Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teslic jagodzianek niestety nie bede sprzedawal :no: a szkoda, bo pewnie niezly biznes by z tego byl :mysli: ale bede chodzil z lodami po plazy :decayed::polew:

szkoda, ze nie ma mnie w kato bo z checia bym wpadl na spocisza :confused4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak już pisałem Keżorowi skoro pierwszy spot na ślasku był w Tarnowskich Górach to dlaczego by tego nie powtórzyć? przy DK 11 (DK - Droga krajowa jakby tak ktoś znów miał pomylić z modelem :polew:) jest restauracja http://aniazzielonegowzgorza.home.pl/mainpl.html jest dobrze widoczna więc ciężko nie trafić chyba że bardziej pasuje klimat piknikowy to lepiej w katosach z tego co widzę

Opublikowano

przyejdzcie nad morze zrobic tego pierwszego spota slaskiego :polew: zapraszam z otwartymi ramionami, tylko namioty brac bo pokoi na razie brak :evil: a pogoda iscie letnie, ja sie opalam od samego ranca :beach:

Opublikowano
  • Autor

to 11ty każdemu pasuje co sie udziela?? bo mam zamiar powysyłać troche zaproszeń na PW i musze wiedzieć na 100%

a miejsce to myśle że może być dolina, chociaż fajnie by było nad jakimś jeziorkiem , tylko nad chechłęm w TG będzie pewnie full ludzi , ja obacze jeszcze pare miejsc i do środy myśle coś wymyślimy i potem już tylko kampania reklamowa i robimy mega spota :evil:

Opublikowano

Mnie chyba nie będzie bo już pojadę na działkę na tydzień....

Opublikowano

panowie ten watek cos chyba nie zyje :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

żyje , żyje, właśnie wyedytowałem pierwszy post :) , zapisywać sie prosze i rzucać miejscami, dziś sobie pojeżdże i pooglądam :hi:

Opublikowano

Jak wszystko wypali to będę :)

Opublikowano

Ja jestem chętny :)

Opublikowano

gdyby nie to, że mam termin na 10tego, to może i bym się pojawiła :decayed:

pozdrawiam i powodzenia Panie Rożek :good:

Opublikowano
  • Autor

gdyby nie to, że mam termin na 10tego, to może i bym się pojawiła :decayed:

pozdrawiam i powodzenia Panie Rożek :good:

no to akurat , 11tego wpadniecie w trójke :hi:

a co do miejsca to mam genialny pomysł, miejsce z którego nas nie wyrzucą, będziemy mieć kibelek(ukłon w kierunku pań) , prąd (muza itp)

wielki gryll i takie tam, dogadam jeszcze szczegóły i wrzuce info i działamy :evil: ale będzie koksik :good:

Opublikowano

siema, pisz mnie i jutro dam ci znac czy zabiore kobiete, bo jakas dziwna jest hehe,

i jak tam Keżor oblookales miejscowe ?

Opublikowano
  • Autor

Krolu , bierzesz dziołche? :cool1:

Opublikowano

Krolu , bierzesz dziołche? :cool1:

Moja dziołcha się na mnie focha o gliwickie urodziny nie wiem czy jej przejdzie :decayed: Zwykle jeździła więc może tak może nie, wiesz jak to z babami

Opublikowano
  • Autor

a same niesamowite :wink4:

Opublikowano

jo licza na odpalenie vaga na moim lapie z vistulom :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jo licza na odpalenie vaga na moim lapie z vistulom :wink4:

a to wpadniesz mam rozumieć :hi:
Opublikowano
  • Autor

:good:

som czy z rodzinką :wink4: ??
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.