Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pajda ja myślałem że pakiet zima jest już na aucie :P chyba że Dorocie do wózka szukasz 17' :grin:

Cześć :beer:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pajda bier Omanyty w 19 calach i bedzie miód malina

Opublikowano

Pajda ja myślałem że pakiet zima jest już na aucie :P chyba że Dorocie do wózka szukasz 17' :grin:

Cześć :beer:

no jest na aucie zgadza się

na przyszłe lato coś szukam :wink:

Pajda bier Omanyty w 19 calach i bedzie miód malina

bez gwintu to będzie koza :kwasny:

Opublikowano

Miszka dzwoniłem :wink: Dzięki za namiar babeczka ogarnęła sporą zniżkę w porównaniu z tym co miałem :banan:

gadałech Ci...

ino spodziewaj się faktury korygującej za miejsce zamieszkania +200%

Kiedy wy dojrzejecie :P

Nigdy :kox:

Opublikowano

Pajda bier Omanyty w 19 calach i bedzie miód malina

:thumbup1::brawo:

Opublikowano

ja mam takie jak te, jutro wiozę do lakiernika

tylko, że nie będzie czarnego matu

643293252_ahxewex.jpg

Edytowane przez stanley

Opublikowano

Pajda nie kojarzę aby b6 na gwyncie latało :eusathink:

Opublikowano

Pajda ja myślałem że pakiet zima jest już na aucie :P chyba że Dorocie do wózka szukasz 17' :grin:

Cześć :beer:

no jest na aucie zgadza się

na przyszłe lato coś szukam :wink:

Pajda bier Omanyty w 19 calach i bedzie miód malina

bez gwintu to będzie koza :kwasny:

sam się oszukujesz...

1. Szukałeś auta co mało poli - i co d*pa wdupia tyle samo albo i więcej

2. Miało być duże - a jest ciutek większe

3. Miał być dupowóz a piszesz o programach, kołach, gwintach itp

i tak by wymieniać bez liku

sprzedaj to i kup jak Stan dobre b7 ciut starsze :P

ps. widziałem, że wozisz młodą na przednim fotelu, podkładasz coś pod skórę jakiś koc itp ? czy nosidełko idealnie gładkie ? pytam bo ja raz wrzuciłem z tyłu fotelik bez niczego i się zrobił odcisk

Opublikowano

ja nie narzekam, brakuje jakiś 200PS ale poza tym może być :grin:

Opublikowano

pytam bo ja raz wrzuciłem z tyłu fotelik bez niczego i się zrobił odcisk
żelazkiem przez papier do pieczenia zrób :wink: na tvn t. kiedyś tak klient od detalingu robił
Opublikowano

ja nie narzekam, brakuje jakiś 200PS ale poza tym może być :grin:

niestety ale 1.8T idzie nieco lepiej od zwykłej 1.8 125ps i nie ma się co oszukiwać - mam porównanie

ale klekot do miasta to nieporozumienie

ad. spalania dziś jebnąłem trasę w sumie 900km i średnia wyszła mi 11,5 LPG ( 700km 2 pasy prędkość przelotowa 140-160 + 200km wiochy 90-110) wg mnie ok

pytam bo ja raz wrzuciłem z tyłu fotelik bez niczego i się zrobił odcisk

żelazkiem przez papier do pieczenia zrób :wink: na tvn t. kiedyś tak klient od detalingu robił

proszę jaka perfekcyjna porada :grin:

to tak jak kiedyś Rozenkowa gadała żeby resztki Coli wlewać do kibla i tak robię ale nie sprawdzałem w sanepidzie czy pomaga :grin:

