Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5mm jest na tyle dlatego jest 25


Walada ja jeszcze kawaler jest :grin:

Edytowane przez ucho.77

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja chyba nie zostanę długo z BMW...

Dziś zwykła wymiana oleju, filtrów i termostatu... Milion plastików i pół silnika trzeba było rozebrać :facepalm: Masakra ja rozumie że serwis chce zarabiać ale to jest przesada :kwasny:

Opublikowano

5mm jest na tyle dlatego jest 25

Walada ja jeszcze kawaler jest :grin:

No chyba ze tak[emoji12]

Naciapane z GT-N7105

Ja chyba nie zostanę długo z BMW...

Dziś zwykła wymiana oleju, filtrów i termostatu... Milion plastików i pół silnika trzeba było rozebrać :facepalm: Masakra ja rozumie że serwis chce zarabiać ale to jest przesada :kwasny:

Jak to mówią BMW będziesz miał wydatki

Naciapane z GT-N7105

Edytowane przez walada1987

Opublikowano

Ja chyba nie zostanę długo z BMW...

Dziś zwykła wymiana oleju, filtrów i termostatu... Milion plastików i pół silnika trzeba było rozebrać :facepalm: Masakra ja rozumie że serwis chce zarabiać ale to jest przesada :kwasny:

Ale ze oddales do Sikory czy co?
Opublikowano

Ja chyba nie zostanę długo z BMW...

Dziś zwykła wymiana oleju, filtrów i termostatu... Milion plastików i pół silnika trzeba było rozebrać :facepalm: Masakra ja rozumie że serwis chce zarabiać ale to jest przesada :kwasny:

Ale ze oddales do Sikory czy co?

Nawet nie chce myśleć ile by ASO wzieło za to co zrobiłem. Ale pewnie robiąc to samemu jestem do przodu jakieś 200-300zł

Opublikowano

To nie narzekaj!

Opublikowano

Nie przyzwyczajony jestem do nowszych konstrukcji :decayed:

Opublikowano

Cześć

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja chyba nie zostanę długo z BMW...

Dziś zwykła wymiana oleju, filtrów i termostatu... Milion plastików i pół silnika trzeba było rozebrać :facepalm: Masakra ja rozumie że serwis chce zarabiać ale to jest przesada :kwasny:

Co ty piszesz... Ja też to robiłem i umnie bez problemu... Nawet filtr oleju jest z góry i można go normalnie ręką odkręcić... Bez kombinacji i wchodzenia do kanału... Chyba że diesle.tak mają... Ja mam benzyne... To samo wymiana klocków... Dziecinnie prosta...

Umnie.już kółka.czekają na.montaż... Dzisiaj wracam.z.weekendu w górach i jutro od rana zakładam. Bulczas.nie chcesz alu ori bmw 16 cali na zime?

7cabda6373f17206eaf2406641760a76.jpg

I opony letnie w dobrym stanie 16 też mam do opylenia jakby kto chciał...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ja chyba nie zostanę długo z BMW...

Dziś zwykła wymiana oleju, filtrów i termostatu... Milion plastików i pół silnika trzeba było rozebrać :facepalm: Masakra ja rozumie że serwis chce zarabiać ale to jest przesada :kwasny:

Co ty piszesz... Ja też to robiłem i umnie bez problemu... Nawet filtr oleju jest z góry i można go normalnie ręką odkręcić... Bez kombinacji i wchodzenia do kanału... Chyba że diesle.tak mają... Ja mam benzyne... To samo wymiana klocków... Dziecinnie prosta...

Umnie.już kółka.czekają na.montaż... Dzisiaj wracam.z.weekendu w górach i jutro od rana zakładam. Bulczas.nie chcesz alu ori bmw 16 cali na zime?

7cabda6373f17206eaf2406641760a76.jpg

I opony letnie w dobrym stanie 16 też mam do opylenia jakby kto chciał...

Naciapane z Z2

Mario nasze auta to dwie inne konstrukcje więc nie ma sensu porównywać. Ja lubię sobie pogrzebać w aucie ale nie myślałem że ktoś tak zabuduje filtr powietrza.

Co do kół to mam takie same i już zamówiłem 17 na zimę...

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

Ja chyba nie zostanę długo z BMW...

Dziś zwykła wymiana oleju, filtrów i termostatu... Milion plastików i pół silnika trzeba było rozebrać :facepalm: Masakra ja rozumie że serwis chce zarabiać ale to jest przesada :kwasny:

Co ty piszesz... Ja też to robiłem i umnie bez problemu... Nawet filtr oleju jest z góry i można go normalnie ręką odkręcić... Bez kombinacji i wchodzenia do kanału... Chyba że diesle.tak mają... Ja mam benzyne... To samo wymiana klocków... Dziecinnie prosta...

Umnie.już kółka.czekają na.montaż... Dzisiaj wracam.z.weekendu w górach i jutro od rana zakładam. Bulczas.nie chcesz alu ori bmw 16 cali na zime?

7cabda6373f17206eaf2406641760a76.jpg

I opony letnie w dobrym stanie 16 też mam do opylenia jakby kto chciał...

Naciapane z Z2

Jaki rozmiar i ile chcesz za nie

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Panowie byl ktos w Paprocanach? Jest sens tam jechac dzisiaj z małą, jest co robić?

Opublikowano

Panowie byl ktos w Paprocanach? Jest sens tam jechac dzisiaj z małą, jest co robić?

Co robić jest ale przy ładnej pogodzie jest problem zaparkowaniem.
Opublikowano

Aha no to sie przejedziemy. :)

Opublikowano

Aha no to sie przejedziemy. :)

Masz tam fontanny dla dzieci,duży plac zabaw i jest gdzie pospacerować.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.