Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to zostaw se to do herbaty, przez kuklok masz mi jutro pokazać flaszkę finki :decayed: inaczej nie wpuszczam :naughty:

domyślam się że chodzi o wizjer :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to zostaw se to do herbaty, przez kuklok masz mi jutro pokazać flaszkę finki :decayed: inaczej nie wpuszczam :naughty:

domyślam się że chodzi o wizjer :decayed:

:grin: ty uju

Opublikowano

:naughty:

Opublikowano

psyt :wink:

liter finki na jutro mrozi się od rana :kox:

kurr a ja kupiłem absolwenta ;/

to zostaw se to do herbaty, przez kuklok masz mi jutro pokazać flaszkę finki :decayed: inaczej nie wpuszczam :naughty:
Kurde dobrze ze kupiłem finke bo by mi nie otworzyli i musiałbym pod spodek iść ☺
Opublikowano

psyt :wink:

liter finki na jutro mrozi się od rana :kox:

kurr a ja kupiłem absolwenta ;/

to zostaw se to do herbaty, przez kuklok masz mi jutro pokazać flaszkę finki :decayed: inaczej nie wpuszczam :naughty:
Kurde dobrze ze kupiłem finke bo by mi nie otworzyli i musiałbym pod spodek iść ☺

no no

Opublikowano

[emoji3]

Opublikowano

c896bd99add746c3e68bdb1b01e0e3a2.jpg

Pianka sama do mnie wychodzi, czas przelać :)

Opublikowano

Morgen

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

Siema jeszcze w starym roku.

Pajda graty ,zakupu PRO... Teraz mocny TV i ci ronaldo po pokoju będzie tyrał... :-)

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:hi:

Dosiego Roku Panowie i Panie, aby ten 2017 był o niebo lepszy niż ten :drunk:

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

Siema jeszcze w starym roku.

Pajda graty ,zakupu PRO... Teraz mocny TV i ci ronaldo po pokoju będzie tyrał... :-)

Naciapane z Z2

narazie tv zostaje taki jak jest. Póki co to neta trzeba ogarnąć bo jak wczoraj robiłem aktualizacje i ściąglem grę demo to już mi się skończył limit danych [emoji20]

Jaki masz nick na koncie , może byś mi coś udostępnił z gier z twojej biblioteki? Da się tak?

Aha mam do ciebie jeszcze jeden temat bo mam kilka gier na x 360 da się je wymienić na ps4 za nie wielka dopłata

Edytowane przez pajda

Opublikowano

Pajda co so gier ja tam nic nie udostępniam bo przez takie zabawy musiałemnowe konto zakładać i straciłem wszystkie trofea więc ból był niesamowity. Co do nicku podam ci jutro bo nie pamiętam jaki mam na xbox one a jaki n ps4. Jeden do skapolalmera a drugi marioa4klub.

Co do wymiany gier to możesz próbować w gliwicach w forum arenie lub europie centralnej lub w zabrzu w M1 i gdzieś w sosnowcu ale tamtej nazwy galerii handlowej nie znam

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

to do siego

dziś już ostatecznie ostatecznie będę pił ostatni raz w życiu i już nigdy więcej się nie napiję, nawet to jutro potwierdzę (Stan możesz zrobić skrina) :grin:

to myk bo mi zostały dwa szoty z wczoraj - wstępna charakteryzacja i na bal wio :decayed:

Opublikowano

to do siego

dziś już ostatecznie ostatecznie będę pił ostatni raz w życiu i już nigdy więcej się nie napiję, nawet to jutro potwierdzę (Stan możesz zrobić skrina) :grin:

to myk bo mi zostały dwa szoty z wczoraj - wstępna charakteryzacja i na bal wio :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Miszka jak Ty dupisz fleki... :shock3::polew:

Opublikowano
Aha mam do ciebie jeszcze jeden temat bo mam kilka gier na x 360 da się je wymienić na ps4 za nie wielka dopłata

pajda wymieniasz gry u chłopaków z http://games4you.pl/mają sporo punktów w Kato i okolicach. ;)

Opublikowano

e9710664076aaf680b350801f7269a23.jpg

to do siego

dziś już ostatecznie ostatecznie będę pił ostatni raz w życiu i już nigdy więcej się nie napiję, nawet to jutro potwierdzę (Stan możesz zrobić skrina) :grin:

to myk bo mi zostały dwa szoty z wczoraj - wstępna charakteryzacja i na bal wio :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Miszka jak Ty dupisz fleki... :shock3::polew:

Przeca to gadka polityka... :grin:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.