Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawda jest taka, że nie zaakceptujesz mniejszej mocy w samochodzie niż miałeś.. :wink:

mocy czy odczuwalnych efektów ?

bo np mój Golf był 115ps w klekocie a B6 ma 150ps więc jest mocniejsze, a nie idzie wcale , za to komfort niebo a ziemia, trzymanie w zakrętach również

tak się zastanawiam czy Wy wszyscy ZAPIERDALACIE po 300km/h ? dziś po raz kolejny miałem "przyjemność" lecieć ST - W-wa tam inazot i uwierzcie mi, że 200km/h to można lecieć momentami -z resztą też jeździcie to wiecie,

Chyba zdziadziałem bo wg mnie 1.8 ADR za***rdalał bo wszędzie było na pełnej kurwi, a teraz człowiek już nie ten, bardziej patrzy na bezpieczeństwo niż bycie kilka minut szybciej...bo ile się "zaoszczędzi" czasu na trasie 200km

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Prawda jest taka, że nie zaakceptujesz mniejszej mocy w samochodzie niż miałeś.. :wink:

mocy czy odczuwalnych efektów ?

bo np mój Golf był 115ps w klekocie a B6 ma 150ps więc jest mocniejsze, a nie idzie wcale , za to komfort niebo a ziemia, trzymanie w zakrętach również

tak się zastanawiam czy Wy wszyscy ZAPIERDALACIE po 300km/h ? dziś po raz kolejny miałem "przyjemność" lecieć ST - W-wa tam inazot i uwierzcie mi, że 200km/h to można lecieć momentami -z resztą też jeździcie to wiecie,

Chyba zdziadziałem bo wg mnie 1.8 ADR za***rdalał bo wszędzie było na pełnej kurwi, a teraz człowiek już nie ten, bardziej patrzy na bezpieczeństwo niż bycie kilka minut szybciej...bo ile się "zaoszczędzi" czasu na trasie 200km

zdziadziałeś :decayed:

Opublikowano

no to c**j idę spać - jak na dziada przystało :hi:

Opublikowano

Miszka, chodzi o czas oczekiwania na osiągnięcie 200km/h

minuta, a trzy minuty, to jest spora różnica... :wink:


no to c**j idę spać - jak na dziada przystało :hi:

masz okazję na śpiocha pokombinować :)

Opublikowano
:D
Opublikowano

Siemka

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cześć

Opublikowano
Super golasek

Brak napędu, ksenonu, fis czerwony [emoji33]

Jak to? Przecież w ogłoszeniu napisał że dobrze wyposażone :P

Opublikowano

Ja tylko wrzuciłem ogłoszenie bo mnie prosił i tyle

Opublikowano

:hi:

Pany potrzebuje lewego dolnego banana do a4 b6 bo mój się rozleciał. Ktoś coś?

Może ode mnie ci podejdzie. Będę w domu to oblukam czy jeszcze jest

z tego co mi wiadomo to nie podejdzie

jak chcesz jeden to kupuj MS i pośmigasz :wink:

Bulczas dzwoniłeś ? udało się coś sensownego ?

Ravu tyś jest sznupacz :decayed:

Miszka a tak po polsku jakbyś przetłumaczył :) bo nie za bardzo szprecham ;)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Pany potrzebuje lewego dolnego banana do a4 b6 bo mój się rozleciał. Ktoś coś?

Może ode mnie ci podejdzie. Będę w domu to oblukam czy jeszcze jest
z tego co mi wiadomo to nie podejdzie

jak chcesz jeden to kupuj MS i pośmigasz :wink:



Bulczas dzwoniłeś ? udało się coś sensownego ?

Ravu tyś jest sznupacz :decayed:
Miszka a tak po polsku jakbyś przetłumaczył :) bo nie za bardzo szprecham ;)

no chodzi o to, że zawsze wyszukasz coś ciekawego :decayed:

sznupacz - szukacz

Opublikowano

:hi:

Co do mocy to mój AFN pomodzony z 340Nm jechał fajnie, potem AJL 180KM i Q jechał średnio i teraz Bmw jeździ fajnie ale i tak będzie program bo mocy nigdy za mało. Myślę że po sofcie jak będzie 190KM i moment koło 400Nm to będzie ok :decayed: Tak jak napisał Stasiu do miasta takie dieselek jest za***isty. Przydałby się jeszcze tylko automat.

Opublikowano

Pajda ja myślałem że pakiet zima jest już na aucie :P chyba że Dorocie do wózka szukasz 17' :grin:

Cześć :beer:

no jest na aucie zgadza się

na przyszłe lato coś szukam :wink:

Pajda bier Omanyty w 19 calach i bedzie miód malina

bez gwintu to będzie koza :kwasny:

sam się oszukujesz...

1. Szukałeś auta co mało poli - i co d*pa wdupia tyle samo albo i więcej

2. Miało być duże - a jest ciutek większe

3. Miał być dupowóz a piszesz o programach, kołach, gwintach itp

i tak by wymieniać bez liku

sprzedaj to i kup jak Stan dobre b7 ciut starsze :P

ps. widziałem, że wozisz młodą na przednim fotelu, podkładasz coś pod skórę jakiś koc itp ? czy nosidełko idealnie gładkie ? pytam bo ja raz wrzuciłem z tyłu fotelik bez niczego i się zrobił odcisk

Ad1. Pali ok 7,5 litra na seta czyli miej niż AVF ( 7,5-8) a kultura pracy o wiele lepsza

Ad2. Jest wieksze i to dużo jak bym chciał w ciul większe to bym kupił mini autobus typu sharana lub galaxy

Ad3. I jest dupowóz bo chyba nie sadzisz ze bede wsadzał gwint, a pewne rzeczy to poprostu trzeba zrobić - masz wszystko opisane w temacie auta :wink:

tak mam taką matę pod fotelik :wink:

po co ta zmiana bo już z audi nie było radość z jazdy , po za tym miało swoje lata i swój przebieg! i nie było sensu w niego dalej inwestować chodź nie powiem było go żal sprzedawać , passatem jeździ sie super i te wyposażenie :D dużo lepsze niż w a4

Edytowane przez pajda

Opublikowano

bry

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pajda przeca nikt Ci nie mówi, że źle zrobiłeś - to chyba wiesz sam :grin:

a tak poważnie to jest Twoja decyzja i nikomu do tego ale pożartować można no nie ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.