Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arturooo najlepszego! :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

potrzeba mi płyte główna z rns-e - posiada ktoś lub rns-a w częściach ????

Opublikowano

Panowie taka sytuacja :facepalm:

9c5ce51dbce0bb8d06dff6fd1ddcdf58.jpg

rozerwałem oponę na dziurze na prywatnej drodze.

Idzie to jakoś odzyskać koszta?

Opublikowano

Panowie taka sytuacja :facepalm:

9c5ce51dbce0bb8d06dff6fd1ddcdf58.jpg

rozerwałem oponę na dziurze na prywatnej drodze.

Idzie to jakoś odzyskać koszta?

w życiu

Opublikowano

ravu - tak to jest jak się jeździ nie zglebowanym autem - jakbyś leżał niżej to byś uważał - a tak zapier.................... i

jak nie było policji i protokołu to raczej nic nie ugrasz

jak była policja to może drogą sądową coś ci się uda wyskubać

Opublikowano

Panowie taka sytuacja :facepalm:

9c5ce51dbce0bb8d06dff6fd1ddcdf58.jpg

rozerwałem oponę na dziurze na prywatnej drodze.

Idzie to jakoś odzyskać koszta?

w życiu

czuli musisz umrzeć i wtedy działaj

Arturo najlepszego

Opublikowano

ravu - tak to jest jak się jeździ nie zglebowanym autem - jakbyś leżał niżej to byś uważał - a tak zapier.................... i

jak nie było policji i protokołu to raczej nic nie ugrasz

jak była policja to może drogą sądową coś ci się uda wyskubać

Psiarnia była, ale droga jest prywatna, także nic mi nie dali. Jutro idę do właściciela.
Opublikowano

:hi:

potrzeba mi płyte główna z rns-e - posiada ktoś lub rns-a w częściach ????

hmm niech no pomyślę

chyba bym miał rns-a na częsci :wink:

Opublikowano

:hi:

potrzeba mi płyte główna z rns-e - posiada ktoś lub rns-a w częściach ????

hmm niech no pomyślę

chyba bym miał rns-a na częsci :wink:

miej

potrzeba mi ta płytę gdzie wchodzi taśma z napędu - gniazdo taśmy mam uwalone a

Opublikowano

ravu - tak to jest jak się jeździ nie zglebowanym autem - jakbyś leżał niżej to byś uważał - a tak zapier.................... i

jak nie było policji i protokołu to raczej nic nie ugrasz

jak była policja to może drogą sądową coś ci się uda wyskubać

Psiarnia była, ale droga jest prywatna, także nic mi nie dali. Jutro idę do właściciela.

Realnie : niestety nic nie ugrasz. Chyba, że na jego drodze wystają 5cio centymetrowe druty i masz to nagrane albo kilku świadków - ale to też było by ciężko :kwasny:

Pozostaje sąd, ale sprawa i tak nie warta zabawy ;)

Opublikowano

Też tak to zaczynam widzieć :(

ffd05742d0147b772159aa25297b3954.jpg

Taka dziura.

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Multis jak tam moja sprawa tą mniejszą gruszką do CB?
Zapomnialem.... :(

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Multis masz może na stanie głośniczek słuchawkowy, wymiar około 30mm i 32 Omy ?

Przypomnij sie po 14 jutro...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

:hi:

potrzeba mi płyte główna z rns-e - posiada ktoś lub rns-a w częściach ????

H4mm3r?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

:hi:

potrzeba mi płyte główna z rns-e - posiada ktoś lub rns-a w częściach ????

hmm niech no pomyślę

chyba bym miał rns-a na częsci :wink:

miej

potrzeba mi ta płytę gdzie wchodzi taśma z napędu - gniazdo taśmy mam uwalone a

Pokaż...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie taka sytuacja :facepalm:

9c5ce51dbce0bb8d06dff6fd1ddcdf58.jpg

rozerwałem oponę na dziurze na prywatnej drodze.

Idzie to jakoś odzyskać koszta?

w życiu

czuli musisz umrzeć i wtedy działaj

Arturo najlepszego

dzięki :hi:

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Co Wy to spać nie możecie? :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:kawa:

Opublikowano

:hi:

Co Wy to spać nie możecie? :naughty:

to Pisowcy :grin:

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.