Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Passat w tedeiku jest git, sam chciałbym poznać ten uczuć :naughty:

comment_uXMaU9ihS9bGWaN4Pk51fO4kfDOhdr5B

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pajda przeca nikt Ci nie mówi, że źle zrobiłeś - to chyba wiesz sam :grin:

a tak poważnie to jest Twoja decyzja i nikomu do tego ale pożartować można no nie ?

Trzeba [emoji6]
Opublikowano

nie wiem...mogę się mylić ale właśnie przed chwilą wyczułem gorzałę...dziś piątek ?

:kox:

Opublikowano

:hi:


i zaś że A4 małe, erbegi off itp

pytam ile razy z tego korzystacie ? ja wiozłem raz młodą z przodu w Yarisce ale sam nie wiem dlaczego ? może jestem starej daty :disgust:

mnie to rybka bo u mnie 97% jazdy to firmówka ale nigdy nie miałem problemu żeby się zapakować do B6 - a przypominam wożę zapas w bagażniku bo mam gaz do junkersa :grin:

pierdolenie i tyle

jestem w stanie to zrozumieć przy 2 dzieci ale też nie do końca :hi:

Wybacz , ale jak się jest z metra ciętym, to i do malucha sie zapakuje... :grin:


:hi:

:hi:

Pany potrzebuje lewego dolnego banana do a4 b6 bo mój się rozleciał. Ktoś coś?

Może ode mnie ci podejdzie. Będę w domu to oblukam czy jeszcze jest
z tego co mi wiadomo to nie podejdzie

jak chcesz jeden to kupuj MS i pośmigasz :wink:



Bulczas dzwoniłeś ? udało się coś sensownego ?

Ravu tyś jest sznupacz :decayed:
Miszka a tak po polsku jakbyś przetłumaczył :) bo nie za bardzo szprecham ;)

no chodzi o to, że zawsze wyszukasz coś ciekawego :decayed:

sznupacz - szukacz

Hanys to to nie jest :)


A po tychach jeżdże tak:

https://www.youtube.com/watch?v=y65xlN7nmzo&feature=youtu.be

Opublikowano

Panowie moze znajdzie sie jakis ochotnik, zeby wymienic sie relingami do A4 B6 - ja daje swoje chromy, a ktos mi swoje czarne fifty fifty ?? :)

Opublikowano

:grin: chciał być uprzejmy

Opublikowano

Multis on po prostu wyczuł te światła wcześniej , zatrzymał się chwilę przed tym jak z zielonego zrobiło się czerwone i ruszył chwilę przed tym jak z czerwonego zrobiło się zielone - myślę, że robi tą trasę dzienni od X lat i ma w jednym palcu :grin:

to co za bezpieczny weekend :wink:

Opublikowano

Ucho co z jutrem?

Opublikowano

Ucho co z jutrem?

pewnie pijecie :grin:

Opublikowano

Ucho co z jutrem?

pewnie pijecie :grin:
My się brzydzimy alkoholem [emoji12]
Opublikowano

Alkohol jest tak niedobry ze trza go lać w ryj :grin:


Ucho co z jutrem?

pewnie pijecie :grin:

Ni uja,trza dupe gdzieś zamoczyć


Żeby to Gucio nie zabrzmiało jechać nad wodę

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

Taka pogoda na jutro Grzesiu

e2fe35e2f13d6a38433a898861c338cb.jpg

Opublikowano

Stan chyba kumpel weźmie te A5 ponoć mają być u Was jutro ?

kojarzysz takiego lansiarza z białego Scirroco ?

Opublikowano

Psyyyyyyyyt...

Opublikowano

Stan chyba kumpel weźmie te A5 ponoć mają być u Was jutro ?

kojarzysz takiego lansiarza z białego Scirroco ?

jutro? jutro serwis nieczynny - jedynie salon

a lansiarzy w scirocco nie brakuje :grin:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

Psyt

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

psyt :wink:

Nie pij tyle bo jutro trza mnie nawigowac hehe

Dzisiaj sobie trzasnolem 530 km dla rozgrzewki a jutro 1100 km ☺

Edytowane przez diman

Opublikowano

psyt :wink:

Nie pij tyle bo jutro trza mnie nawigowac hehe

Dzisiaj sobie trzasnolem 530 km dla rozgrzewki a jutro 1100 km ☺

przeca będziemy się zmieniać, Ty do Trogiru, ja resztę :decayed::grin:

Muszę sprawdzić na dłuższej trasie tourana po chipie :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.