Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

hahah na początek może być niedziałający ;) powiesz mi że mam świece do wymiany a ja bede i tak szczęśliwy że ktoś mi coś podpowiedział :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

hahah na początek może być niedziałający ;) powiesz mi że mam świece do wymiany a ja bede i tak szczęśliwy że ktoś mi coś podpowiedział :cool1:

Świece można, łatwo sprawdzić... dotykając przewodem podłączonym do akumulatora do "+" jak się błyska to jest ok... żadnego VAG-a nie potrzeba :D [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 18:37_________________________________________________

No zobacze, moze wpadne :)[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 18:24_________________________________________________Jak narazie to wam strony nabijam :polew:

Nabijaj nabijaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah na początek może być niedziałający ;) powiesz mi że mam świece do wymiany a ja bede i tak szczęśliwy że ktoś mi coś podpowiedział :cool1:

Świece można, łatwo sprawdzić... dotykając przewodem podłączonym do akumulatora do "+" jak się błyska to jest ok... żadnego VAG-a nie potrzeba :D [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 18:37_________________________________________________

No zobacze, moze wpadne :)[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 18:24_________________________________________________Jak narazie to wam strony nabijam :polew:

Nabijaj nabijaj :D

Krolu, ale jesli kolega nie mieszka na Podlasiu albo w Rosjii to temperatury raczej nie spadaja ponizej 4stopni i swiece w ogole sie nie zalaczaja. Ja mialem spalone wszystkie 4 swieczki i dopiero kiedy temp spadla ponizej zera zaczynaly sie probelmy, ale odpalal po 3-4 sek za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu, ale jesli kolega nie mieszka na Podlasiu albo w Rosjii to temperatury raczej nie spadaja ponizej 4stopni i swiece w ogole sie nie zalaczaja. Ja mialem spalone wszystkie 4 swieczki i dopiero kiedy temp spadla ponizej zera zaczynaly sie probelmy, ale odpalal po 3-4 sek za pierwszym razem.

Tego nie wiedziałem, że musi być poniżej jakieś temp żeby świece grzały...

Ja tylko wiem jak je sprawdzić na "szybko"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kabelek do VAG ale nie mam kompa..i na USB z kilmą czasem był problem żeby odczytać...

to weź kabelek i sterowniki jak masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ostatnim ja sie pod kompa nie podlaczam, moja A4 ma swojego Auto Vag'a :polew:

jutro exam na prawko, cwiczylem łuk wiec powinno byc :good: wiec moze juz jutro na spota wpadne na legalu :)

ps Eu-owcy nas tutaj podgladaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszka o kim ty piszesz :chytry:

o swoim aucie, poprostu nie lubi Vag'a

aha chodzilo ci o Eu - Rotces tudzież sectoR,

a co masz cos na sumieniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Krolu szkoda, ze nie wpadles fajnie bylo na Myslovitz choc to nie moje klimaty ale na koncertach to jakos zawsze fajniej niz na CD

przy okazji byl final jakiegos biegu 24h organizowanego przez AWF - koles przebiegl w 24h 230 km

też mi wyczyn ja 200km jobie w 1h :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Krolu szkoda, ze nie wpadles fajnie bylo na Myslovitz choc to nie moje klimaty ale na koncertach to jakos zawsze fajniej niz na CD

przy okazji byl final jakiegos biegu 24h organizowanego przez AWF - koles przebiegl w 24h 230 km

też mi wyczyn ja 200km jobie w 1h :polew: :polew: :polew:

chce to zobaczyc... dzis na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema z rana

przypominam wszystkim , że jak jest ładnie tospot jest na parkingu przed Go-sportem, a jak będzie padać to spadamy pod real na parking zielony (jakieś 200m od go-sportu)

to niech ktoś weźmie kabel na USB , najlepiej chiński albo polski :hi: bo mam do tego stery na kompie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi nic nie wypadnie (znowu :confused4:) to wezmę kabelka i kompa tylko jakiś znawca musi być bo ja nie za bardzo umie vagować. Ale kończę remont mieszkanka to powinno przybyć wolnego czasu na zloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszka ja nie mam nic na sumieniu, nigdy :gwizdanie:

a z twoim autkiem dzieja sie takie rzeczy, bo bylo skladane z 3 innych ruskow :polew:

no tak...przecież ja się muszę podpiąć pod Vag'a z Łady, najlepiej z Niwy bo zawieszenie to samo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszka ja nie mam nic na sumieniu, nigdy :gwizdanie:

a z twoim autkiem dzieja sie takie rzeczy, bo bylo skladane z 3 innych ruskow :polew:

no tak...przecież ja się muszę podpiąć pod Vag'a z Łady, najlepiej z Niwy bo zawieszenie to samo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Miszka powodzenia dziś... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszka ja nie mam nic na sumieniu, nigdy :gwizdanie:

a z twoim autkiem dzieja sie takie rzeczy, bo bylo skladane z 3 innych ruskow :polew:

no tak...przecież ja się muszę podpiąć pod Vag'a z Łady, najlepiej z Niwy bo zawieszenie to samo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Miszka powodzenia dziś... :good:

thx zdalem :dance: mialem taka egzaminatorkę, że przez chwile myślałem, że nie zdam(dobry lachon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx zdalem

Gratuluje przywiez jakies procenty na spota to oblejemy :tongue4:

dobra Rafal tylko weż kieliszki :drunk:

ps szykuje sie sporo AUT na dzis :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...