Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi


pytam bo ja raz wrzuciłem z tyłu fotelik bez niczego i się zrobił odcisk
żelazkiem przez papier do pieczenia zrób :wink: na tvn t. kiedyś tak klient od detalingu robił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

ja nie narzekam, brakuje jakiś 200PS ale poza tym może być :grin:

niestety ale 1.8T idzie nieco lepiej od zwykłej 1.8 125ps i nie ma się co oszukiwać - mam porównanie

ale klekot do miasta to nieporozumienie

ad. spalania dziś jebnąłem trasę w sumie 900km i średnia wyszła mi 11,5 LPG ( 700km 2 pasy prędkość przelotowa 140-160 + 200km wiochy 90-110) wg mnie ok

pytam bo ja raz wrzuciłem z tyłu fotelik bez niczego i się zrobił odcisk

żelazkiem przez papier do pieczenia zrób :wink: na tvn t. kiedyś tak klient od detalingu robił

proszę jaka perfekcyjna porada :grin:

to tak jak kiedyś Rozenkowa gadała żeby resztki Coli wlewać do kibla i tak robię ale nie sprawdzałem w sanepidzie czy pomaga :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie narzekam, brakuje jakiś 200PS ale poza tym może być :grin:

niestety ale 1.8T idzie nieco lepiej od zwykłej 1.8 125ps i nie ma się co oszukiwać - mam porównanie

ale klekot do miasta to nieporozumienie

ad. spalania dziś jebnąłem trasę w sumie 900km i średnia wyszła mi 11,5 LPG ( 700km 2 pasy prędkość przelotowa 140-160 + 200km wiochy 90-110) wg mnie ok

pytam bo ja raz wrzuciłem z tyłu fotelik bez niczego i się zrobił odcisk

żelazkiem przez papier do pieczenia zrób :wink: na tvn t. kiedyś tak klient od detalingu robił

proszę jaka perfekcyjna porada :grin:

to tak jak kiedyś Rozenkowa gadała żeby resztki Coli wlewać do kibla i tak robię ale nie sprawdzałem w sanepidzie czy pomaga :grin:

czyli spalanie jak w moim, przy 160km/h wychodzi 12-12,5l przy 200km/h jest 16

Ale ja uważam, że nie ma nic lepszego do miasta jak 1.9 bądź 2.0tdi po jakimś czipsie - więcej frajdy i bardziej ergonomiczne jak benzyna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda ja myślałem że pakiet zima jest już na aucie :P chyba że Dorocie do wózka szukasz 17' :grin:

Cześć :beer:

no jest na aucie zgadza się

na przyszłe lato coś szukam :wink:

Pajda bier Omanyty w 19 calach i bedzie miód malina

bez gwintu to będzie koza :kwasny:

sam się oszukujesz...

1. Szukałeś auta co mało poli - i co d*pa wdupia tyle samo albo i więcej

2. Miało być duże - a jest ciutek większe

3. Miał być dupowóz a piszesz o programach, kołach, gwintach itp

i tak by wymieniać bez liku

sprzedaj to i kup jak Stan dobre b7 ciut starsze :P

ps. widziałem, że wozisz młodą na przednim fotelu, podkładasz coś pod skórę jakiś koc itp ? czy nosidełko idealnie gładkie ? pytam bo ja raz wrzuciłem z tyłu fotelik bez niczego i się zrobił odcisk

Ty Miszka nigdy się nie pier**lisz, trafiłeś w sedno sprawy, po co była ta zmiana??? a no po jajco :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca chłopaki nie macie racji, wg mnie passat jest sporo większy. 6 czy 7 lat młodszy ( rocznikowo), przebieg połowę mniejszy, silnik już CR, odczucia w prowadzeniu pozostawiam każdemu z Was :wink: Jest 4motion ( była ośka) Stan techniczny VW jest bdb

