Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na forum alfy pisze: "jak Cię stać na 2 alfy 159 to możesz kupić jedną"

Dosłownie, dużo się interesowałem tym modelem przed B7, zresztą nawet 2 znajomych użytkowników tego modelu powiedziało że cały czas problem z elektryką, ale zrobisz co chcesz :wink:

Edytowane przez Pucek

Opublikowano
Misiu kolorowy tam nie ma miejsca tak jak w b5 .

Sąsiad ma 260 kucy w benzynie v6 i lata tym 8 lat już chyba ... I lata lepiej niż nie jeden diezlokiem v6 :);)

A ze zjebanych rzeczy to oliwa klocki i tarcze wymieniał ;)

Co kraj to obyczaj ;)

Opublikowano

potwierdzam. 159 w benie ale mały silnik nie pamiętam jaki w gazie parę ładnych lat kumpel latał, ale miała stłuczkę. Na SCP była złota.... teraz jest brera V6 i też ładnie lata. Sam kiedyś o niej marzyłem (brera).

Może Wam znana:

https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj_m8TtvKTOAhWlBZoKHbGyDaUQjRwIBw&url=https%3A%2F%2Fplus.google.com%2F%2BDawidZym%2Fposts%2Fgd6dS34uHtH&psig=AFQjCNEQYwqIw1a6spq0SsGHbJa74SQJkQ&ust=1470287217817470

Opublikowano
Misiu kolorowy tam nie ma miejsca tak jak w b5 .

Sąsiad ma 260 kucy w benzynie v6 i lata tym 8 lat już chyba ... I lata lepiej niż nie jeden diezlokiem v6 :);)

A ze zjebanych rzeczy to oliwa klocki i tarcze wymieniał ;)

Co kraj to obyczaj ;)

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6365142761 [emoji6]

Najwięcej jest 1.8 150ps co tak widziałem

Nadają się one wogole do lpg?

Opublikowano

on miał w ogóle jakiś słaby, były 1.6 bez T? coś takiego słabszego bo to było rodzinne i na podróże. (sprawdzało mu się dobrze)

Opublikowano
Misiu kolorowy tam nie ma miejsca tak jak w b5 .

Sąsiad ma 260 kucy w benzynie v6 i lata tym 8 lat już chyba ... I lata lepiej niż nie jeden diezlokiem v6 :);)

A ze zjebanych rzeczy to oliwa klocki i tarcze wymieniał ;)

Co kraj to obyczaj ;)

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6365142761 [emoji6]

Najwięcej jest 1.8 150ps co tak widziałem

Nadają się one wogole do lpg?

3.2 ;)

Opublikowano

a ja przed RX8 chciałem Alfe GT i było bardzo blisko :) też mi się strasznie podobała ale RX8 mnie bardziej zaciekawiła ]:->

Opublikowano

Tolek mam dla Ciebie graty od siemiana.... Będziesz może w piątek na spocie w SG ?

Opublikowano

:hi:

co tu się odpierdala ? :grin:

Opublikowano

cześć

Pajda, kumpel ma 159 jakaś najbardziej wypaśną wersje ti czy jaka cholera, rozmawiałem kiedyś o tym aucie bo należy do klubu alf.
Jeśli chodzi o disla to on za bardzo go nie poleca, jesli chodzi o benzynke to 3.2 mowi ze spory silnik ale wielkiej frajdy nie daje poniewaz auto jest podobno bardzo ciezkie.
Bardzo słabe jest tam zawieszenie przy większych felach on na 19" wymienia zawieszenie orginalne co roku lub zamiennik 2x w roku także jak dla mnie kapiszon;/
Środek w tym aucie jest rewelacyjny bardzo mi sie podoba, ale jest ciasne i mało miejsca w tym aucie

Opublikowano

Porównaj to do filigranowej a4 ;)

Dopiero uturbione 3,2 w audi jeżdżą dobrze ;)

Opublikowano

dokładnie musi być minimum 600kunia i 1000 niutka to jakoś się to odpycha, a tak to kiszka ino za znaczek się buli :sarcastic:

Opublikowano

Amen

Opublikowano

jakieś ciekawsze tematy ?

może jakaś impreza klubowa - wóda do ryja i inne specyfiki :grin:

Opublikowano

Zaś to samo, nuda. :decayed: Tak się zastanawiam czego Wy szukacie? Czy jest już "taki" wóz w produkcji albo na świecie?

:facepalm::decayed:

Opublikowano

Zaś to samo, nuda. :decayed: Tak się zastanawiam czego Wy szukacie? Czy jest już "taki" wóz w produkcji albo na świecie?

:facepalm::decayed:

jest

Ferrari w cenie Malacza

Opublikowano

Za małe pewnie będzie hahah

Opublikowano

Tolek mam dla Ciebie graty od siemiana.... Będziesz może w piątek na spocie w SG ?

postaram się być... ale nie obiecuję.

A do sevesa masz po drodze może kiedyś ? :) Adaś przyjechał i planujemy się napić :drunk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.