Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Krolu nie siedź na forum bo się spóźnisz :)

pal furę i gaz do dechy - przecież Ty z Chorzowa jedziesz :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 18:20_________________________________________________Rafał trzymam za słowo, przy okazji tzw "bruderschafta" machniemy :drunk:

dobra zbieram się pomalutku żeby być pierwszym :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witam wszystkich.

Czy problem braku sygnalu zapalonych swiatel przy otwartych drzwiach to jedynie spalony brzeczek czy jest moze jeszcze cos innego?

Mozna jakos to sprawdzic Vagiem?

Pozdrawiam moze do wtorku pod GO Sportem :)

Hej, można sprawdzić w VAG-u pod "Central Lock" pstryczki przy drzwiach, bo będzie widać czy drzwi otwarte czy zamknięte i które, w jakiej pozycji aktualnie jest 1/0 .

Krolu, ale jesli kolega nie mieszka na Podlasiu albo w Rosjii to temperatury raczej nie spadaja ponizej 4stopni i swiece w ogole sie nie zalaczaja

To ciekawe jak następuje zapłon mieszanki jak świece wogóle nie pracują :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRAGEDIA. BYŁEM DZIŚ [06.10.2009] O 19 I CZEKAŁEM TROCHĘ POD GO SPORTEM NIKOGO TAM NIE BYŁO JAK PYTAŁEM KOLESIA Z GO SPORTU CZY TU NA PEWNO SĄ ZLOTY AUDI POWIEDZIAŁ ŻE SĄ ALE W WEKENDY W TYGODNIU NIEMA Z TEGO CO ON I JEGO KOLEGA SIĘ ORIENTUJĄ. BYŁEM PIERWSZY RAZ I KLAPA SZKODA MOJEJ BENZYNY I CZASU A CHCIAŁEM VAGA ZAŁATWIĆ. NO NIC MOŻE W GLIWICACH JEST TO BARDZIEJ ZORGANIZOWANE. POZDRAWIAM ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Stary nie krzycz bo źle się to czyta :wink4:

2. przecież już kilka postów wyżej jest napisane że przenosimy się na zielony parking pod realem.

3. jeśli planujesz wpaść pierwszy raz to napisz na forum bo robiąc niespodziewajke nikt nie wie że przyjedziesz i nikt Cie szuka :no: gdybyś napisał wcześniej że wpadniesz to ktoś by wyjechał żeby srawdzić czy tam jesteś.

Ja wyjeżdżając na stacje koło 19.20 sprawdzałem pod go sportem ale nikogo nie było.

Reasumując głupio wyszło ale nie miej do nas o to pretensji.

btw miło było poznać dziś ludzi z którymi wcześniej się nie spotkałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor tak jak w benzinie jestes obcykany, tak widac, ze o dieslach za duzo nie wiesz (ja tez, nie przejmuj sie :> ) ale to sa swiece zarowe, ktore wspomagaja tylko odpalanie w niskich temperaturach, a sam zaplon mieszanki powstaje chyba poprzez wysokie sprezenie.

Kolego scooter1978 spot byl i nawet 12 autek sie doliczylem, fakt w naglowku napisane jest go sport, ale wystarczylo poczytac 1-2str wczesniej i bys wiedzial ze jest na parkingu podziemnym, widac ze byles zainteresowany tylko zvagowaniem auta, a nie checia poznania ludzi i porozmawiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRAGEDIA. BYŁEM DZIŚ [06.10.2009] O 19 I CZEKAŁEM TROCHĘ POD GO SPORTEM NIKOGO TAM NIE BYŁO JAK PYTAŁEM KOLESIA Z GO SPORTU CZY TU NA PEWNO SĄ ZLOTY AUDI POWIEDZIAŁ ŻE SĄ ALE W WEKENDY W TYGODNIU NIEMA Z TEGO CO ON I JEGO KOLEGA SIĘ ORIENTUJĄ. BYŁEM PIERWSZY RAZ I KLAPA SZKODA MOJEJ BENZYNY I CZASU A CHCIAŁEM VAGA ZAŁATWIĆ. NO NIC MOŻE W GLIWICACH JEST TO BARDZIEJ ZORGANIZOWANE. POZDRAWIAM ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

Ale obraziłeś się czy o co chodzi? I nie krzycz tak póki co wszyscy których spotkałem na spotach nie mają problemów ze słuchem...

To info z dzisiejszego poranka dotyczące miejsca spotkania...

siema z rana

przypominam wszystkim , że jak jest ładnie tospot jest na parkingu przed Go-sportem, a jak będzie padać to spadamy pod real na parking zielony (jakieś 200m od go-sportu)

...

BTW zapraszamy za tydzień. :good:

P.S. Dzięki Panowie i Pani za spota! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jedna Pani, ale rowniez dziekuje :>

P.s. Za tydzien postaram sie przyjechac Audikiem, a nie podrobka Audi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za spotkanie.

Dzięki za udosptępnienie kompa i fachowy pomiar :naughty:

Gracjusz jeśli możesz to prześlij mi logi, później wkleje no forum.

pzdr dla wszystkich :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilośc postów w tym wątku...

161 keżor

119 krolu

111 Miszka82

54 Kanar

50 Tzieland

41 Rafal87

35 Rudi M

35 Maxito1981

mówicie, że ja słabo spamuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilośc postów w tym wątku...

161 keżor

119 krolu

111 Miszka82

54 Kanar

50 Tzieland

41 Rafal87

35 Rudi M

35 Maxito1981

mówicie, że ja słabo spamuję...

Krolu, statystyki kłamią :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilośc postów w tym wątku...

161 keżor

119 krolu

111 Miszka82

54 Kanar

50 Tzieland

41 Rafal87

35 Rudi M

35 Maxito1981

mówicie, że ja słabo spamuję...

Ja chyba się wogóle nie łapię do klasyfikacji... :cool1::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za spotkanie troche sie spoznilem niestety sila wyzsza, ale oplacalo sie przyjechac i poznac nowych kolegow. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chiptuning bez zmian mechanicznych to w duzym uproszczeniu ruszenie limiterow, ktorych jezeli sie nie przekracza (rozum drivera ma znaczenie) to chip nie ma to wplywu na nic.

Z chipem, to tak jak ze skrzynką wodki w mieszkaniu - jezeli stoja flaszki to przeciez nic si nie stanie jak sobie golniemy raz na jakis czas, marskosci watroby nie dostaniemy- ("but okazjonalny") ... ale jak bedziemy ciagnac z gwinta dzien w dzien ("butowanie czeste") - to po nas :kox:

Tak wytłumaczyłem żonie o co chodzi w "optymalizacji naszej czarnej damy", bo zaczęła się martwić.

Chyba założe jej konto, żeby troszkę się uświadomiła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilośc postów w tym wątku...

161 keżor

119 krolu

111 Miszka82

54 Kanar

50 Tzieland

41 Rafal87

35 Rudi M

35 Maxito1981

mówicie, że ja słabo spamuję...

Ja chyba się wogóle nie łapię do klasyfikacji... :cool1::polew:

Wcale nie :

33 akjam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...