Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Dawniej takie temperatury były normalne (ale gimby tego nie znają :) ) . Wreszcie mamy zimę z prawdziwego zdarzenia :)

To pssst pod mrozik

Ravu by HTC

Ja tam wolę dużo , dużo dużo śniegu i lekki mrozik

A teraz jest mega mróz a śniegu tak se

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Dawniej takie temperatury były normalne (ale gimby tego nie znają :) ) . Wreszcie mamy zimę z prawdziwego zdarzenia :)

To pssst pod mrozik

Ravu by HTC

Ja tam wolę dużo , dużo dużo śniegu i lekki mrozik

A teraz jest mega mróz a śniegu tak se

Można polubić cztero napęd ;)

Opublikowano

:hi: Beemka po dwóch dniach stania od strzała. Dobrze mieć powłokę na szybie i jeszcze ani razu nie skrobałem szyby :decayed:

Ta powłoka serio taki daje efekt? Przy takich mrozach nie zamarzło?

Wiela za to? I kaj:-)

Naciapane z Z2

Daje bardzo dużo, kiedy inni skuwali dosłownie lód z szyb u mnie był delikatny szron który schodził palcem. Kupić to nie wszystko bo najważniejsze to dobrze przygotować powierzchnie. Pewnie w Gliwicach macie jakiś sklep z kosmetykami z wyższej półki. Ceny zaczynają sie od 50 do 200zł tak mniej więcej.

Opublikowano

:hi: Beemka po dwóch dniach stania od strzała. Dobrze mieć powłokę na szybie i jeszcze ani razu nie skrobałem szyby :decayed:

Ta powłoka serio taki daje efekt? Przy takich mrozach nie zamarzło?

Wiela za to? I kaj:-)

Naciapane z Z2

Daje bardzo dużo, kiedy inni skuwali dosłownie lód z szyb u mnie był delikatny szron który schodził palcem. Kupić to nie wszystko bo najważniejsze to dobrze przygotować powierzchnie. Pewnie w Gliwicach macie jakiś sklep z kosmetykami z wyższej półki. Ceny zaczynają sie od 50 do 200zł tak mniej więcej.
A nie robi tego ktoś na gotowo? Co to dokładnie to zapytam colkosa...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:hi: Beemka po dwóch dniach stania od strzała. Dobrze mieć powłokę na szybie i jeszcze ani razu nie skrobałem szyby :decayed:

Ta powłoka serio taki daje efekt? Przy takich mrozach nie zamarzło?

Wiela za to? I kaj:-)

Naciapane z Z2

Daje bardzo dużo, kiedy inni skuwali dosłownie lód z szyb u mnie był delikatny szron który schodził palcem. Kupić to nie wszystko bo najważniejsze to dobrze przygotować powierzchnie. Pewnie w Gliwicach macie jakiś sklep z kosmetykami z wyższej półki. Ceny zaczynają sie od 50 do 200zł tak mniej więcej.
A nie robi tego ktoś na gotowo?

Naciapane z Z2

robi, u mnie w robocie

Opublikowano

:hi: Beemka po dwóch dniach stania od strzała. Dobrze mieć powłokę na szybie i jeszcze ani razu nie skrobałem szyby :decayed:

Ta powłoka serio taki daje efekt? Przy takich mrozach nie zamarzło?

Wiela za to? I kaj:-)

Naciapane z Z2

Daje bardzo dużo, kiedy inni skuwali dosłownie lód z szyb u mnie był delikatny szron który schodził palcem. Kupić to nie wszystko bo najważniejsze to dobrze przygotować powierzchnie. Pewnie w Gliwicach macie jakiś sklep z kosmetykami z wyższej półki. Ceny zaczynają sie od 50 do 200zł tak mniej więcej.
A nie robi tego ktoś na gotowo? Co to dokładnie to zapytam colkosa...

Naciapane z Z2

Też bym wolał zapłacić ina gotowo odebrać .

Opublikowano

:hi: Beemka po dwóch dniach stania od strzała. Dobrze mieć powłokę na szybie i jeszcze ani razu nie skrobałem szyby :decayed:

Ta powłoka serio taki daje efekt? Przy takich mrozach nie zamarzło?

Wiela za to? I kaj:-)

Naciapane z Z2

Daje bardzo dużo, kiedy inni skuwali dosłownie lód z szyb u mnie był delikatny szron który schodził palcem. Kupić to nie wszystko bo najważniejsze to dobrze przygotować powierzchnie. Pewnie w Gliwicach macie jakiś sklep z kosmetykami z wyższej półki. Ceny zaczynają sie od 50 do 200zł tak mniej więcej.
A nie robi tego ktoś na gotowo?

Naciapane z Z2

robi, u mnie w robocie
How much?

Naciapane z Z2

:hi: Beemka po dwóch dniach stania od strzała. Dobrze mieć powłokę na szybie i jeszcze ani razu nie skrobałem szyby :decayed:

Ta powłoka serio taki daje efekt? Przy takich mrozach nie zamarzło?

