Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kanar nie daleko stoją "chętne" Panie :decayed: 70 zł i będzie i to pierwsze :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema, spotujecie sie dzisiaj???

Opublikowano
  • Autor

spotujemy , ale ja sie troche spóźnie , bo musze do żor jechać na chwile, niestety tak sie złożyło niefartownie :confused4:

Opublikowano

to i ja sie dzisiaj u Was pokaze...

Opublikowano

to konkret dziś będzie coś czuje :naughty:

Krolu.. a masz zdjęcia tych "chętnych" (ewentualnie mogą być linki do naszej klasy :polew:) bo lubie wiedzieć na co wydaje 70zł :przebiegly: (przecież to prawie cena termostatu )

Opublikowano

No i co tam Panowie i Panie? :naughty: Ja dopiero teraz skończyłem pracę! :naughty:

Opublikowano

Panowie dzieki za spota, milo bylo poznac

Opublikowano

no gdyby wszyscy zgrali sie w czasie to byłoby dziś 21 aut.. a tak w szczytowym momencie było 18 :) tak czy siak dzięki Wszystkim za spota :notworthy:

Opublikowano

ja też - dzięki za mega zlocik :notworthy: - szkoda że tylko wyjątkowo ten wtorek mogłem podjechać :disgust:

Ilośc autek była :good:

Opublikowano

Rowniez dzieki za spota :hi: zdjecia bede jak beda, mam nadzieje, ze cos z tego wyszlo naszego ustawiania sie :decayed:

Opublikowano
:hi: z rana, przewalona a pogoda jest :confused4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ale żeście się rozpisali :polew:

Opublikowano

Trzeba by się dobudzić... :wink4:

Opublikowano

:hi:

simka panowie z rana w ten środowy piękny dziń :thumbdown:

wsystkim któży byli na wczorajszym spocie txn :good: :good: :good:

miło było popatrzeć na taką ilość autek gdyby byli jeszcze ci co zwykle byłoby nas jeszcze więcej ale ze spota na spota jest nas coraz więcej :notworthy:

czester :good: za sesje zdjęciową

panowie ja myślę że teraz my musimy w piątek wpaść do gliwic do nich i sie odwdzięczyć za frekwencję nie może byc tak że tylko oni do nas tylko i my mósimy wyjeżdżać do ziomali z gliwic więc otwieram liste na piątek kto sie pisze?

a godzine już ustalimy jak będzie ekipa czekam na chętnych na 100% będę ja , krolu, keżor ... kto nastepny????

Opublikowano

Chętnie Panowie ale ja pracuje do 21ej... Tak jak i wczoraj! :kwasny:

Opublikowano

dam znać jutro czy dam rady czy nie.. bo wybrałbym się chętnie ale nie wiem jak z czasem będzie jeszcze :confused4:

Opublikowano

widzę, ża ja z zutomatu zostałem dopisany... niestety nie pojawię się w piątek w Gliwicach :(

Opublikowano

widzę, ża ja z zutomatu zostałem dopisany... niestety nie pojawię się w piątek w Gliwicach :(

krolu no co ty ściemniasz :mysli:

głownego gliwiczanina nie będzie może jakoś to przeżyjemy czemu cie ma nie być [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 10:49_________________________________________________

dam znać jutro czy dam rady czy nie.. bo wybrałbym się chętnie ale nie wiem jak z czasem będzie jeszcze :confused4:

kanar spokojnie bedziemy jechać około 19 bo i ja wcześniej nie dam rady

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.