Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

:polew: :polew: :polew:

fura z rosji mistrzostwo świata i te komentarze gość mił tupet żeby takie foty wje... obok głośników

ja też sprawdze głosniki może kiedyś to było a2 anie a4 :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: :polew: :polew:

fura z rosji mistrzostwo świata i te komentarze gość mił tupet żeby takie foty wje... obok głośników

ja też sprawdze głosniki może kiedyś to było a2 anie a4 :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Max - sprawdź też dokładnie swojego kaseciaka - może tam jest jakieś stare nagranie byłego właściciela i wytłumaczył wszystko dosłownie :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

fura z rosji mistrzostwo świata i te komentarze gość mił tupet żeby takie foty wje... obok głośników

ja też sprawdze głosniki może kiedyś to było a2 anie a4 :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Max - sprawdź też dokładnie swojego kaseciaka - może tam jest jakieś stare nagranie byłego właściciela i wytłumaczył wszystko dosłownie :tongue4::polew:

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 21:40_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

z kolekcji keżora polecam

gość jes przeje.... :slina:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 21:41_________________________________________________keżor for you o tym gadałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

fura z rosji mistrzostwo świata i te komentarze gość mił tupet żeby takie foty wje... obok głośników

ja też sprawdze głosniki może kiedyś to było a2 anie a4 :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Max - sprawdź też dokładnie swojego kaseciaka - może tam jest jakieś stare nagranie byłego właściciela i wytłumaczył wszystko dosłownie :tongue4::polew:

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 21:40_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

z kolekcji keżora polecam

gość jes przeje.... :slina:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 21:41_________________________________________________keżor for you o tym gadałem

Ken :wink4: wymiata :naughty: dosłownie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ostatnie SPRZEDAM BMW prawie nie jeżdżona :evil:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 21:55_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=cAjkNYqD3F8&feature=related

nie wkleiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr** sprawdzalem glosniki i mam jakis list :shocked:

jest po angielsku a ja nie rozumiem ;( ale moze ktos mi przetlumaczy ;(

"Hi, my name is Ivan. I want to say that your friend, Miszka82, has bought a car that was welded from 4 different cars. Say to him that I'm sorry. Ivan from Russia."

Mam tez fotki ale nic z tego nie kumam bo auto po zrobieniu jest srebrne i ma silnik benzynowy, chyba 1,8 ADR :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

q***wa sprawdzalem glosniki i mam jakis list :shocked:

jest po angielsku a ja nie rozumiem ;( ale moze ktos mi przetlumaczy ;(

"Hi, my name is Ivan. I want to say that your friend, Miszka82, has bought a car that was welded from 4 different cars. Say to him that I'm sorry. Ivan from Russia."

Mam tez fotki ale nic z tego nie kumam bo auto po zrobieniu jest srebrne i ma silnik benzynowy, chyba 1,8 ADR :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

brawo, chłopaki :polew: :polew:, nieźle pojechaliście prawie 3 strony dziś :oklaski: :oklaski:, trzeba gliwickie przegonić :decayed:

@Miszka: shit happends ... :decayed: m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu...a Ty sie lepiej zdeklaruj na Gliwickich czy pasuje Ci ten weekend na balowanie!

pamiętaj, ja Cię obserwuję :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu...a Ty sie lepiej zdeklaruj na Gliwickich czy pasuje Ci ten weekend na balowanie!

pamiętaj, ja Cię obserwuję :naughty:

Pucek... ja pisałem, że mi to jedno :) może byc nawet w tygodniu :decayed:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 23:45_________________________________________________

to co przetlumaczy mi ktos ten text "zza" mojego glosnika :decayed:

tłumaczenie: Miszka ma super wóz... 300 koni w serii :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki tak wlasnie myslalem, bo skumalem tylko slowo "Miszka82" i tak mi sie wydawalo, ze to o naszym koledze, no i o 300 kuniach w serii tez cos tam chyba naskrobal :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co wy...chlopaki ? ? ? powaga Tzieland ? ? ? o kur.. ale dol, a cos mi nie pasowala ta izolacja pod podsufitka, nie wiedzialem do konca co ona izoluje a mechanik mi powiedzial, ze to wersja pakiet wypas i ze kabel od navi tam szedl ale przed sprzedaza widocznie niemiec zabral antene razem z kablem :polew:

a tak powaznie to zmasakrowalem dzis ten mechanizm wycieraczek, efekt-kosz ale to chyba bylo pospawane wiec wymianka na nowy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co wy...chlopaki ? ? ? powaga Tzieland ? ? ? o kur.. ale dol, a cos mi nie pasowala ta izolacja pod podsufitka, nie wiedzialem do konca co ona izoluje a mechanik mi powiedzial, ze to wersja pakiet wypas i ze kabel od navi tam szedl ale przed sprzedaza widocznie niemiec zabral antene razem z kablem :polew:

a tak powaznie to zmasakrowalem dzis ten mechanizm wycieraczek, efekt-kosz ale to chyba bylo pospawane wiec wymianka na nowy,

To niezły, z Ciebie mechanik, zepsułeś coś czego się nie da popsuć ... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co wy...chlopaki ? ? ? powaga Tzieland ? ? ? o kur.. ale dol, a cos mi nie pasowala ta izolacja pod podsufitka, nie wiedzialem do konca co ona izoluje a mechanik mi powiedzial, ze to wersja pakiet wypas i ze kabel od navi tam szedl ale przed sprzedaza widocznie niemiec zabral antene razem z kablem :polew:

a tak powaznie to zmasakrowalem dzis ten mechanizm wycieraczek, efekt-kosz ale to chyba bylo pospawane wiec wymianka na nowy,

To niezły, z Ciebie mechanik, zepsułeś coś czego się nie da popsuć ... :polew: :polew: :polew:

no jasne jedna srobka mi zostala razem z kawalkiem tego mechanizmu w karoserii, juz mnie kur...wziela, pozniej te trzpienie...no comments,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland. Sprawdź jeszcze drugi głośnik. Może bedzie jeszcze jakaś historia po niemiecku i może będzie dotyczyć auta innego naszego kolegi. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka z rana wszystkim :hi: Cis, wracasz w końcu na ślunsk , czy ten Twój zacny plan sie udał i zostajesz w Gdańsku :evil: ?

widziałem swój plan i kurrrrrr... mam we wtorek do 20.30 ;( ale albo nie będe chodził na te przedmioty , albo je jakoś przełoże na inny dzień :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak obecnie spotykamy się pod realem - parking zielony godzina 19 :)

a dziś miałem bliskie spotkanie z pewnym czerwonym yarisem 1.0 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanar co Ty nie powiesz... Jade sobie ktos mnie wyprzedza(w Yarisie 1.0 mam to w pakiecie) a pozniej jeszcze awaryjne...i tutaj zdziwko- mysle sobie o co chodzi, wiec redukcja na jeden i patrze Kanar w Palio Weekend. Te| si przyczailes z furka heh,

Pracuje dzi[ nad spalanie tego pascia i zszedlem do 4,8 ale jaka to jest gimnastyka |eby wykrecic takie spalanie.

Nadrobie wieczorem bo robie wlew-z ziomkiem z pracy... Wlew wody bo mu si 2 synek urodzil pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...