Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stanley wielkie dzięki za dzisiaj

Temat ogarnięty perfekto łącznie z dojazdem.

Ps. Fajnie to ci jeździ

A teraz psyt!

f9cbf4004cef277a2dbf9c7092cb5568.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łohohoho, zapachniało Chorwacją :wink:

PS. Nie ma problemu, zawsze do pomocy :)

Opublikowano

łohohoho, zapachniało Chorwacją :wink:

PS. Nie ma problemu, zawsze do pomocy :)

No a jak

Czekało na odpowiednią chwilę [emoji6]

Pajda - Mediaexpert Galeria Manhattan na Piotrach. :)

20161229_154748_1.jpg

Jutro tam jestem

Ja uważam że szkoda kasy na ten pro skoro Pajda i tak głownie szpila w fife,...

No co ty gadasz. Parametry lepsze [emoji6]

Poza tym jak już kupię to na dość długo więc warto

Opublikowano

łohohoho, zapachniało Chorwacją :wink:

PS. Nie ma problemu, zawsze do pomocy :)

No a jak

Czekało na odpowiednią chwilę [emoji6]

Pajda - Mediaexpert Galeria Manhattan na Piotrach. :)

20161229_154748_1.jpg

Jutro tam jestem

Ja uważam że szkoda kasy na ten pro skoro Pajda i tak głownie szpila w fife,...

No co ty gadasz. Parametry lepsze [emoji6]

Poza tym jak już kupię to na dość długo więc warto

W arenie w Gliwicach masz za 1699 z jakąś tam gierka

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

Miszka spoko. Dwa wahacze miałeś wymienione bo miały luz więc nie do końca niepotrzebnie dostałeś je z tego co pamiętam nawet spowrotem bo miałeś je reklamować z tego co pamiętam. Co do czujnika poziomu to z tego co ja pamiętam usterka u mnie nie wystąpiła i powiedziałem Ci że trzeba podmienić czujnik poziomu miałeś podjechać później i już wiecej sie nie pojawiłeś. Ale spoko luz nie mam do nikogo pretensji. A teraz Psyt

Opublikowano

łohohoho, zapachniało Chorwacją :wink:

PS. Nie ma problemu, zawsze do pomocy :)

No a jak

Czekało na odpowiednią chwilę [emoji6]

Pajda - Mediaexpert Galeria Manhattan na Piotrach. :)

20161229_154748_1.jpg

Jutro tam jestem

Ja uważam że szkoda kasy na ten pro skoro Pajda i tak głownie szpila w fife,...

No co ty gadasz. Parametry lepsze [emoji6]

Poza tym jak już kupię to na dość długo więc warto

W arenie w Gliwicach masz za 1699 z jakąś tam gierka

Naciapane z GT-N7105

Jesteś pewny że ps4 pro?
Opublikowano

Ja uważam że szkoda kasy na ten pro skoro Pajda i tak głownie szpila w fife,...

Z tym to jak z rezaniem, każdy posiada własną granicę w posiadaniu czegoś lepszego. :wink:

Opublikowano

Tak widniał na kartce pod konsola playstation 4 pro

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

psyt, za rok do roboty :decayed:

Opublikowano

psyt, za rok do roboty :decayed:

Mam tak samo jak Tyyy :decayed:

Red Label na smak, a jutro rano atakujemy Nową Osadę. :naughty:

Opublikowano

psyt, za rok do roboty :decayed:

tacierzyński sie szykuje ? :naughty:
Opublikowano

Tak widniał na kartce pod konsola playstation 4 pro

Naciapane z GT-N7105

W jakim sklepie?

Jakoś nie chce mi się wieżyc że to jeszcze z grą

Opublikowano

Mediaexpert chyba ze mi się w oczach pojebalo

Naciapane z GT-N7105

psyt, za rok do roboty :decayed:

To kto mi tera walki ogarnie ? :(

I inne części

Naciapane z GT-N7105

Edytowane przez walada1987

Opublikowano

psyt, za rok do roboty :decayed:

tacierzyński sie szykuje ? :naughty:

no co Ty, nic z tych rzeczy, za stary już jestem ;)

Opublikowano

:hi:

gdzie na Śląsku najlepiej w moich okolicach umyją mi porządnie silnik ?

Opublikowano

Stasiu nie przesadzaj między nami nie wielka różnica a ty mówisz ze za stary jstes

Naciapane z GT-N7105

:hi:

gdzie na Śląsku najlepiej w moich okolicach umyją mi porządnie silnik ?

Mam kobitke w pyskowicach co mój silnik myje ... miszka tylko BZ skojarzeń chodzi o b5

Naciapane z GT-N7105

Edytowane przez walada1987

Opublikowano

:hi:

gdzie na Śląsku najlepiej w moich okolicach umyją mi porządnie silnik ?

w firmie Olmet :decayed:

Opublikowano

:hi:

gdzie na Śląsku najlepiej w moich okolicach umyją mi porządnie silnik ?

w firmie Olmet :decayed:

kaj ?

Opublikowano

Stasiu chodzi ci o olmet tarnowskie góry ?

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

Stasiu chodzi ci o olmet tarnowskie góry ?

Naciapane z GT-N7105

dokładnie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.