Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tak na poważnie kiedy będziesz miał dojście do kompa w firmie bo potrzebował bym sprawdzić i prawdopodobnie zamówić czesci

Naciapane z GT-N7105

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stasiu chodzi ci o olmet tarnowskie góry ?

Naciapane z GT-N7105

dokładnie :decayed:

ajza :decayed:

Opublikowano

;p

A tak na poważnie jak chcesz moja znajoma czyści moja v6 jak chcesz to popytam jak z terminami i dam ci znac

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

Siema!

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

gdzie na Śląsku najlepiej w moich okolicach umyją mi porządnie silnik ?

Napewno tego chcesz? Żebyś potem ino odpalił dziada po myciu

Myjnia zawada mysłowice

Opublikowano

A tak na poważnie kiedy będziesz miał dojście do kompa w firmie bo potrzebował bym sprawdzić i prawdopodobnie zamówić czesci

Naciapane z GT-N7105

W pn
Opublikowano

:hi:


No co ty gadasz. Parametry lepsze

Z tym to się zgodzę jak masz odpowiedni telewizor ewentualnie nosisz się z zamiarem zmiany to jak najbardziej przecież nie będę Ci bronił :decayed:

http://www.mediaexpert.pl/lp,sony-skomponuj-swoj-zestaw-ps4

Może dlatego widział z grą...

I małe porównanie ;)

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

Witam Panowie może wy coś doradzicie bo w dziale zakup kontrolowany małe zainteresowanie znalazłem takie b7 3.0 i jestem ciekaw waszych opinii :)https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0-diesel-233km-quattro-s-line-full-wersja-piekna-ID6yGrRX.html#fad38768c0

Opublikowano

Witam Panowie może wy coś doradzicie bo w dziale zakup kontrolowany małe zainteresowanie znalazłem takie b7 3.0 i jestem ciekaw waszych opinii :)https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0-diesel-233km-quattro-s-line-full-wersja-piekna-ID6yGrRX.html#fad38768c0

Przebieg allegrowy [emoji6]

Przełącznik świateł mega wyjechany

Wersja s line a jasny sufit?

Sprawdzać VIN i jechać oglądać brać kompa, miernikiem lakieru i wio

Witam Panowie może wy coś doradzicie bo w dziale zakup kontrolowany małe zainteresowanie znalazłem takie b7 3.0 i jestem ciekaw waszych opinii :)https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0-diesel-233km-quattro-s-line-full-wersja-piekna-ID6yGrRX.html#fad38768c0

Przebieg allegrowy [emoji6]

Przełącznik świateł mega wyjechany

Wersja s line a jasny sufit?

Sprawdzać VIN i jechać oglądać brać kompa, miernikiem lakieru i wio

Witam Panowie może wy coś doradzicie bo w dziale zakup kontrolowany małe zainteresowanie znalazłem takie b7 3.0 i jestem ciekaw waszych opinii :)https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0-diesel-233km-quattro-s-line-full-wersja-piekna-ID6yGrRX.html#fad38768c0

Przebieg allegrowy [emoji6]

Przełącznik świateł mega wyjechany

Wersja s line a jasny sufit?

Sprawdzać VIN i jechać oglądać brać kompa, miernikiem lakieru i wio

Opublikowano

Pojadę po nowym roku zobaczyć nie jest daleko zrobię wycieczkę żonie :)

Opublikowano

A jak nie to poszukaj u miszela

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Mediaexpert chyba ze mi się w oczach pojebalo

Naciapane z GT-N7105

psyt, za rok do roboty :decayed:

To kto mi tera walki ogarnie ? :(

I inne części

Naciapane z GT-N7105

Jak masz robić rozrząd i hydraulikę z wałkami to przemyśl sprzedaż lub silnik typu awx ;)

Opublikowano

Właśnie to rozważam ale czekam jeszcze na opinie secia co powie o moim serduchu jak jeszcze pozycję to będzie git tylko ze z drugiej str za kompletnego AWX tez musze wyspać z 5 k a za remont pociągnie mnie podobnie

Naciapane z GT-N7105

Już się przyzwyczaiłem do tej v6 i jej dźwięku szkoda by było słuchać tylko traktora

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

Cześć


Wersja s line a jasny sufit?
w b7 sam kompletowales wyposażenie i nie musiałeś brać 'całego pakietu' tak jak to było w b6

Już się przyzwyczaiłem do tej v6 i jej dźwięku szkoda by było słuchać tylko traktora
Masz rację, ale rozważ to co Artur mowi
Opublikowano

:hi:

L4 :facepalm:

Pajdos, daj @

Opublikowano
Wersja s line a jasny sufit?

Ja tam widzę ciemny sufit. Tak słońce pada, że wydaje się jasny, ; ) A nawet jeśli to ucho wyjaśnił.

Opublikowano

Cześć

Wersja s line a jasny sufit?

w b7 sam kompletowales wyposażenie i nie musiałeś brać 'całego pakietu' tak jak to było w b6

Już się przyzwyczaiłem do tej v6 i jej dźwięku szkoda by było słuchać tylko traktora

Masz rację, ale rozważ to co Artur mowi
Tak jak mówiłem po nowym roku będę u secia na diagnostyce i pogadam z nim ... choć pierwsza miłość ciężko będzie zmienić na coś zwykłego ale mój portfel nie jest bez dna i kiedyś się może zrobić pusty ale cu

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

5628687c34bbeff2a1356684599667db.jpg

No i już

Thx afroo

:hi:

L4 :facepalm:

Pajdos, daj @

Poszło pw
Opublikowano

Pajdos, poszło...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.