Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie...z racji tego, że mój magiel powiedział "nara" . Powiedzcie mi jedno ja mam nr 8D1422072Q, a czym on się różni np. od np tego 8D1422071P czy 8D1422105B

Bo swój mam już wyciągnięty i chce zamówić jakiś, tylko niech mi ktoś pomoże w tym szyfrowaniu :)

i psssyt :beer:

http://www.tomag.com.pl/ zawieź tutaj, robiłem pół roku temu swój, wiele osób nawet z małopolski wozi do niego do regeneracji magle;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hi

yyyyy dzień dobry Państwu :embarrassed:

Bo ja tu nowy jestem i o spota pytam :huh:

Jest dziś jakiś spocik? ^_^

To , że o spota to luz ;).

Dobrze , że nie chcesz przyjechać tylko błędów pokasować ;).

He he

Ale wezmę kompa na wszelki wypadek [emoji6]

Gdzie ? SCC?

Opublikowano

Panowie...z racji tego, że mój magiel powiedział "nara" . Powiedzcie mi jedno ja mam nr 8D1422072Q, a czym on się różni np. od np tego 8D1422071P czy 8D1422105B

Bo swój mam już wyciągnięty i chce zamówić jakiś, tylko niech mi ktoś pomoże w tym szyfrowaniu :)

i psssyt [emoji481]

http://www.tomag.com.pl/ zawieź tutaj, robiłem pół roku temu swój, wiele osób nawet z małopolski wozi do niego do regeneracji magle;)
Magla się nie regeneruje!
Opublikowano

Hej!

No to kto bedzie? :decayed:

Opublikowano

Myślę, że dam radę podjechać :wink: dawno kebaba nie jadłem

Opublikowano

Ja mam wolne od fuch to będę :facepalm::lol:

Opublikowano

Myślę, że dam radę podjechać :wink: dawno kebaba nie jadłem

Ja też
Opublikowano

Też podjadę ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

3 stawy czy silesia? Pytam bo być może wpadne

Naciapane z Z2

Opublikowano

SCC

Opublikowano

Ok myśle że wpadne. Będziecie punktualnie o 19?

Naciapane z Z2

Opublikowano

Ok myśle że wpadne. Będziecie punktualnie o 19?

Naciapane z Z2

ja bede punktualnie

Opublikowano

ja będę celował na ok. 19.03 :mellow:

Opublikowano

No to jak się ogarnę ze wszystkim to tez będę :wink4:

Opublikowano

Panowie...z racji tego, że mój magiel powiedział "nara" . Powiedzcie mi jedno ja mam nr 8D1422072Q, a czym on się różni np. od np tego 8D1422071P czy 8D1422105B

Bo swój mam już wyciągnięty i chce zamówić jakiś, tylko niech mi ktoś pomoże w tym szyfrowaniu :)

i psssyt [emoji481]

http://www.tomag.com.pl/ zawieź tutaj, robiłem pół roku temu swój, wiele osób nawet z małopolski wozi do niego do regeneracji magle;)
Magla się nie regeneruje!

...też jestem tego zdania. Nie znam osoby, której by magiel wytrzymał dłużej niż rok. A dokładnie swego czasu się też tym interesowałem i do każdego co dzwoniłem, pisałem, czy też na forum widziałem, każdemu się rozciekła. "Rekordziście" się rozciekła już 3 dnia po założeniu!! A tak to dwa tygonie, miesiąc, itd. Wolę używkę kupić, zresztą już kupiłem i tyle w temacie.

Ja bym wpadł...mam wolne, teraz będę zbijał bąki przed kompem...jakbym miał czym :grin:

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

Pierwszy ca55d66d50b5ab7c4fc753229310e131.jpg

Opublikowano

Gdzie jesteście? jeszcze SCC?

Opublikowano

Ja mam wolne od fuch to będę :facepalm::lol:

Ja furę widziałem to nie muszę na spota jechać :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Troszeńkę jest odmieniona hahaha :D

Opublikowano

:hi:


Panowie...z racji tego, że mój magiel powiedział "nara" . Powiedzcie mi jedno ja mam nr 8D1422072Q, a czym on się różni np. od np tego 8D1422071P czy 8D1422105B

Bo swój mam już wyciągnięty i chce zamówić jakiś, tylko niech mi ktoś pomoże w tym szyfrowaniu :)



i psssyt [emoji481]

http://www.tomag.com.pl/ zawieź tutaj, robiłem pół roku temu swój, wiele osób nawet z małopolski wozi do niego do regeneracji magle;)
Magla się nie regeneruje!

...też jestem tego zdania. Nie znam osoby, której by magiel wytrzymał dłużej niż rok. A dokładnie swego czasu się też tym interesowałem i do każdego co dzwoniłem, pisałem, czy też na forum widziałem, każdemu się rozciekła. "Rekordziście" się rozciekła już 3 dnia po założeniu!! A tak to dwa tygonie, miesiąc, itd. Wolę używkę kupić, zresztą już kupiłem i tyle w temacie.


Ja bym wpadł...mam wolne, teraz będę zbijał bąki przed kompem...jakbym miał czym :grin:

a ja się z tym nie zgodzę, robiłem magiel w B4/B5/B6 i tak odpowiednio 40kkm/100kkm/30kkm te auta zrobiły po regeneracji za mojej kadencji

miałem dziś czas żeby podjechać ale niestety jak na złość choróbsko wczoraj mnie złapało :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.