Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie...z racji tego, że mój magiel powiedział "nara" . Powiedzcie mi jedno ja mam nr 8D1422072Q, a czym on się różni np. od np tego 8D1422071P czy 8D1422105B

Bo swój mam już wyciągnięty i chce zamówić jakiś, tylko niech mi ktoś pomoże w tym szyfrowaniu :)

i psssyt [emoji481]

http://www.tomag.com.pl/ zawieź tutaj, robiłem pół roku temu swój, wiele osób nawet z małopolski wozi do niego do regeneracji magle;)
Magla się nie regeneruje!

Co Ty gadasz za głupoty ? Trzeba zrobić to dobrze i ma się spokój... tutaj dostałem 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów... Turbo też kupujesz nowe ? rozrusznik ? Maglownica to nic innego jak przekładnia ślimakowa z kilkoma panewkami i uszczelniaczami... robiłem w Tomagu 2 magle w Vectrze od początku roku a drugie auto u nowego właściela już 3 rok dyma na nowej przekładni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gadam, wiem z doświadczenia jak ktoś robi na rok 10k km to może sobie dać do regeneracji a nie jak robisz 45k.

Mailem robiony dwa razy magiel w 2 różnych zakładach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

należy się- myk zmrożona jak olej :kox:

A gadam, wiem z doświadczenia jak ktoś robi na rok 10k km to może sobie dać do regeneracji a nie jak robisz 45k.
Mailem robiony dwa razy magiel w 2 różnych zakładach.

tosz pisałem że robiłem w 3 autach i przebiegi 40/100/30kkm inic - ja nie patrzę ile lat tylko na przebieg jak Ty - bo jedne w 3 lata zrobi 15kkm a drugi 150kkm

widocznie miałeś c**jowego regeneratora skoro jebło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdrowie za tych którzy jutro idą do roboty :)

ab9a312bd18e18df1a2beecb147efbe1.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jebnąłem dwa ale dynia mnie napierdala więc pas, tablety wjechały niestety nie Mitsubishi tylko ibuprom

Edytowane przez Miszka82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jebnąłem dwa ale dynia mnie napierdala więc pas, tablety wjechały niestety nie Mitsubishi tylko ibuprom

mitsu co ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...z racji tego, że mój magiel powiedział "nara" . Powiedzcie mi jedno ja mam nr 8D1422072Q, a czym on się różni np. od np tego 8D1422071P czy 8D1422105B

Bo swój mam już wyciągnięty i chce zamówić jakiś, tylko niech mi ktoś pomoże w tym szyfrowaniu :)

i psssyt [emoji481]

http://www.tomag.com.pl/ zawieź tutaj, robiłem pół roku temu swój, wiele osób nawet z małopolski wozi do niego do regeneracji magle;)
Magla się nie regeneruje!

Co Ty gadasz za głupoty ? Trzeba zrobić to dobrze i ma się spokój... tutaj dostałem 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów... Turbo też kupujesz nowe ? rozrusznik ? Maglownica to nic innego jak przekładnia ślimakowa z kilkoma panewkami i uszczelniaczami... robiłem w Tomagu 2 magle w Vectrze od początku roku a drugie auto u nowego właściela już 3 rok dyma na nowej przekładni....

Hmm... :mysli: nie wiem gdzie my się nie zrozumieli...ale kto tu mówił co o nowych tajlach :co: ?? Turbo mi d*pło...nie regenerowałem, kupiłem używkę w dodatku z 2.7 tdi...jest na zapas. Rozrusznik...odpukać jest dobry. A maglownicę mam używkę...nie dość, że z mocniejszego modelu, to i z tłumnikiem drgań. Dziś pojeżdzone i nic nie cieknie.

A co do magla...no widzisz...jak można zdupczyć tak prostą rzecz z kilkoma panewkami i uszczelniaczami.............. ?!

I psssyt :beer: po raz...trzeci ?! Abo czwarty?!

...nie czepiajmy się szczegółów :decayed:

ja jebnąłem dwa ale dynia mnie napierdala więc pas, tablety wjechały niestety nie Mitsubishi tylko ibuprom

mitsu co ? :grin:

...no właśnie Miszka...że co ?! :blink::grin:

Edytowane przez Polko_V
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No to zdrowie za tych którzy jutro idą do roboty :)

ab9a312bd18e18df1a2beecb147efbe1.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Racja.

Psyyyyyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Pany widać że, Wy typowo alkoholowi i nie eksperymentowaliście z dragami

Mitsubishi - jakieś 18 lat temu to były jedyne tabletki tzw extasy - tzw tabsy :decayed: brało się jedną na dwie osoby i był kosmos

ale nie przejmujcie się mi koleś chyba w 2005r powiedział, że wdupił7 tablet na imprezie...

za moich czasów to się brało pół i był szach i mat...a mi tu jakiś gimbis wyskakuje, że 7 zjadł - czyli jakość spała iametralnie

ach te stare czasy...jakiś sentymenalny jestem ostatni ....chyba starość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Pany widać że, Wy typowo alkoholowi i nie eksperymentowaliście z dragami

Mitsubishi - jakieś 18 lat temu to były jedyne tabletki tzw extasy - tzw tabsy :decayed: brało się jedną na dwie osoby i był kosmos

ale nie przejmujcie się mi koleś chyba w 2005r powiedział, że wdupił7 tablet na imprezie...

za moich czasów to się brało pół i był szach i mat...a mi tu jakiś gimbis wyskakuje, że 7 zjadł - czyli jakość spała iametralnie

ach te stare czasy...jakiś sentymenalny jestem ostatni ....chyba starość

:grin: aaaaaaaaaaaaHHHHHHHHHHHHHHHHHHHaaaaaaaaaaaa!! :grin:

...nie sentymentalny, tylko niedopity :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Pany widać że, Wy typowo alkoholowi i nie eksperymentowaliście z dragami

o narkotykach to ja tylko w filmach słyszałem.....

kiedyś też, ktoś,coś w Zatorze opowiadał, że zna kogoś, kto słyszał coś o tym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Pany widać że, Wy typowo alkoholowi i nie eksperymentowaliście z dragami

Mitsubishi - jakieś 18 lat temu to były jedyne tabletki tzw extasy - tzw tabsy :decayed: brało się jedną na dwie osoby i był kosmos

ale nie przejmujcie się mi koleś chyba w 2005r powiedział, że wdupił7 tablet na imprezie...

za moich czasów to się brało pół i był szach i mat...a mi tu jakiś gimbis wyskakuje, że 7 zjadł - czyli jakość spała iametralnie

ach te stare czasy...jakiś sentymenalny jestem ostatni ....chyba starość

Kiedyś jak komuś dobrze wcisłeś aspiryne zmieloną... to mieli jazde.... ino d*py twierdziły że nic im nie ma...

ale to tak z mojej czarnej przeszłości... :grin:

Psyyyyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Pany widać że, Wy typowo alkoholowi i nie eksperymentowaliście z dragami

o narkotykach to ja tylko w filmach słyszałem.....

kiedyś też, ktoś,coś w Zatorze opowiadał, że zna kogoś, kto słyszał coś o tym :decayed:

Też coś tam słyszałem od siorki.... :decayed:

stanley --> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/377247-a4-b7-18t-bfb-267hp-365nm/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...