Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

krolu ma kolegow w rosji tylko :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

krolu ma kolegow w rosji tylko :polew:

czy to wątek "SPOTY KATOWICKIE" czy "Krolu i jego S4" bo się pogubiłem???

A już chciałem założyć watek o moim autku ale boje się co by się tam działo

Krolu a myslalem, ze jestes naszym kolega ;( ;( ;(

Pewnie, że jestem dobrze doradzasz mi z moim problemem :cool1: dasz jeszcze naklejkę i będzie całkiem :good: :good: :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To chyba ty powinienes dac mi naklejke za dobre porady :>

Opublikowano

To chyba ty powinienes dac mi naklejke za dobre porady :>

:good: :good: :good: :good:

mam tylko .eu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

krolu ma kolegow w rosji tylko :polew:

czy to wątek "SPOTY KATOWICKIE" czy "Krolu i jego S4" bo się pogubiłem???

A to jakaś różnica :mysli::decayed:

Opublikowano

krolu ma kolegow w rosji tylko :polew:

czy to wątek "SPOTY KATOWICKIE" czy "Krolu i jego S4" bo się pogubiłem???

A to jakaś różnica :mysli::decayed:

Tak mój watek zaraz założę i będę miał tyle postów co ty :decayed: dam Wam linka

Opublikowano

bierz Eu wyrezasz z tego Pl

Opublikowano

Poza tym idź spamować na Gliwickie... :ssij::dance: :dance: :dance:

Opublikowano

krolu ma kolegow w rosji tylko :polew:

czy to wątek "SPOTY KATOWICKIE" czy "Krolu i jego S4" bo się pogubiłem???

A to jakaś różnica :mysli::decayed:

Tak mój watek zaraz założę i będę miał tyle postów co ty :decayed: dam Wam linka

Tyle to nie będziesz miał :tongue4:

Poza tym idź spamować na Gliwickie... :ssij::dance: :dance: :dance:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=35760

I kto to mówi :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Tak mój watek zaraz założę i będę miał tyle postów co ty :decayed: dam Wam linka

Tyle to nie będziesz miał :tongue4:

No fakt nie dam rady przywitać 750 nowych użytkowników w dziale newbie... :decayed:

Opublikowano

751 :tongue4: :tongue4: :decayed:

Opublikowano

751 :tongue4: :tongue4: :decayed:

1 masz jak sam się zarejestrujesz - wiec nie mogłeś sam siebie przywitać... MASAKRA KOMU TERAZ KLUBOWICZA DAJĄ :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Krolu ty się nie mogłeś sam przywitać bo nie jesteś klubowiczem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobra styknie, Krolu pokazałeś wczoraj ranking i widzisz co się dzieje, jak "nowi" maja tu cos napisac jak widzą takich deb**i a co dopiero na spot przyjechac

Opublikowano

O kur... guru, ile tys tych postow naje... witajac sie :wallbash:

Opublikowano

O kur... guru, ile tys tych postow naje... witajac sie :wallbash:

ale za to pożegnanie będzie miał jedno :polew:

Opublikowano

Krolu ty się nie mogłeś sam przywitać bo nie jesteś klubowiczem :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale ja mówię o tobie... ja nie ma klubowicza więc nie mogę się witać...

Przeczytaj jeszcze raz od początku poprzedniej strony...

dobra styknie, Krolu pokazałeś wczoraj ranking i widzisz co się dzieje, jak "nowi" maja tu cos napisac jak widzą takich deb**i a co dopiero na spot przyjechac

Niech się nowi nie martwią, zapraszamy gorąco atmosfera jest mila i sympatyczna

zapraszamy gorąco :)

poza tym sam chciałeś, żeby rozkręcić ten wątek :D [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 23:46_________________________________________________

O kur... guru, ile tys tych postow naje... witajac sie :wallbash:

ale za to pożegnanie będzie miał jedno :polew:

biały glut się po prostu rozpadnie ... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Statystyki ogólne - Guregoru

Całkowity czas spędzony online: 28 dni, 11 godz. 27 min.

Wszystkich wiadomości: 751

Wszystkich rozpoczętych wątków: 12

Liczba wysłanych ankiet: 0

Liczba oddanych głosów: 4

Wysyłanie wiadomości wg czasu

Najpopularniejsze działy wg wiadomości Najpopularniejsze działy wg aktywności

Śląskie 2062

Newbie 555

Na Każdy Temat 80

Zloty Ogólnopolskie 67

Nawigacja , Car Audio i CB-Radio 42

Układ Elektryczny 34

Silniki Benzynowe 32

Ramka pod tablicę rejestracyjną 20

Wnętrze 17

Klimatyzacja 12

Opublikowano

aha to te prawie 900 stron na SG to coś w tym stylu ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.