Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

161 keżor

121 krolu

111 Miszka82

54 Kanar

51 Tzieland

42 Rafal87

35 Rudi M

35 Maxito1981

34 miron78

34 akjam

32 stanley

30 Gracjan

27 Guregoru

27 czester1800

25 Baltazar

25 WOLF A4

22 gregory

21 A4 siano

20 viktor098

19 A-rek

11 pucek2509

11 Kamilbs

10 WOLFowa

wszyscy <10 zostali pominięci...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hahaha jestem na 5 miejscu, czyli lepiej niz kubica w tym sezonie :naughty:

Opublikowano

hahaha jestem na 5 miejscu, czyli lepiej niz kubica w tym sezonie :naughty:

I gonisz stawkę widzę :decayed:

Opublikowano

hehehe staram sie ale do starych spamowiczow mi jeszcze brakuje :cool1:

Opublikowano

161 keżor

121 krolu

111 Miszka82

54 Kanar

51 Tzieland

42 Rafal87

35 Rudi M

35 Maxito1981

34 miron78

34 akjam

32 stanley

30 Gracjan

27 Guregoru

27 czester1800

25 Baltazar

25 WOLF A4

22 gregory

21 A4 siano

20 viktor098

19 A-rek

11 pucek2509

11 Kamilbs

10 WOLFowa

wszyscy <10 zostali pominięci...

kurcze cały swój wolny czas spędzam na forum i tylko 3 miejsce :wallbash:Krolu pokaż kwity bo nie wierzę :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 23:55_________________________________________________niech ktoś coś napisze bo jak dopiszę to mi się nie nabije :polew:

Opublikowano

cos :polew:

Opublikowano

a sprawdz jeszcze gliwickie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nowy kolega niech się tak nie denerwuje bo jestem gotów myśleć,że faktyczie o Vag'a chodzi.

Ja przyjeżdżam ale Vag'a wole omijać :polew: więc może lepiej nie wchodź w to :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 00:01_________________________________________________

cos :polew:

dzieki :polew:

Opublikowano

spoko nie ma sprawy :naughty:

spadam w kimono, pozdro

Opublikowano

no to cześć

Keżor dopisz może tam w tytule, że w sezonie "zimowym" jesteśmy pod Realem 200m obok Go Sportu i jakąś mapkę z dojazdem spod Go na podziemny :polew: i będzie :ok2:

tak na poważnie to przyda się to innym co pierwszy raz sie wybieraja :good:

Opublikowano

Krolu oszukuje, tak samo jak na Gliwickich :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siema dziwewczyny :hi: co tam?

widze , że kolega sie mocno pogniewał na nas że nas nie znalazł , szkoda że nie dojechał bo było sporo autek ;) zapraszamy za tydzień , albo do Gliwic , ale tam jak sie pomylisz to nie masz 200metrów podjechać , ale pare kilosów (to dopiero można sie wkurzyc :decayed: )

zaraz zmieniam opis w pierwszym poście , bo w prognozie mówili że od przyszłego tygodnia ma być już dość chłodno to nie będzie już chyba okazji do podziwiania nieba :kox:

Stanle co do czipa to 1,4Bar robi swoje :evil: (ja mam 1.3Bar na turbinie z AWX'a :gwizdanie: )

Lista spomowiczów jest tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=85081 :przebiegly: [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 09:05_________________________________________________jak ktoś szuka autka to kumpel sprzedaje http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10157557 , widziałem je i potwierdzam że jest w stanie za***istym, ja polecam ;)

Opublikowano

ja powiem tak byłem z kolegą również pierwszy raz na spociku , przyjechaliśmy z jaworzna staneliśmy na parkingu przed go sport-em i nie było nikogo ale Michał zwrócił uwagę na pogodę niby nie lało ale pogoda nie była pewna ,i powiedzial ,,może chłopaki są na prkingu podziemnym " wiec pojechalismy tam i faktycznie byli tam ,pogadało się ogolnie spocik udany i atmosfera super :) :)

Opublikowano
Kolego scooter1978 spot byl i nawet 12 autek sie doliczylem, fakt w naglowku napisane jest go sport, ale wystarczylo poczytac 1-2str wczesniej i bys wiedzial ze jest na parkingu podziemnym, widac ze byles zainteresowany tylko zvagowaniem auta, a nie checia poznania ludzi i porozmawiania.

