Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo mam wyjazd i nie wiem o której wrócę...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Max dzieki za pomoc w organizowaniu zdjec :good:

Krolu co ty gadasz, ze cie nie bedzie. Przyznaj sie ile kolpakow dostales ? :decayed:

Opublikowano

2 kpl. będę teraz na Bielskie jeździć...

Opublikowano

Dzieki za wczoraj, super ze tyle autek bylo :)

panowie ja myślę że teraz my musimy w piątek wpaść do gliwic do nich i sie odwdzięczyć za frekwencję nie może byc tak że tylko oni do nas tylko i my mósimy wyjeżdżać do ziomali z gliwic więc otwieram liste na piątek kto sie pisze?

a godzine już ustalimy jak będzie ekipa czekam na chętnych na 100% będę ja , krolu, keżor ... kto nastepny????

Chetnie bym pojechal ale niestety do pracy ide na noc wiec mi sie nie oplaca jechac :confused4:

Opublikowano

Maxito - ugadajcie się w taki piątek w którym większości będzie pasowało :wink4:

Opublikowano

ja myśle że za tydzień w piątek możemy spokojnie się wybrać, dogadamy to jeszcze we wtorek na katowickim co jak o której i dlaczego tak a nie inaczej ;)

Opublikowano

Maxito - ugadajcie się w taki piątek w którym większości będzie pasowało :wink4:

Też jestem za tą opcją! :naughty:

Opublikowano

dzieki za spociszona :kox:

szkoda tylko, ze organizatora nie bylo :thumbdown: ja dymalem 530 km z Gdanska na spota a tu taki ch*j :decayed:

Opublikowano

no generalnie powiem Ci żeś mi zaimponowałłłłłł tylko wiesz re-wizyty sie szybko nie spodziewaj :wink4:

Opublikowano

Panowie mamy prawie tyle samo stron co Gliwickie (patrząc bez 1 cyfry) musimy trzymać ten sam poziom spamowania co oni...

Pozdrawiam. :

Wierny Gliwiczanin :wink4:

Opublikowano

co ONI powiadasz :mysli:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 14:38_________________________________________________Krolu od dzis bez obstawy na Gliwickie nie wpadaj :decayed:

Opublikowano

zobacz mój podpis.... nie chciałem 2 razy w jednym zdaniu użyć tego samego wyrazu bo by było masło maślane...

Opublikowano

spoko spoko kwestia czasu i Krolu będzie zupełnie nasz :polew:

Opublikowano

A jak coś to Katowice mnie obronią w Gliwicach :gwizdanie:

Opublikowano

A jak coś to Katowice mnie obronią w Gliwicach :gwizdanie:

Akurat :przebiegly:

Opublikowano

Zdjecia z wczorajszego spota sa juz w galerii spotow Katowickich.

Opublikowano

respect :notworthy:

Opublikowano

Super fotki. Szkoda ze pogoda nie dopisla bo na dworze efekt bylby o niebo lepszy.

Opublikowano

Co do wyjazdu do SG to jestem za. niestety w piatek mam bardzi ciężko, bo od 16 zajęcia na Pol Śl w Kato

Max napisz mi na PW twoj nr telef to bedziemy się zdzwaniać

no, żałuję, że wczoraj nie udało mi się dotrzeć wczesniej

Oby tak dalej panowie :good:

Opublikowano

Pany czy to normalne że jak w klimatroniku naciskam śnieżynke to przy tej temperaturze nie łapie?? czy znów mi sie coś... :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.