Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Siemacie

W domowych warunkach nie jestem w stanie wejsc z forum przez to ze mi tak zamula, wybralbym sie do SG ale mam mala imprezke z okazji moich urodzin :cool1: i nie wiem czy po pijaku jest sens jezdzic zwlaszcza, ze o 15 jade odebrac prawko hehe, a jutro moja ma urodziny...nie wiecie co kupic lasce 24 lata tak do 5000...EURO :polew: :polew: :polew: :polew: bo wiecej nie chce wydawac.

ale tak na powaznie macie jakis pomysl bo zawsze mnie to nurtuje....potraktujcie to na powaznie bez spamu :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie

W domowych warunkach nie jestem w stanie wejsc z forum przez to ze mi tak zamula, wybralbym sie do SG ale mam mala imprezke z okazji moich urodzin :cool1: i nie wiem czy po pijaku jest sens jezdzic zwlaszcza, ze o 15 jade odebrac prawko hehe, a jutro moja ma urodziny...nie wiecie co kupic lasce 24 lata tak do 5000...EURO :polew: :polew: :polew: :polew: bo wiecej nie chce wydawac.

ale tak na powaznie macie jakis pomysl bo zawsze mnie to nurtuje....potraktujcie to na powaznie bez spamu :polew: :polew: :polew:

Trzeba było mówić wcześniej...

Wszystkiego naj... :drunk:

To już twoja 2 okazja do postawienia browarów i nic... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co kiedy pijemy bronxy, choc osobiscie wole 40% niz piwko bo trzeba go duzo wypic, a pozniej non stop wc a po wodeczce :kox:

jestem otwarty na propozycje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj Miszka :)

Jakos w weekend najlepiej sie napic bo w tygodniu praca.

Laski najbardziej lubia jakies blyskotki albo ciuchy, lub kolejne buty/torebke do kolecji :polew: :polew: Czyli tzw uniewarsalne prezenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj Miszka :)

Jakos w weekend najlepiej sie napic bo w tygodniu praca.

Laski najbardziej lubia jakies blyskotki albo ciuchy, lub kolejne buty/torebke do kolecji :polew: :polew: Czyli tzw uniewarsalne prezenty

czyli nic nowego... :polew: standard hehe, ja juz nie mam do tego glowy, wiem ze bede mial przeje***e bo dzis dam w palnik a jutro bede neptyk i juz prezent nie bedzie potrzebny :polew: :polew: :polew:

dzieki za zyczenia :good:

Keżor co z furą ?

ps zeby to napisac musialem czekac jakies 5 min ale to tez dobrze bo statystyki sie polepsza - Czas zalogowania w sumie: 7 dni, 14 godz. 50 min.(ok ok Krolu zaraz przykozaczy bo juz na forum od 5 lat i caly czas komp wlaczony - bedzie cwaniakowal :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiesz ze czekasz na przesyłkę z prezentem niespodzianka i ze bedzie w przyszłym tygodniu.. Ale bedziesz tez musiał wymysłec cos extra :)

A to z innej beczki kto ma działający pełny program vag com? Bo kupiłem kabel a dali mi tylko jakas wersję testowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto już śmiga , głowica, wałek , szklanki , dwa zawory itp.... :rolleyes: ważne że już żyje :good: dzięki wielkie dla Wesołego , polecam wszystkm jego warsztat :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Miszka kup jej ładną bielizne , prezent dla niej i dla Ciebie jednocześnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze Keżor że obyło się bez wymiany serducha zawsze to niższe koszty.

Rafał http://www.clubtt.pl/forum/topics24/vag-com-4091-i-3112-crack-vt2129.htm tu masz linki do programu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie ma ziomki :hi:

na sam pierw solenizant 100lat :drunk: miszka

keżor spoko że fura już popyla chyba już tak nie będziesz popierda... bo następnym razem może być gorzej :gwizdanie:

ja dziś kupiłem zimówki ale jeszcze nie zakładam stare tak jak keżor i krolu radzą zostawię na ewentualne "utyliwowanie "

panowie mam taka propozycję co wy na jakbyśmy raz w msc jeździli na gościnne występy do innych chodzi mi biesko , kraków częstochowa tak w granicach do 150 km wokół nas, wtedy byśmysię jakoś zgadywali i razem wszyscy gdzieś jeżdzili jak wygląda na innych spotach to też miało by być w drugą stronę czyli oni do nas co wy na to??? :mysli:

jakoś wcześniej byś my ustalali gdzie i kedy jedziemy zawsze to by byó więcej autek z innych spotów i jeszcze jedn o trzeba pomyśleć jak rozprpgować nasz klub żeby nas było coraz więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...