Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ludziska! Jak tam w Nowym Roku? :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pajda jak tam Fifa?

Mnie lekko porwał Driveclub i napierdzielam po pare godzin dziennie... Minimum 3 więc to chyba dobra recenzja no i zakupiłem pare DLC

Naciapane z Z2

No spoko. Zagrałem parę meczy tylko

Jaki masz ten nick?

Skipi6

Naciapane z Z2

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Edytowane przez oprych

Opublikowano

:hi:



Mario a grałeś w forze hgorizon3 lub project cars?

Opublikowano

:hi:

Mario a grałeś w forze hgorizon3 lub project cars?

Pewnie ze grał bo mam od niego forze horizon 3 pożyczone zajefajna gierka
Opublikowano

Ale driveclub lepszy jak dla mnie bardziej dopracowany

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

Ale driveclub lepszy jak dla mnie bardziej dopracowany

Naciapane z GT-N7105

Nie wiem na tym narazie nie grałem
Opublikowano

Na Xbox jak się nie mylę to nie ma driveclub a to jest prawie to samo co Forza 3 horizon

Naciapane z GT-N7105

Na Xbox jak się nie mylę to nie ma driveclub a to jest prawie to samo co Forza 3 horizon

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

:hi:

Sprzedam RWD :facepalm: i kupię :a4fan::quattro:

Opublikowano

:hi:

Sprzedam RWD :facepalm: i kupię :a4fan::quattro:

mogę Cię przewieźć :decayed:

Opublikowano

:hi:

Sprzedam RWD :facepalm: i kupię :a4fan::quattro:

mogę Cię przewieźć :decayed:

Ja też chcę poupalać quattro ☺
Opublikowano

Powiem tak oka sprawia frajdę z jazdy bokiem ale quattro to marzenie każdego kto jeździł i tym i tym

Naciapane z GT-N7105

Ja czekam na więcej śniegu

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

:hi:

Sprzedam RWD :facepalm: i kupię :a4fan::quattro:

mogę Cię przewieźć :decayed:

Lepiej nie bo jeszcze pobrudzę Ci tapicerkę :grin:

Opublikowano

oska bokiem? Chyba nie jechałeś Q

Ja panowie w ogóle jestem w głębokim szoku bo po raz pierwszy użytkuje q w zimie. to jest dla mnie nienormalne jak to się odpycha... jak czołg... na śniegu normalnie wciska w fotel ^_^

ale fakt, trzeba pamiętać, że tak samo nie hamuje :decayed:

Jedno jest pewne, nigdy więcej ośki... to co że straty w lato itp. srata tata... pogoda na Q jest zawsze :wink:​​

Opublikowano

oska bokiem? Chyba nie jechałeś Q

Ja panowie w ogóle jestem w głębokim szoku bo po raz pierwszy użytkuje q w zimie. to jest dla mnie nienormalne jak to się odpycha... jak czołg... na śniegu normalnie wciska w fotel ^_^

ale fakt, trzeba pamiętać, że tak samo nie hamuje :decayed:

Jedno jest pewne, nigdy więcej ośki... to co że straty w lato itp. srata tata... pogoda na Q jest zawsze :wink:​​

Amen .
Opublikowano

Jestem ciekaw porównania q a 4motion

No fakt start jest mega, wciskasz gaz i jazda :-)

Tolek jakie masz opony?

Opublikowano

Jestem ciekaw porównania q a 4motion

No fakt start jest mega, wciskasz gaz i jazda :-)

Tolek jakie masz opony?

Pewnie zimowe hehe [emoji2]
Opublikowano

Cześć

Opublikowano

oska bokiem? Chyba nie jechałeś Q

Ja panowie w ogóle jestem w głębokim szoku bo po raz pierwszy użytkuje q w zimie. to jest dla mnie nienormalne jak to się odpycha... jak czołg... na śniegu normalnie wciska w fotel ^_^

ale fakt, trzeba pamiętać, że tak samo nie hamuje :decayed:

Jedno jest pewne, nigdy więcej ośki... to co że straty w lato itp. srata tata... pogoda na Q jest zawsze :wink:​​

Amen .Ja też mam banana odkąd quattro na pokładzie i pada śnieg... Ostatnio na stożek pod górna stacje na samych zimowych a kumpel oplem w połowie został. Ale nie mówię jakby ładne b8 się znalazło bez quattro to bym się skusił [emoji6]

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez MAJKI

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.