dokladnie to samo pomyslalem :gwizdanie:

witam z rana :hi:

Opublikowano

witam :hi:

za tydzien wpadne juz moją A4 ,poki co jutro ja odbieram od mechaniora i chyba bede w niej spał :gwizdanie:

Opublikowano

Nie ma za co! Ale mam tylko bledy. Logi sie nie zapisaly

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 038 906 019 AN

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0000SG 1301

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 63351

5 Faults Found:

18047 - Accelerator Position Sensor 1/2 (G79/G185): Implausible Signal

P1639 - 35-00 - -

17569 - Manifold Temp Sensor (G72): Open or Short to Plus

P1161 - 35-00 - -

17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus

P1256 - 35-00 - -

17932 - Fuel Pump Relay (J17): Open or Short to Ground

P1524 - 35-10 - - - Intermittent

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer

P1570 - 35-00 - -

Ja również dziękuję za spotkanie.

Dzięki za udosptępnienie kompa i fachowy pomiar :naughty:

Gracjusz jeśli możesz to prześlij mi logi, później wkleje no forum.

pzdr dla wszystkich :>

Opublikowano

witam :hi:

za tydzien wpadne juz moją A4 ,poki co jutro ja odbieram od mechaniora i chyba bede w niej spał :gwizdanie:

ja już nie raz spałem :good:

Opublikowano

witam :hi:

za tydzien wpadne juz moją A4 ,poki co jutro ja odbieram od mechaniora i chyba bede w niej spał :gwizdanie:

ja już nie raz spałem :good:

:hi::polew:

zaraz Miszka mi odpisze :tongue4: :tongue4: :tongue4: żeby posty nabic :polew:

Opublikowano

siema dziwewczyny :hi: co tam?

widze , że kolega sie mocno pogniewał na nas że nas nie znalazł , szkoda że nie dojechał bo było sporo autek ;) zapraszamy za tydzień , albo do Gliwic , ale tam jak sie pomylisz to nie masz 200metrów podjechać , ale pare kilosów (to dopiero można sie wkurzyc :decayed: )

zaraz zmieniam opis w pierwszym poście , bo w prognozie mówili że od przyszłego tygodnia ma być już dość chłodno to nie będzie już chyba okazji do podziwiania nieba :kox:

Stanle co do czipa to 1,4Bar robi swoje :evil: (ja mam 1.3Bar na turbinie z AWX'a :gwizdanie: )

Lista spomowiczów jest tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=85081 :przebiegly: [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 09:05_________________________________________________jak ktoś szuka autka to kumpel sprzedaje http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10157557 , widziałem je i potwierdzam że jest w stanie za***istym, ja polecam ;)

i znów gliwickie będą lepsze...chyba, że podjadą na parking podziemny :polew:

to audi od Twojego ziomka widzialem kiedyś bo kolo chciał te alusy sprzedać - może cena wysoka ale jak stan igla to swobodnie można tyle zapłacić - przyjemne autko

[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 10:51_________________________________________________cześć Krolu

gonie Cię :bicz:, Keżor na zajęciach to możemy ponabijać

Opublikowano

zobacz sobie gliwickie :

1893 Guregoru

1664 miron78

1265 krolu

1234 pucek2509

771 Rudi M

719 piterra

649 czester1800

Jeśli na stronie jest 15 postów, to sam tam napisałem 84 strony !!!!!!!!! więcej niż na KATOWICKICH jest :polew: :polew:

Opublikowano

zobacz sobie gliwickie :

1893 Guregoru

1664 miron78

1265 krolu

1234 pucek2509

771 Rudi M

719 piterra

649 czester1800

Jeśli na stronie jest 15 postów, to sam tam napisałem 84 strony !!!!!!!!! więcej niż na KATOWICKICH jest :polew: :polew:

tak ale połowa z nich to: :hi::polew::good::hi: itd

dziwię się,że jeszcze Cię z bananowca nie potraktowali ale na katowickich dobrze nad tym pracujesz, nie pomoże Ci nawet Twoja Esa w dieslu :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.