Prawda jest taka, że nie zaakceptujesz mniejszej mocy w samochodzie niż miałeś... U mnie jest jest to chwilowe :wink: Jakby Ci pier**leni tunerzy odberali telefony, to już bym coś działał, a tak to dopiero po urlopie. :wink:

Edytowane przez stanley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zauważyłem jedno, nie trzeba kupować trochę większego paska ani też A6 C6, wystarczy w B7 zmienić fotele na placki i będzie z tyłu sporo miejsca, zapakowałem dziś do mojej starej B5 nosidełko i co? miejsca na nogi w ciul gdzie w B7 ledwo wchodzi, ale Recaro swoje zajmuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan uderzaj do CTR mają terminy na wrzesień. :)

już po urlopie :wink:

A ja dzisiaj zauważyłem jedno, nie trzeba kupować trochę większego paska ani też A6 C6, wystarczy w B7 zmienić fotele na placki i będzie z tyłu sporo miejsca, zapakowałem dziś do mojej starej B5 nosidełko i co? miejsca na nogi w ciul gdzie w B7 ledwo wchodzi, ale Recaro swoje zajmuje :decayed:

to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zaś że A4 małe, erbegi off itp

pytam ile razy z tego korzystacie ? ja wiozłem raz młodą z przodu w Yarisce ale sam nie wiem dlaczego ? może jestem starej daty :disgust:

mnie to rybka bo u mnie 97% jazdy to firmówka ale nigdy nie miałem problemu żeby się zapakować do B6 - a przypominam wożę zapas w bagażniku bo mam gaz do junkersa :grin:

pierdolenie i tyle

jestem w stanie to zrozumieć przy 2 dzieci ale też nie do końca :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zaś że A4 małe, erbegi off itp

małe, ale ja daję radę, gdyby było inaczej nie kupiłbym tego co mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nie zaakceptujesz mniejszej mocy w samochodzie niż miałeś.. :wink:

mocy czy odczuwalnych efektów ?

bo np mój Golf był 115ps w klekocie a B6 ma 150ps więc jest mocniejsze, a nie idzie wcale , za to komfort niebo a ziemia, trzymanie w zakrętach również

tak się zastanawiam czy Wy wszyscy ZAPIERDALACIE po 300km/h ? dziś po raz kolejny miałem "przyjemność" lecieć ST - W-wa tam inazot i uwierzcie mi, że 200km/h to można lecieć momentami -z resztą też jeździcie to wiecie,

Chyba zdziadziałem bo wg mnie 1.8 ADR za***rdalał bo wszędzie było na pełnej kurwi, a teraz człowiek już nie ten, bardziej patrzy na bezpieczeństwo niż bycie kilka minut szybciej...bo ile się "zaoszczędzi" czasu na trasie 200km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nie zaakceptujesz mniejszej mocy w samochodzie niż miałeś.. :wink:

mocy czy odczuwalnych efektów ?

bo np mój Golf był 115ps w klekocie a B6 ma 150ps więc jest mocniejsze, a nie idzie wcale , za to komfort niebo a ziemia, trzymanie w zakrętach również

tak się zastanawiam czy Wy wszyscy ZAPIERDALACIE po 300km/h ? dziś po raz kolejny miałem "przyjemność" lecieć ST - W-wa tam inazot i uwierzcie mi, że 200km/h to można lecieć momentami -z resztą też jeździcie to wiecie,

Chyba zdziadziałem bo wg mnie 1.8 ADR za***rdalał bo wszędzie było na pełnej kurwi, a teraz człowiek już nie ten, bardziej patrzy na bezpieczeństwo niż bycie kilka minut szybciej...bo ile się "zaoszczędzi" czasu na trasie 200km

zdziadziałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka, chodzi o czas oczekiwania na osiągnięcie 200km/h

minuta, a trzy minuty, to jest spora różnica... :wink:


no to c**j idę spać - jak na dziada przystało :hi:

masz okazję na śpiocha pokombinować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super golasek

Brak napędu, ksenonu, fis czerwony [emoji33]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...