Wiela za to? I kaj:-)

Naciapane z Z2

Daje bardzo dużo, kiedy inni skuwali dosłownie lód z szyb u mnie był delikatny szron który schodził palcem. Kupić to nie wszystko bo najważniejsze to dobrze przygotować powierzchnie. Pewnie w Gliwicach macie jakiś sklep z kosmetykami z wyższej półki. Ceny zaczynają sie od 50 do 200zł tak mniej więcej.
A nie robi tego ktoś na gotowo? Co to dokładnie to zapytam colkosa...

Naciapane z Z2

Też bym wolał zapłacić ina gotowo odebrać .
Jakie odebrać... Jade podstawiam przez 2 h oglądam auta na salonie pije kawe siedze na you tube i po 2 h odbieram płace i nara tak to powinno u Stasia wyglądać haha

Naciapane z Z2

Opublikowano

250zł

Opublikowano

250zł

Ile to trwa? Jak sie umówie wcześniej

Naciapane z Z2

Opublikowano

to jest powłoka hydrofobowa na szybę

coś takiego:

ale czy nie będziesz musiał drapać - to tego nie wiem

Ja to mam, ale mam auto w garażu, może Pajda coś będzie w stanie powiedzieć, bo On też to ma


250zł

Ile to trwa? Jak sie umówie wcześniej

Naciapane z Z2

ok godziny

Opublikowano
Byłem na czymś takim w kamieniu śląskim i szczerze polecam tylko nie bier do portfela za dużo gotówki bo przedupczysz wszystko... Daj,znać na jaki termin się wkupiłeś może wpadne i też coś na miejscu wykupie...

b250f060caf0bdae4da022797b5acbfa.jpg

209e8d61cf57accfb7e5b64d25a65254.jpg

53be1467dc2efc866e3ce208a7fd293b.jpg

795cef782f4591f6abbc39680f200c5c.jpg

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:hi:

Dawniej takie temperatury były normalne (ale gimby tego nie znają :) ) . Wreszcie mamy zimę z prawdziwego zdarzenia :)

To pssst pod mrozik

Ravu by HTC

Ja tam wolę dużo , dużo dużo śniegu i lekki mrozik

A teraz jest mega mróz a śniegu tak se

Można polubić cztero napęd ;)

:naughty::yes2:

co do tej powłoki to nie wydaje mi sie że to chroni przed skrobaniem, chodź ciężko mi powiedzieć bo ja odpala auto i ide do domu po czym wracam za 20 min macham wycieraczkami i wyjeżdżam :D

Opublikowano

:hi:

Dawniej takie temperatury były normalne (ale gimby tego nie znają :) ) . Wreszcie mamy zimę z prawdziwego zdarzenia :)

To pssst pod mrozik

Ravu by HTC

Ja tam wolę dużo , dużo dużo śniegu i lekki mrozik

A teraz jest mega mróz a śniegu tak se

Można polubić cztero napęd ;)

:naughty::yes2:

co do tej powłoki to nie wydaje mi sie że to chroni przed skrobaniem, chodź ciężko mi powiedzieć bo ja odpala auto i ide do domu po czym wracam za 20 min macham wycieraczkami i wyjeżdżam :D

nosz k**wa Carrington :grin:

Byłem na czymś takim w kamieniu śląskim i szczerze polecam tylko nie bier do portfela za dużo gotówki bo przedupczysz wszystko... Daj,znać na jaki termin się wkupiłeś może wpadne i też coś na miejscu wykupie...

b250f060caf0bdae4da022797b5acbfa.jpg

209e8d61cf57accfb7e5b64d25a65254.jpg

53be1467dc2efc866e3ce208a7fd293b.jpg

795cef782f4591f6abbc39680f200c5c.jpg

Naciapane z Z2

to co to jest jazda po kresce ? nie normalnie po trasie ? to jo to dupca

Opublikowano

Miszka myślał, że wyjedzie na A4 i opór między autami :decayed:

psyt :wink:

Opublikowano

Miszka myślał, że wyjedzie na A4 i opór między autami :decayed:

psyt :wink:

no właśnie myślałem, że jakieś bączki pokręcę na dolinie itp

pytanie jest jeszcze jedno czy badają alkomatem przed wejściem do auta ?

myk dziś i jutro już nic :D

Opublikowano

Miszka myślał, że wyjedzie na A4 i opór między autami :decayed:

psyt :wink:

a jak wiadomo do samej Holandii idzie dojechać A4'ką .w końcu dawno temu Niemcy takie połączenie wymyślili ....także miał plan niecny widać :D ...obładowany by wrócił przy okazji :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Miszka myślał, że wyjedzie na A4 i opór między autami :decayed:

psyt :wink:

a jak wiadomo do samej Holandii idzie dojechać A4'ką .w końcu dawno temu Niemcy takie połączenie wymyślili ....także miał plan niecny widać :D ...obładowany by wrócił przy okazji :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ja...i później tona haszu na zicah

jak w tym rs6 kilka lat temu

https://www.motorpasion.com/otros/audi-rs6-avant-volador-con-870-kg-de-chocolate

Opublikowano

Ja ADR`a odpalłem z lekkim trudem. Na początku zagadał jak czołg. Tylko że wczoraj przyjebało -29 ok 23:00

Edytowane przez horny devil

Opublikowano

Dobry panocki w końcu po pracy dziś można browara otworzyć

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.