Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

strzałka

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurde panowie nie zagladalem na forum przez popoludnie a teraz nie moge sie przestac smiac :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

P.s. No to krolu jak to przeczyta to dopisze was do swojej czarnej listy ktora nosi w portfelu i co kwartal oddaje ruskiej mafii. Co oni pozniej z tym robia to nie wiem

Opublikowano

jak to co, zabieraja auta i spawaja nowe wynalazki :naughty:

Opublikowano

tak sobie czytam i polewam :polew: Ale nasunęła mi się myśl trzeba zmienić tytuł wątku na "SPAMY Katowice i okolice"

Opublikowano
jak to co, zabieraja auta i spawaja nowe wynalazki

I sprzedaja na allegro jako w idelanym tanie bezwypadkowe i z pelna ksiazka serwisowa wydrukowana w wordzie :polew: :polew:

Opublikowano

no a pozniej taki krolu albo miszka kupuja takie wynalazki :polew:

Opublikowano

I sie chwala na spotach ze w super stanie a jak sie popatrzy to kazdy element ma inny odcien lakieru :>

Opublikowano

hehehe :polew:

niestety ja tez mam ;(

Opublikowano

ahhahaaa ale się uśmiałem.... :chytry: kezor widział moich kolegów więc siedzi cicho... wy chyba też ich musicie poznać...

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

ahhahaaa ale się uśmiałem.... :chytry: kezor widział moich kolegów więc siedzi cicho... wy chyba też ich musicie poznać...

Spoko Gliwice wam nic nie zrobią :wink4::decayed:

Opublikowano

ahhahaaa ale się uśmiałem.... :chytry: kezor widział moich kolegów więc siedzi cicho... wy chyba też ich musicie poznać...

Spoko Gliwice wam nic nie zrobią :wink4::decayed:

javascript:void(0);

Gliwice to nie moi koledzy :tongue4: szczegolnie Ty co mi po pijaku kołpaki zdemontowałeś :disgust:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ahhahaaa ale się uśmiałem.... :chytry: kezor widział moich kolegów więc siedzi cicho... wy chyba też ich musicie poznać...

Spoko Gliwice wam nic nie zrobią :wink4::decayed:

javascript:void(0);

Gliwice to nie moi koledzy :tongue4: szczegolnie Ty co mi po pijaku kołpaki zdemontowałeś :disgust:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

zaraz to wkleję na gliwickie - masz przesrane

Opublikowano

ahhahaaa ale się uśmiałem.... :chytry: kezor widział moich kolegów więc siedzi cicho... wy chyba też ich musicie poznać...

Spoko Gliwice wam nic nie zrobią :wink4::decayed:

javascript:void(0);

Gliwice to nie moi koledzy :tongue4: szczegolnie Ty co mi po pijaku kołpaki zdemontowałeś :disgust:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Kto ja :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Krolu

Opublikowano

Krolu :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

bd361d00723e8dd5.html

guru rozpoznajesz tu kogos?? [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 23:00_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd361d00723e8dd5.html[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 23:02_________________________________________________

Krolu

I Ty przeciwko mnie :confused4:

bd361d00723e8dd5med.jpg

Opublikowano

Krolu :baseball: :baseball: :baseball:

czester dobrze pisze

Opublikowano

bd361d00723e8dd5.html

guru rozpoznajesz tu kogos?? [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 23:00_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd361d00723e8dd5.html

:mysli: Eeeeeeeee nie znam ich

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bd361d00723e8dd5.html

guru rozpoznajesz tu kogos?? [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 23:00_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd361d00723e8dd5.html

:mysli: Eeeeeeeee nie znam ich

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Krolu a myslalem, ze jestes naszym kolega ;( ;( ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.