodziców Zuzia ma wiecej miejsca jak i pozostali pasażerowie.

Co jak co ale jesteśmy pokoleniem "rozwiezionym jak dziadowski bicz " nasi rodzice wozili nas w kaszlakach wielokrotnie z rodzeństwem i nie narzekali ... a my obecnie mamy większe samochody a i tak nam nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem przy głębokim wózku a4 jest małe ale teraz kiedy zmieniłem wózek na spacerówke i wchodzi mi w poprzek bagażnika nie jest źle.

Żona z tyłu trochę narzeka jadąc za mną bo ma mało miejsca. Nie ukrywajmy A4 do przestronnych aut nie należy bo wsadzając fotelik do Fabii MK1 rodziców Zuzia ma wiecej miejsca jak i pozostali pasażerowie.

Co jak co ale jesteśmy pokoleniem "rozwiezionym jak dziadowski bicz " nasi rodzice wozili nas w kaszlakach wielokrotnie z rodzeństwem i nie narzekali ... a my obecnie mamy większe samochody a i tak nam nie pasuje...

nie chciałem tego pisać wprost ;) ale właśnie o to mi chodziło, teraz dziecko bez tableta do auta nie wsiadzie bo mu sie bedzie nudzilo, my nie mielismy i jakos wytrzymywalismy, panowie no kogo to jest wina dzieci czy nasza? Nasza. Wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie:)

śmiejemy się z gimbazy no ale ktoś te dzieci tak wychował...

wiem ze latwo mi sie tak mowi bo jeszcze niemam bobasa ale mam nadzieje ze bede mogl swoje zasady przekuc w czyny ;)

Edytowane przez Kędzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem przy głębokim wózku a4 jest małe ale teraz kiedy zmieniłem wózek na spacerówke i wchodzi mi w poprzek bagażnika nie jest źle.

Żona z tyłu trochę narzeka jadąc za mną bo ma mało miejsca. Nie ukrywajmy A4 do przestronnych aut nie należy bo wsadzając fotelik do Fabii MK1 rodziców Zuzia ma wiecej miejsca jak i pozostali pasażerowie.

Co jak co ale jesteśmy pokoleniem "rozwiezionym jak dziadowski bicz " nasi rodzice wozili nas w kaszlakach wielokrotnie z rodzeństwem i nie narzekali ... a my obecnie mamy większe samochody a i tak nam nie pasuje...

Eeee

Za naszych czasów bez fotelika z tylu w malaczu było więcej miejsca jak dziś w foteliku w a4

....

b5 wozilem siostre i problemow nie bylo ;)

A powiedz mi tu albo na pw ,...,,,

Gada dziś siorka z Tobą?

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to psyt zimny browarek pod tą sobote :drinks: robim podkładzik pod jutrzejszą alkoholizancje ze znajomymi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że każdy zaczyna. No ja robię do północy za drivera. Także później sobie odbiję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAjda sprawdziłem twój zachwyt że przy 180km/h masz 3100ob/min w b8 i powiem Ci w tajemnicy że to tak jest nawet w 2,5 :wink:


Ravu łącze się w blach z Tobą też mam kurs jeszcze do zrobienia po północy

Psyt wareczka zero :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...