Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Dzięki za namiary.

:hi:

tutaj kumate chłopaki od BMW

https://web.facebook.com/kodowaniebmw/?fref=ts

Właśnie z nim pisałem z nim wczoraj i chyba podjadę do niego bo wygląda na kumatego. Na razie i tak będzie skromnie mapa i jakieś pierdoły typu DRL itp. Jakby ktoś widział jakieś 17" to szukam na zimę :D

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
02eb4965288b93bc1e681c948b34daf9.jpg
Opublikowano
Opublikowano

dla mnie żadne

poszukiaj jakiś 17 z VW np z wersji r-line np:

646057078_ahxrnpn.jpg

539981526_ahxrnph.jpg

Opublikowano

Jestem tego samego zdania co stanley. Poszukaj jakiś z VW bo tak będziesz musiał cudować z pierścieniami i śrubami...

Opublikowano

ja ci nie pomoge poniewaz nie wypowiadam sie o felgach ponizej 18" bo wszystkie sa hujowe hehehe

Opublikowano
Płaskiejak cholera... Wysil sie...i poszukaj coś kultowego pod VW

Naciapane z Z2

Teraz czytam reszte opinii i widze podobne... STASIU +1 tylko czemu 17? Nie wyszły w 18?

Naciapane z Z2

Pany może.ktoś jutro ma.ochote na.jedzonko w żorach... Może spot żorski?

No i marka auta i rozm. Felg nie.mają znaczenia.bo to forum coraz mniej audikowe.... :-)

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

ja ci nie pomoge poniewaz nie wypowiadam sie o felgach ponizej 18" bo wszystkie sa hujowe hehehe

yebany :grin:

Płaskiejak cholera... Wysil sie...i poszukaj coś kultowego pod VW

Naciapane z Z2

Teraz czytam reszte opinii i widze podobne... STASIU +1 tylko czemu 17? Nie wyszły w 18?

Naciapane z Z2

Pany może.ktoś jutro ma.ochote na.jedzonko w żorach... Może spot żorski?

No i marka auta i rozm. Felg nie.mają znaczenia.bo to forum coraz mniej audikowe.... :-)

Naciapane z Z2

pewnie, że można 18, bo są :wink: to może już lepiej 19 :naughty::decayed:

psyt :wink:

Opublikowano

pewnie, że można 18, bo są :wink: to może już lepiej 19 :naughty::decayed:

psyt :wink:

miedzy 17 a 18 roznicy w koforcie niema i miedzy 18 i 19 tez niema wiec jak nie ma roznicy to wiadomo 19 ehehehe

Opublikowano

pewnie, że można 18, bo są :wink: to może już lepiej 19 :naughty::decayed:

psyt :wink:

miedzy 17 a 18 roznicy w koforcie niema i miedzy 18 i 19 tez niema wiec jak nie ma roznicy to wiadomo 19 ehehehe

Jeśli nie ma różnicy to po co jeździć na małych felgach :grin:

Tak z ciekawości spytam ile wyszło wam za ubezpieczenia aut bo mnie dziś cena trochę ścieła z nóg :whisling:

Opublikowano

pewnie, że można 18, bo są :wink: to może już lepiej 19 :naughty::decayed:

psyt :wink:

miedzy 17 a 18 roznicy w koforcie niema i miedzy 18 i 19 tez niema wiec jak nie ma roznicy to wiadomo 19 ehehehe

Jeśli nie ma różnicy to po co jeździć na małych felgach :grin:

Tak z ciekawości spytam ile wyszło wam za ubezpieczenia aut bo mnie dziś cena trochę ścieła z nóg :whisling:

Mam pełen pakiet w PZU, praktycznie najbogatszy pakiet jaki można sobie wybrać - coś ok 2300zł, wartoś pojazdu na jakieś 36tys zł

Opublikowano

pewnie, że można 18, bo są :wink: to może już lepiej 19 :naughty::decayed:

psyt :wink:

miedzy 17 a 18 roznicy w koforcie niema i miedzy 18 i 19 tez niema wiec jak nie ma roznicy to wiadomo 19 ehehehe

Jeśli nie ma różnicy to po co jeździć na małych felgach :grin:

Tak z ciekawości spytam ile wyszło wam za ubezpieczenia aut bo mnie dziś cena trochę ścieła z nóg :whisling:

Mam pełen pakiet w PZU, praktycznie najbogatszy pakiet jaki można sobie wybrać - coś ok 2300zł, wartoś pojazdu na jakieś 36tys zł

To u mnie wartość pojazdu na jakieś 27tyś i wyszło 3200zł :D Pewnie dlatego że to moje pierwsze AC będzie...

Opublikowano

pewnie, że można 18, bo są :wink: to może już lepiej 19 :naughty::decayed:

psyt :wink:

miedzy 17 a 18 roznicy w koforcie niema i miedzy 18 i 19 tez niema wiec jak nie ma roznicy to wiadomo 19 ehehehe

Jeśli nie ma różnicy to po co jeździć na małych felgach :grin:

Tak z ciekawości spytam ile wyszło wam za ubezpieczenia aut bo mnie dziś cena trochę ścieła z nóg :whisling:

Mam pełen pakiet w PZU, praktycznie najbogatszy pakiet jaki można sobie wybrać - coś ok 2300zł, wartoś pojazdu na jakieś 36tys zł

To u mnie wartość pojazdu na jakieś 27tyś i wyszło 3200zł :D Pewnie dlatego że to moje pierwsze AC będzie...

kiedyś niektóre TU przenosiły zniżki z OC na AC - poszukaj, może jest jeszcze taka opcja

Opublikowano

Bulczas, ceny ogólnie ubezpieczeń poszly bardzo do gory, nawet tycch najtanszych typu link4 itp

grozilo tym firmom bankructwo i dostali nakaz podniesienia cen;)

a druga sprawa to to ze BMW jest w ubezpieczeniu drozsze od audi ;)

Opublikowano

albo weź samo OC i śpij w aucie :lol:

Opublikowano

Spodziewałem się kwoty ok 2500zł. Muszę poszukać jeszcze może coś zjadą.

BMW to chyba najdroższe auto w ubezpieczniu


albo weź samo OC i śpij w aucie :lol:

:grin: na razie nie chce mi się z niego wysiadać ale kiedyś mi to zbrzydnie :decayed:

Opublikowano

albo OC +mini casco - od kradzieży i żywiołów lub inne opcje tam są dostępne ,

jak chcesz dam Ci nr do laski co się zajmuje ubezpieczeniami + może dołożyć zniżki (jakieś tam bonusy mają ale rzadko kiedy to dają bo c**jowo mają za to płacone) porównasz sobie, ale na bank znajdzie Ci najtaniej


pytanie czy najtaniej znaczy najlepiej ?

ja się skusiłem na opcję 3 paki droższą ale warunki ubezpieczenia zupełnie inne ;)

Opublikowano

ja się skusiłem na opcję 3 paki droższą ale warunki zupełnie inne ;)

czyli pewnie z d*py do buzi :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.