Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko jako że jestem nowy chciałem zapytać czy spoty w KATOWICACH są we wtorki co tydzień ????

tak przyjacacielu :cool1:

jak pada deszcz jedziemy na podziemny parking pod reala tam nas znajdziesz "zielony" parking jak masz jakiś ziomali z audiczkami to zabieraj ze sobą pozdro[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 21:24_________________________________________________wolf

masz farta że klucze go kół zosały w garażu :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 21:27_________________________________________________

siemka z rana wszystkim :hi: Cis, wracasz w końcu na ślunsk , czy ten Twój zacny plan sie udał i zostajesz w Gdańsku :evil: ?

widziałem swój plan i kurrrrrr... mam we wtorek do 20.30 ;( ale albo nie będe chodził na te przedmioty , albo je jakoś przełoże na inny dzień :decayed:

keżor chyba nie wymiękniesz szkoła nie piwo nie musi być pełne ja mam 6 klas podstawówki i żyje :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

witam kolegów z woj śląskiego :hi: mam do was małą prośbę jak ktoś mieszka w pobliżu to czy mógł by obejrzeć ten oto pojazd http://otomoto.pl/honda-civic-klima-abs-airbag-po-liftingu-C10073626.html będę bardzo wdzieczny :notworthy: no i za przysługe myślę że sie jakos dogadamy :drunk: pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ładnie :) Normalnie :D To mają być takie spontaniczne fotki, żeby tylko autko czyste było :P

Myślę, że galeria mogła by być ładna :D

:hi: jest jakiś kolega z jaworzna lukas309 zgadaj się z nim i wpadajcie na parking podziemny real we wtorek o 19 mam nadzieję że frekfencja dopisze :evil:pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam czy ktoś może mi pożyczyć około 60 tyś zł??

bo zobaczyłem i sie zakochałem dziś :embarrassed:http://allegro.pl/item759924664_audi_rs4_abt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden koles kupil RS4 za 40 tys z Austrii, lekko walniety jeden boczny blotnik, robota wyszla go pare tysiecy i za niecale 50 tys ma idealny samochod :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam czy ktoś może mi pożyczyć około 60 tyś zł??

bo zobaczyłem i sie zakochałem dziś :embarrassed:http://allegro.pl/item759924664_audi_rs4_abt.html

Bądź we wtorek to rzucę coś grosza... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam czy ktoś może mi pożyczyć około 60 tyś zł??

bo zobaczyłem i sie zakochałem dziś :embarrassed:http://allegro.pl/item759924664_audi_rs4_abt.html

Bądź we wtorek to rzucę coś grosza... :wink4:

ajkman może zawitasz wkońcu na spota we wtorek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim

we wtorek jak jest ładnie to spotujemy sie na świeżym powietrzu (go-sport) , jak pada to zjeżdżamy na dół (real)

mam nadzieje Mikefoto , że znasz sie także na fotoszopie :kox: bo mam pare rys na aucie :decayed:

jak ktoś chce ramki na spocie kupić to prosze pisać , bo nie woże ich w aucie :)

postram sie wziąć kompa na wtorek , może nas Gracjan nawiedzi to bedziemy mieć kabel :gwizdanie: i by sie mógł wkońcu RS4ką pochwalić :good:

Kanar, gdzieś niedaleko jest do kupienia B5 RS4look w sedanie 2.5Tdi , to jest koksik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanar, gdzieś niedaleko jest do kupienia B5 RS4look w sedanie 2.5Tdi , to jest koksik

dokladnie mowiac w woj. opolskim :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam czy ktoś może mi pożyczyć około 60 tyś zł??

bo zobaczyłem i sie zakochałem dziś :embarrassed:http://allegro.pl/item759924664_audi_rs4_abt.html

Bądź we wtorek to rzucę coś grosza... :wink4:

ajkman może zawitasz wkońcu na spota we wtorek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak tylko się nic nie zmieni (praca) to na bank będę. Już mnie tam nie było 3 tygodnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi:

uwielbiam parkingi przy centrach handlowych...tym razem moja zakretka, efekt zlamane lusterko i patologiczny wgniot na moich drzwiach,

Kezor nie chcesz moze sprzedac drzwi ze swojej przynajmniej blacharz i lakiernik odpadnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadziłem głośnik 16cm w drzwi.. efekt mnie baaaardzo rozczarował ;( jeszcze mnóstwo roboty przede mną żeby to audio doprowadzić do stanu używalności :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...