Opublikowano

ja nie narzekam, brakuje jakiś 200PS ale poza tym może być :grin:

niestety ale 1.8T idzie nieco lepiej od zwykłej 1.8 125ps i nie ma się co oszukiwać - mam porównanie

ale klekot do miasta to nieporozumienie

ad. spalania dziś jebnąłem trasę w sumie 900km i średnia wyszła mi 11,5 LPG ( 700km 2 pasy prędkość przelotowa 140-160 + 200km wiochy 90-110) wg mnie ok

pytam bo ja raz wrzuciłem z tyłu fotelik bez niczego i się zrobił odcisk

żelazkiem przez papier do pieczenia zrób :wink: na tvn t. kiedyś tak klient od detalingu robił

proszę jaka perfekcyjna porada :grin:

to tak jak kiedyś Rozenkowa gadała żeby resztki Coli wlewać do kibla i tak robię ale nie sprawdzałem w sanepidzie czy pomaga :grin:

czyli spalanie jak w moim, przy 160km/h wychodzi 12-12,5l przy 200km/h jest 16

Ale ja uważam, że nie ma nic lepszego do miasta jak 1.9 bądź 2.0tdi po jakimś czipsie - więcej frajdy i bardziej ergonomiczne jak benzyna :wink:

Opublikowano

Miszka klient tak właśnie robił z wgnieceniami na skórze

Opublikowano

Pajda ja myślałem że pakiet zima jest już na aucie :P chyba że Dorocie do wózka szukasz 17' :grin:

Cześć :beer:

no jest na aucie zgadza się

na przyszłe lato coś szukam :wink:

Pajda bier Omanyty w 19 calach i bedzie miód malina

bez gwintu to będzie koza :kwasny:

sam się oszukujesz...

1. Szukałeś auta co mało poli - i co d*pa wdupia tyle samo albo i więcej

2. Miało być duże - a jest ciutek większe

3. Miał być dupowóz a piszesz o programach, kołach, gwintach itp

i tak by wymieniać bez liku

sprzedaj to i kup jak Stan dobre b7 ciut starsze :P

ps. widziałem, że wozisz młodą na przednim fotelu, podkładasz coś pod skórę jakiś koc itp ? czy nosidełko idealnie gładkie ? pytam bo ja raz wrzuciłem z tyłu fotelik bez niczego i się zrobił odcisk

Ty Miszka nigdy się nie pier**lisz, trafiłeś w sedno sprawy, po co była ta zmiana??? a no po jajco :grin:

Opublikowano

Do końca chłopaki nie macie racji, wg mnie passat jest sporo większy. 6 czy 7 lat młodszy ( rocznikowo), przebieg połowę mniejszy, silnik już CR, odczucia w prowadzeniu pozostawiam każdemu z Was :wink: Jest 4motion ( była ośka) Stan techniczny VW jest bdb

Prawda jest taka, że nie zaakceptujesz mniejszej mocy w samochodzie niż miałeś... U mnie jest jest to chwilowe :wink: Jakby Ci pier**leni tunerzy odberali telefony, to już bym coś działał, a tak to dopiero po urlopie. :wink:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

stan uderzaj do CTR mają terminy na wrzesień. :)

Opublikowano

A ja dzisiaj zauważyłem jedno, nie trzeba kupować trochę większego paska ani też A6 C6, wystarczy w B7 zmienić fotele na placki i będzie z tyłu sporo miejsca, zapakowałem dziś do mojej starej B5 nosidełko i co? miejsca na nogi w ciul gdzie w B7 ledwo wchodzi, ale Recaro swoje zajmuje :decayed:

Opublikowano

stan uderzaj do CTR mają terminy na wrzesień. :)

już po urlopie :wink:

A ja dzisiaj zauważyłem jedno, nie trzeba kupować trochę większego paska ani też A6 C6, wystarczy w B7 zmienić fotele na placki i będzie z tyłu sporo miejsca, zapakowałem dziś do mojej starej B5 nosidełko i co? miejsca na nogi w ciul gdzie w B7 ledwo wchodzi, ale Recaro swoje zajmuje :decayed:

to prawda

Opublikowano

i zaś że A4 małe, erbegi off itp

pytam ile razy z tego korzystacie ? ja wiozłem raz młodą z przodu w Yarisce ale sam nie wiem dlaczego ? może jestem starej daty :disgust:

mnie to rybka bo u mnie 97% jazdy to firmówka ale nigdy nie miałem problemu żeby się zapakować do B6 - a przypominam wożę zapas w bagażniku bo mam gaz do junkersa :grin:

pierdolenie i tyle

jestem w stanie to zrozumieć przy 2 dzieci ale też nie do końca :hi:

Opublikowano

i zaś że A4 małe, erbegi off itp

małe, ale ja daję radę, gdyby było inaczej nie kupiłbym tego co mam :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.