Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnie to rozdupca, ktoś wrzuci linka żeby głosować na zdjęcie danej osoby....

chodzi o to żeby głosować na zdjęcia kumpli czy na te, które nam się faktycznie podobają :eusathink:

Przecież nie mówiłem że masz głosować na daną osobę, wspomóc możesz a poza tym można oddać głos na większą liczbę osób :wink:

nie wcale :grin:

mniejsza o to po prostu - śmieszne to takie :grin:

Co do tej miejscówki w Osieku to mam mieszane odczucia ale raczej jestem na nie:

1. Kolejka do kasy około 30min

2. Ciasno - praktycznie człowiek na człowieku

3. Zwykły basen + brodzik dla dzieci czyli nic nadzwyczajnego

4. Szamka w restauracji bez rewelacji - i małe porcje

5. 40km i wjazd 30zł od ryja

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mnie to rozdupca, ktoś wrzuci linka żeby głosować na zdjęcie danej osoby....

chodzi o to żeby głosować na zdjęcia kumpli czy na te, które nam się faktycznie podobają :eusathink:

Przecież nie mówiłem że masz głosować na daną osobę, wspomóc możesz a poza tym można oddać głos na większą liczbę osób :wink:
nie wcale :grin:

mniejsza o to po prostu - śmieszne to takie :grin:

Co do tej miejscówki w Osieku to mam mieszane odczucia ale raczej jestem na nie:

1. Kolejka do kasy około 30min

2. Ciasno - praktycznie człowiek na człowieku

3. Zwykły basen + brodzik dla dzieci czyli nic nadzwyczajnego

4. Szamka w restauracji bez rewelacji - i małe porcje

5. 40km i wjazd 30zł od ryja

Jak szukasz fajnego basenu w okolicy to poczytaj sobie o Bukownie, byłem wczoraj i jestem zachwycony... Możesz leżeć na piasku, trawie czy kostce do wyboru do koloru... Brodzik dla dzieci z atrakcjami duży metalowym dnem ... Baseny rekreacyjne ze sztuczną falą itp parę zjeżdżalni... Do rekreacji calodniowej strzał w 10 jedyny minus mały parking ale w okolicy można zaparkować (ps. Szamka jak i browar na miejscu jest )

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Opublikowano

Spoko Talib chciałem sprawdzić tą miejscówe i tyle - kilku znajomych się nad nią spuszczało, same achy i echy , jak będę się wybierał to następnym razem basen w Mikołowie lub Łaziskach - do Bukowna mam ponad 50km więc tam to już w cenie musiała by być gała z połykiem :grin:

Opublikowano

Spoko Talib chciałem sprawdzić tą miejscówe i tyle - kilku znajomych się nad nią spuszczało, same achy i echy , jak będę się wybierał to następnym razem basen w Mikołowie lub Łaziskach - do Bukowna mam ponad 50km więc tam to już w cenie musiała by być gała z połykiem :grin:

E to w Bukownie wypluwają.... ;)

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Zdrowie... Pod te baseny...

Miszka, jak było?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Zdrowie... Pod te baseny...

Miszka, jak było?

no pisałem - bez szału zwykły basen, chmara ludzi - jedynie co fajne to otoczenie/zabudowa bo wszystko nowe - myślę , że nie pojadę już tam

fajne miejsce dla pedałów którzy tam pojadą, zrobią zdjęcie smartfonem z jakimś filtrem, oznaczą się na FB i wpiszą w opis sunday chillout

Opublikowano

W Knurowie też masy ludzi na basenie.

Opublikowano

Wiec nie ma to jak Brenna z grylem

Psyt

Opublikowano

Zdrowie... Pod te baseny...

Miszka, jak było?

no pisałem - bez szału zwykły basen, chmara ludzi - jedynie co fajne to otoczenie/zabudowa bo wszystko nowe - myślę , że nie pojadę już tam

fajne miejsce dla pedałów którzy tam pojadą, zrobią zdjęcie smartfonem z jakimś filtrem, oznaczą się na FB i wpiszą w opis sunday chillout

W sumie to nie ma gdzie jechać żeby bydła nie było... Chyba jedynie coś ala aquadrom ...

Wiec nie ma to jak Brenna z grylem

Psyt

ominęły Cie szaszłyki...

Iza robiła....

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cześć

ominęły Cie szaszłyki...

A odezwałaś się?
Opublikowano

Hi

Opublikowano

bry ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.