Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Budowa dróg w Polsce

Historia_budowy_autostrad_i_dr%C3%B3g_ek

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak trzeba wykorzystać napęd to tylko esp off ;)

:)

no heloł q z esp to tak jak byś ośką jechał

Jeszcze apropos quattro.

Dzisiaj jechałem z sąsiadem Przemkiem (od tej białej B8)

Wsiadam do auta, patrzę, a On ESP wyłączone. I jego tekst: teraz to dopiero uczę się tego samochodu.... ;)

Jest dzik :)

Ewelina w fiescie w ogole nie ma kontroli trakcji i cały czas tak jezdzi od kilku lat... to dopiero szaleństwo hehehe

oska bokiem? Chyba nie jechałeś Q

Ja panowie w ogóle jestem w głębokim szoku bo po raz pierwszy użytkuje q w zimie. to jest dla mnie nienormalne jak to się odpycha... jak czołg... na śniegu normalnie wciska w fotel ^_^

ale fakt, trzeba pamiętać, że tak samo nie hamuje :decayed:

Jedno jest pewne, nigdy więcej ośki... to co że straty w lato itp. srata tata... pogoda na Q jest zawsze :wink:​​

Amen .
Ja też mam banana odkąd quattro na pokładzie i pada śnieg... Ostatnio na stożek pod górna stacje na samych zimowych a kumpel oplem w połowie został. Ale nie mówię jakby ładne b8 się znalazło bez quattro to bym się skusił [emoji6]

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Ja tak mam przy RWD.... Parkingisą moje... Dziś rano przed 5 rano uapalałem dziada na parkingu Auchana

Naciapane z Z2

:hi:

Mario a grałeś w forze hgorizon3 lub project cars?

Synku do kogo to pytanie... Nie ma Forzy w którą nie grałem.... ;-) co do Forzy 3 to spoko ale chyba dwójka jednak mnie bardziej powaliła i więcej godzin jej poświęciłem... W tej chwili ma ją Diman więc troche jestem po tyłach ale upalam Drivecluba więc zero stresu... Horizon 3 dostał teraz dobre DLC za jedyne Ok 80 zł... Troche lipa skoro się kupuje gre za 230 zł i jeszcze prawie stówa DLC... Komercha w h*j i wszystko idzie w tym kierunku... Aż się boje nowego GT na PS4 i nowej Forzy torowej.... Skarbonki będą rozbite

Co do Project Cars miałem na xbox one i mam na PS 4... Wyższa szkoła jazdy... Nie bede sie rozpisywał bo to nie forum o grach. Ale jak ktoś wymiata na projekcie na padzie to mega szacun... Ja tam ogarniam fury typu Clio RS lub Megane RS...

Kuzynek ma game rooma z projektorem fotel kubełek i mocnego kompa z dobrą kierą i jest ogień ale potrzeva godzin nauki żeby to pochytać także cZuje respekt przed Project Cars tak samo jak przed Assetto Corsą...

Naciapane z Z2

Ale driveclub lepszy jak dla mnie bardziej dopracowany

Naciapane z GT-N7105

Jest bardziej Arcadowy...do tego sporo DLC w dobrej cenie... Tryb drift.... Jest naprawde dobrze i ja bym tego nie porównał do Horizona czy jakielkolwiek Forzy

Naciapane z Z2

Na Xbox jak się nie mylę to nie ma driveclub a to jest prawie to samo co Forza 3 horizon

Naciapane z GT-N7105

Na Xbox jak się nie mylę to nie ma driveclub a to jest prawie to samo co Forza 3 horizon

Naciapane z GT-N7105

Driveclub to tytuł flagowy tylko na PS4. Nie wyszedł ani na xboxa ani na nintendo czy na PC... To jest inclusive Play Station... Jedyny z typy wyścigowych poza GT ale na nowe GT jeszcze poczekamy...

Naciapane z Z2

Nadrobiłem... Siema z wieczora

Naciapane z Z2

no ja wlasnie szukam czegos w podobienstwo project cars na kompa ale z wieksza iloscia normalnych aut i tu by mi pasowala forza horizon 3 forza to arkadowka czy raczej ala simu jak project?

ja smigam w project na kierownicy na kompie

Zapomnij... Horizon to typowa Arkadówka przynajmniej z pozycji pada... Co do Project Cars to jedynie Assetto Corsa ale co do wersji PC nic Ci nie podpowiem bo ja PC mam tylko do robienia przelewów i ściągania filmów...

Horizon 3 jest mega jako arcade... A ten nowy DLC zimowy to już jak typowo Colin McRae ale arkadowe... To też jest plus... Bo w Horizonie nie można doszukiwać się symulacji... A ja np w typowe Richard Burns czyinne typowe rajdówki nie pogram bo nie czuje klimatu a tu można się pobawić nawet na szutrze i śniegu.. To samo jest w Driveclubie na PS4... Jako DLC dali tryb moto... Fajnie sie w to bawi ale utopiłem już w sumie 400 zl w te gre...

Naciapane z Z2

Opublikowano

W horizonie podoba mi się możliwość modyfikacji aut. Ale jak typowa arcade to chyba nie ma sensu.

Opublikowano

Psyyyyyyyt

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

W horizonie podoba mi się możliwość modyfikacji aut. Ale jak typowa arcade to chyba nie ma sensu.

A co to jest arcade?
Opublikowano

L4 ... ale pić moge...

:grin:

:siema:

otóż to - wzorowa postawa - tak trzymaj, jestem z Tobą :decayed:

Opublikowano

Miszka, podaj mi twój aktualny nr kom na PW

Opublikowano

Miszka, podaj mi twój aktualny nr kom na PW

Zapewne sam już nie ogarnia...
Opublikowano

Miszka, podaj mi twój aktualny nr kom na PW

Zapewne sam już nie ogarnia...

tak to już jest jak musisz się ukrywać :wink:

Opublikowano

Miszka, podaj mi twój aktualny nr kom na PW

Zapewne sam już nie ogarnia...

tak to już jest jak musisz się ukrywać :wink:
Te d*py go kiedyś zgubią :grin:
Opublikowano

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/382864-doroczny-strzalik-w-city-rock/


Miszka, podaj mi twój aktualny nr kom na PW

Zapewne sam już nie ogarnia...
tak to już jest jak musisz się ukrywać :wink:
Te d*py go kiedyś zgubią :grin:

PIMP :decayed:


Diman, Basia jest nayebana i robi zdjęcia " z kijem" :grin:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

No ładne zdjęcie ogarneliscie ☺

Opublikowano

Zdrowie

Opublikowano

No ładne zdjęcie ogarneliscie ☺

przy choince? czy te w łóżku? :decayed:

Opublikowano

Hmm te wrażliwe

Opublikowano

W horizonie podoba mi się możliwość modyfikacji aut. Ale jak typowa arcade to chyba nie ma sensu.

A co to jest arcade?
Gra bardziej zręcznościowa niż typowa symulacja pod kiere itd.

Naciapane z Z2

Opublikowano

Morning :hi:

Opublikowano

Morgen

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.